Přejít na výpis diskuzí

Call of Cthulhu se před vydáním připomíná znepokojivými scénami

26.10.2018 19:55
Patrik Hajda 18 příspěvků

Call of Cthulhu by měla dostat ocenění za nejodvážnější hru roku. Být prvním titulem, který vyjde pouhé čtyři dny po jedné z nejočekávanějších her současnosti, s sebou přináší nemalá rizika. Ani náhodou k sobě nepřirovnávám detektivní horor a westernovou akci v otevřeném světě, ale přeci jen se následujících...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

nějak se mě to plete... není náhodou ještě jedna hra se stejným tématem co má taky vyjít...? Sinking city... z toho jsem viděl nějaké záběry. Teď vůbec netuším jaký je mezi těmi hrami rozdíl.

Jinak btw: respekt, že tu cenzor maže i v 1:55 v noci... to už je zápal do práce

• radim.zaty

Jaká že nejočekávanější hra má vyjít 26. Listopadu?

• ja_nic_nevim

Tak hlavně sem dejte v pondělí první dojmy. Nechtěl bych kupovat zajíce v pytli. Po dlouhé době hra, za kterou bych dal plnou pálku. 

• radim.zaty

A, tak už je datum opraveno :-)

• Inquisitor

Vypadá to skvěle,doufám, že nebude zklamání :)

• Mě už tedy zklamali tím, že zrušili krabicovku na PC. :(

• Corvus

Přesně. Na PC scénu se jako vždy totálně kálí.

• ucho

a to je problém? lidi, to už si neumíte sami ani utřít zadek?

tak si krabičku udělejte, na internetu máte spousta návodu. stačí být jen trochu šikovnej: TyTrubka

• ja_nic_nevim

Ucho ucho... ale diskutujme dneska rozumně.

Já si myslím, že elektronická distribuce (STEAM = workshop + komunita) je fantastická věc. Pamatuji, jak se dříve těžko sháněly hry a pořádný distributor tu byl vlastně jen JRC. Člověk mimo Prahu měl celkem peška, něco se dalo pořídit na Invexu, kam se jezdilo jednou za rok se školou.

Ale dneska už pamatuji pár zim a těším se, že až dostavím dům, dám si vedle krbu knihovnu a vedle Iliady a kovaříka se bude skvít krabička od AvP2, SWAT3 a Operace Flashpoint... protože prostě vzpomínky.

• ucho

však diskutuju rozumně. v době internetu člověk krabičku nepotřebuje. pokud mu jde o to, aby měl něco fyzického na poličce, možnost tu má. klidně ať si objedná PS4 verzi, placku prodá, krabičku si nechá a vystaví mezi další hry. chce nějakou extra krabičku? může si ji vyrobit, možnosti tu jsou.

• Jak říkám, smůla pro vývojáře. Já hru koupím digitálně, ale až v pořádné slevě (a jen pokud bude na GOG nebo prostě někde bez DRM). Pak si klidně tu krabičku udělám, nebo si někde v bazaru pořídím tu PS4.

A možná taky ne. Proč bych měl vlastně podporovat vývojáře/vydavatele, kteří na PC scénu prdí? Jinak bych na to koukal, kdyby krabicovka nebyla vůbec, ale ona je, měla být i na PC a pak ji zrušili.

• Jack1947

Reakce na příspěvek:

Fakt úroven tohleto, některé kvalitní hry stojí za krabičku.

Bez ní mi to příjde jako jen konzumní zboží, "DOhraju smažu" krabička a i když bez disku má stále něco do sebe aspon dává nějakkou vědomost že hru vlastní, nevím jestli někdo bere zasraanej Steam nějak citově a pokud jo a vypnou mu to tak se asi zabije no( páč nebude mít co hrát 😀) v tomhle je dobrej GOG.

• Ano, je to problém. To jsem dělal dřív, ale přijde mi dost blbý si ještě utrácet peníze navíc za tisknutí a potisknutí CD. A jde taky o princip. 

Nikomu tuhle možnost neberu, pro mě to ale znamená, že radši půjdu do jiné hry. Smůla pro vývojáře, ne pro mě.

• Jack1947

Debilníí doba...

• Jack1947

SPíše to vypadá na zastaralou hru.

• ja_nic_nevim

Že ty budeš fanda?

• Whoossain

Těšim 🙂

• Cryohazard

Duuuufajme, že to bude aspoň osmičková hra....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit