Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OMG koupil jsem si to a singl fajn, ALE pozor Multiplayer NIKDO nehraje takze jako vyhozeny pachy za hru od ktere jsem ocekaval nalozeny multiplayer .. nic - to snad ani neni mozny ..!! SUCK THIS
  • Je to total kravina. A jetpak (exoskelet) pre 12 rocne deti. Niektori hraci len skacu ako capko.(malo to zacinat ze: KDE BOLO TAM BOLO - SKAKAL CAPKO OKOLO Samy cheater. Takmer vzdy ma zabiju od chrbta. Koncim s celou CoD. Mam vsetky, Vyhodim tie s.r.a....k.y do kosa. Skoda penazi.Kde je stara dobra klasika ? Mam novy herny comp, najnovsie ovladace a directX a hra stale pada.( vypise chybu directX ). S.R.A,,,.K.Y - S.R.A,,,.K.Y - S.R.A,,,.K.Y !!!!!!!!
    N E K U P O V A T ! ! !
  • Zdravím:Hram cod aw multiplayer a mam taky pocit ako keby to hralo max 100 ludi na celom svete.Ked kliknem na TEAM DEATHMATCH tak mi naskoci max 7 potencialne hry.Napriklad GROUND WAR som este nehral nikdy stale mi pise no games found..Chcem sa spytat ci ma niekto taky podobny problem ako ja alebo ci treba nieco nastavit aby som tam mal naozaj vsetkych hracov z celeho sveta.
  • Slovenská lokalizácia príbehového režimu s úplnou diakritikou. Kto chce, nájde na http://www.lokalizacie.sk/preklady/36-call-of-duty-advanced-warfare/ :).
  • Vubec nevim jak se spouští multák....blbí ovládání a nesrozumitelný menu apod. Musím mít odehranou campan aby se spustil multák?
  • totalna katastrofa. vyhodil som 70eur kvoli multiplayeru.

    to nieje normalne co s tym cod spravili. stala sa z toho hra na styl moorhun, kde vybehnu slepice a musis ich pohotovo rychlo zostrelit. skacu tam ako zmyslov zbaveni, aspon keby to bolo nejak obmedzene to pouzivanie exo suit. absolutne sa vytratil nejaky teamplay pri search and destroy .

    mapy su dizajnovane tak ze mozu na teba vyskocit snad s 30 roznych pozicii. totalne zbesile to je, cisty quake. fuck of duty
    • TO MAS ABSOLUTNU PRAVDU.
      fuck of duty
  • Jack1947
    No, jak jsem začal hrát tak jsem jistil asi 2 věci. Matchmaking je zase parádní to by problém nebyl ale já jsem asi vypadl ze hry - protože mi to vůbec skoro ani nejde hrát a nějaká mapa hardpoint je hroozně rychlá, nechápu jak jsem mohl někdy bve starších cod Carryovat tým *8* , tady jsem rád že vůbec někoho trefím. + JSou tam cheateři takže vše při starém, než jsem si tyvle připojil do hry uplxynula hodina taky dobré no. Furt host connection /failed. Vykoplo mne to i ze hry.


    Navíc co map a tak jiné lagování... to je celkem otravné no. Do Titanfallu jsem se dostáva taky ztěžka, no a tady to bude podobné... jen mi vadí že nikdo nehraje klasický tdm a mosh pit když na to poskakování z exo suit mně moc zatím neužije no.

    No a k té hře samotné, je to celkem bolest nebo nevím ale tohle jsem rozhodně nečekal, stěží dám nějakých nevím maximálně třeba 12/25 nebo tak a to jak kde když tam jsou lagy tak ani prd, nechápu to proč nehraju se stejnými nooby a vždy jsem vhozen mezi magory, co v té hře žijí takové ty 30/8 nakonci atp, klasický deathmatch nikdo nehraje a klasický mosh pit jakbysmet, takže matchmaking úplně mimo - mám K/D 0,30 a stále hraji s určitě 1,50 a více.. Jak se má pak člověk adaptovat a nejsem sám kdo to tak má.
    http://www.reddit.com/r/CodAW/comments/2mglhe/skill_based_matchmaking_needs_to_be_removed/

    Největší sranda byla ranked hra - qulifiers byly já a někdo a druhý tým platinum *1* , dobré no.
  • Tohle je opravdu posledni dil, co jsem hral, vyhozeny penize, naletel jsem na prikrasleny recenze na "super" MP. Jako nazvat pokrokem vykradeni Titanfall, Crysis apod, kde vsichni jen zbesile pouzivaj doublejump, to neni CoD, ale nepovedeny quake... Fajn, ale cekal jsem alespon, ze to bude online nekdo hrat, ale dnes v noci cca 3000 pc hracu online a 0-1 dostupna hra freeforall, to je vtip? Kde jsou ty doby, kdy Black Ops 2 hralo na ps3 az 600tis lidi? Fakt nechapu kladne hodnoceni ceskych recenzantu, asi hrali jinou hru
  • po dlouhe dobe sem si chtel zahrat nejaky fps .... podobny ho*no sem ale necekal. asi sem byl naivni a cekal trosku volnou ruku pri progressu ale dostalo se me vic scriptu v prubehu 4 hodin hrani nez sem videl v praci od zacatku roku a to se rim zivim. pokud zitra nekdo pouzije irl slovo "follow" tak asi dostane delo 5/10
    • btw zapletka je jasna hned po tom co na scenu prijde pan hades
  • :-D No mám dost,to sem nevěděl že tohle je už třetí díl bez češtiny....:-D To je ten důvod proč sem naposled hrál CoD Bo 1.....:-D
    Proč není čeština na nejslavnější a nejvíce komerční hře na svetě? :-D TVL i ve Farminng Simulátor 15 mam češtinu :-D :-D
    • Se nauc anglicky a drz drzku....pico

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit