Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na mem oblibenem gamersgate to koupit jdse: http://www.gamersgate.com/DD-COC/call-of-cthulhu-the-wasted-land
  • Svet se zblaznil
  • Call of Cthulhu si dovedu představit jako adventuru, ale RPG a v takovim prostředí? Aby se nám z toho Lovecraft neobracel v hrobě.
    • Přesně. Mýtus Cthulhu jsem hltal jako povídku, pak se skvěle bavil u Call of Ctuhlhu dark corner of the earth, hlavně kvůli atmosféře, ale tohle, nezlobte se na mě páni autoři, vypadá opravdu divně.
  • hned muzou podat zalobu ze hra obsahuje slovo "call" jako call of duty :-D. jak to udelala bethesda
    • v tomhle pripade, ale call of cthulhu vzniklo davno pred call of duty
  • jindra.veliky
    snad bude hra originalnejsi nez nazev *1*
    • EuroSamurai
      Nojo v názvu to nemá super modern warfare teen fps tak se ti to nelíbí vid Jindřiško.
      • Podle způsobu projevu tipuji na Jindřišku spíše tebe *3*
        • EuroSamurai
          Tipování ti očividně nejde, tak se radši zaměř na něco co by si dokázal, třeba tupě zírej do zdi . :)
  • Veskoslav
    Tak na to se člověk rovnou vykašle.....Mám Origin a Steam, takghat si tam kvůli jedné hloupoučké hry další "program", o kterém jsem v životě neslyšel..... *11*
    • Mno co, když už tě sleduje EA a Valve co bys taky nenechal nějaký malý nezávislý vývojáře aby ti infiltrovaly kompl
      • Cypri
        No jistě... On to totiž zaštiťuje Intel...taková malá bezvýznamná firmička že ano?
        Wake up man...
      • Veskoslav
        Pod patronací Intelu, že?:-D To je malinká firma.
    • sleepless
      Tak nějak a bohužel pro tvůrce - i když to je asi aktivita ze strany Intelu, která pravděpodobně zacálovala vznik PC verze.
  • .) Ne další bloatware už opravdu není třeba .... což takhle využít služeb MSupdate ?
    Nebo to bude až všudypřítomný Market ve finálu windows 8 ?

    Hra by dokázala zaujmout námětem i tím že se jedná o tahovou strategii .... ale takhle . Golden warez :/ .
  • Zaujímavý nápad, ako vnútiť hráčom stiahnúť hru cez torrent. Nerozumiem prečo sa tvorcovia rozhodli zapredať svoj produkt Intelu. Ten im môžno vývoj zaplatí, ale zároveň skryje pred verejnosťou svojím klientom. Mali by sa zobudiť, veľké logo pri loadingu by im prinieslo väčšiu reklamu, než ďalší mŕtvy download klient
    • tiez nepochopim toto rozhodnutie, je tolko znamych kanalov ktorymi to mohli distribuovat..
      AppUp? co? v zivote nikdy som o niecom takom nepocul, co za sprostost toto je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit