Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CoD BO4 mam odohrate nieco cez 24h+. Multiplayer je parodicka arcadia so zalagovanymi hracmi.. Server tick je za tie peniaze a znacku smiesny (hlavne ospevovany blackout). Menu chaoticke a padanie serverov po matchi nema konkurenciu ani u pubg. Hrajem multiplayer fps od quake2. Uzil som si 1k h v pubg atd, roky CS ale toto je neskutocne h....o. Sklamanie ma donutilo napisat snad po rokoch prvy prispevok na games.cz .. Za 53€ som cakal viac.

    Btw mam upnp otvoreny port a max ping 40-50 optika.

  • sukovf

    Tak nám "sebrali" SP, zato grafika zůstala pořád stejně blbá a jako bonus jsme dostali mizernou optimalizaci. Battlefield V beta mi na max šel 40-50 FPS, přitom vypadá nesrovnatelně lépe, zatímco tahle "nádhera" v rádoby finální verzi místy sotva 25 FPS. Obojí při 1080p. Gratuluji 😂!

    • To je tak, kdyz delaji celou dobu koridorovky a male mapy a ted musi vymackat z enginu a serveru maximum a to je setsakra dost narocne a pracne. V DICE uz tohle delaji roky a maji s tim nasobne vic zkusenosti, takze je asi pomerne jasne, ze jak lidi tak engine jsou na to vic pripraveni a mohou si dovolit vic experimentovat s lepsimi technologiemi/grafikou.
      • Maxianimal

        Já nevím, od vydání nemám sebemenší problém, ani v betě nebyl. Zato BFV, to byl bug fest par excellence. A když už jsme u těch technologií, může mi někdo vysvětlit, proč "blbej" kalof má v BR modu až 100 hráčů, ale BFko bude mít usmrděných 64?

        • jindra.veliky

          protoze ma cod v BR tak downgradovanou grafiku, ze tp vypada hur nez CoD 4 a prptoze tam neni zadna fyzika prostredi, staci?

          • patr

            Ako sorry ale nekecaj voloviny. Hur nez cod4. Je jasne ze bude orezana, ale vyzera uplne decentne.  Veterne elektrarne, nuketown a ine lokacie su krasne.


            Vy ste jak vypatlani. Porovnate s battlefield, ste z toho v uzase, wooow cod sa nechyta to vyzera ako cod 4.  A potom si uz zacnete vymyslat len preto ze cod nema zrovna grafiku ako battlefield.

            Vyzera to uplne v pohode, a je to stylizovane presne medzi fortnite a pubg.  Cize nie moc realisticke ale zas ani moc komiksove

            • Jack1947

              Trochu bych s tím fanochranářstvým přestal vždyt je to hnus a jedeto na starém vybledlém enginu, prostě těch efektů a neoptimilizace nezakryje že to je furt to staré COD a už několik let.

              • patr

                Reakce na příspěvek:

                Tuto na games to bolo. Redaktori pozerali zabery z e3. S otvorenou hubou, wow to je hezky. Infinite warfare to bol.O chvilu neskor, tyvole, to je call of duty ? Keby nevies ze to je cod, tak pises uplne ine veci.


                Toto je typicke medzi hracmi ze sa zavesia na hry ktore vychadzaju kazdy rok a zacnu hatovat.  Ci to je grafika, fyzika, zeny v uniformach, cernosi, exoskeleton.  Vzdy si nieco najdu.



          • Maxianimal

            Mě ne, ale tobě evidentně ano a nemá cenu to rozvádět. Doporučuji si pustit znovu CoD4, sundat nostalgický brýle a nebýt graphic whore. V případě BR by bylo pochopitelné, že se něco ořízne, jsem zvědavý na BF, jak to vyřeší, nebo jestli tam opravdu bude jen chudých 64 hráčů. Hezky by nám Dice vypálilo rybník, kdyby se ten BR mód aplikoval jen na existující conquest mapy. Raději mít více hráčů a mírně ořízlou grafiku (což je mimochodem stejně blábol - nic ořízlého tam není, jen tráva by mohla mít víc než tři odstíny), než naopak. 

    • patr

      Grafika je vyborna. Nechapem tie kecy okolo grafiky stale. Cod je rychla arkadova hra a ta musi aj tak vyzerat. Cod ma stylizovanu grafiku a nemusi vyzerat ultra realisticky.


      To je nieco akoby si napisal ze dota, overwatch a fortnite maju zastaralu grafiku

      • výborná grafika?? jako vážně stačí se tu podívat na screeen v tomto článku ta grafika je PŘÍŠERNÁ mám pocit jak z hry roku 2010 a to jsem dobrejch 10 pridal...

        • patr

          Naco screen ved si to zahram.  Mapy su paradne napr arsenal a frequency apod.

          Neviem, zrejme Vam robi problem pochopit ze grafika je ucelova, kontrastna, farebna, "nerealna" tak ako pri unreal tournament alebo quake hlavne kvoli vybornemu kontrastu a rychlemu hernemu tempu.

          A preto pisete ze je zla. Este raz, realisticka grafika patri do hier typu arma3, rainbow six, squad, insurgency a nie call of duty.

      • Maxianimal

        Také mi ti řeči o grafice přijdou už jen takovej ten klasickej neoriginální hejt "když už není co, tak aspoň ta grafika stojí za prd, nebo..nebo...no CoD nemá fyziku!""

        Grafika je naprosto v pohodě, postavy jsou vymodelovaný hezky, stejně jako prostředí a zbraně. Level design se povedl, někde více (Militia), někde méně. Propracovaná fyzika je v takovéhle hře k ničemu, vždyť se jedná prakticky o arénovku. 


        • Derp_1337

          To, že máte velmi nízké nároky na grafiku, ještě neznamená, že stejné preference musí mít celý zbytek lidstva.

          Stejně se to má s jídlem. Někomu stačí k jídlu třeba krysy z kanálu, ale já bych je nejedl.

          • patr

            Velmi nizke ? Uz fakt Vam jbe?  Ako tento kazdorocny hate na cod je uz fakt trapny. Este jeden magor spomenul fyziku.  To uz fakt rozum nebere ze naco by mu bola fyzika v tej hre. Co konkretne je na grafike cod velmi nizke ? Ved to vyzera dost dobre a uplne dostacujuco na rychly herny styl.  Netusim preco by to malo vyzerat inak.  Rychla hra, ale bude to vyzerat jak battlefield, blato, spina, voda, stopy.  Koho by to uz len trapilo take nepodstatne hluposti v rychlej hre ?

        • patr

          Hej. Presne, take klasicke kecy kazdy rok to iste.

          Preboha ved nemoze mat rychla arkadova nerealna hra realisticku grafiku.  Mnohym nedochadza fakt ze vela ludi si chce zahrat videohru ktora aj ako hra vyzera.


          Je jasne vidiet ze grafika cod je sita namieru hernemu tempu. Je kontrastna, farebna s arkadovymi prvkami.  Vonderhaar hned povedal ze ziadne pocasie nebude, lebo chcu perfektnu viditelnost

      • sukovf

        Neřeším grafický styl, ale technickou stránku věci a (ne)použité technologie. Zatímco jedni se snaží vypiplat všechno nejlépe, jak jen to jde, jiní na to dlouhá léta kašlou a jen svým ovečkám pořád dokola předhazují to stejné - stále mluvím o grafice, NE o hratelnosti, která je tentokrát jiná, i když bych neřekl, že lepší, ale to je subjektivní pohled.

        • patr

          Ved cod toho pomenilo uz hodne.

          Uplne ine herne prostredia od ww2 po IW a stym spojene zbrane, granaty, ability., iny movement system ktory hraci moc neprijali, kill cam, best play cam, hit marker, health, perky, callung cards, event mapy atd atd.


          Tiez to co pises je len stereotypna hlaska. Porovnaj to s hrami ako counterstrike a zistis ze cod sa meni az moc rychle a mnohi hraci to ani nemaju radi

          Tieto nazory su preto lebo ta hra vydava nove diely kazdy rok. Preboha, ved CoD bude vzdy typicke cod, tak ako counterstrike, dota, overwatch, hocico. Tie hry sanikdy rapidne nezmenia.  Mne sa paci ze kazda z tych hier ma svoj typicky gameplay a pri nom aj zostava, menia sa akoby len sezony. Ved to mas ako so sportom.  Hokej je stale ten isty ale zapasy a turnaje su vzdy ine.  


        • Maxianimal

          Co by sis tak představoval za nové technologie v arkádové arénové close combat střílečce? Bez hejtu, vážně mě to zajímá, mě to tiž nic nenapadá.

          A následně by mě zajímalo - kterou hru myslíš, když mluvíš o těch, co vypiplávají všechno co nejlépe - tím myslíš BFV a jeho "převratný" ray tracing, který vlastně vůbec převratný není?

          • sukovf

            Myslím třeba i ten ray-tracing, který JE převratný, ale je předčasné dělat z něj nějaký standard, protože zatím nemáme ani HW, který by ho nějak slušně zvládal.


            Když si tu hru teď pustím a náhodně vypíchnu, co mi chybí na první pohled či po pár minutách hraní: volumetrické efekty - něco tam je, ale buď je to mimořádně blbě implementované, nebo je to mnohem spíš fake. Ambient occlusion / contact shadows - možná to tam je, já to však nevidím. Stíny - ano, ty tam jsou, ale připomínají spíš první Far Cry než moderní hru. Rig postav - z modelů je sice patrné, že na vertex jsou naskinované až čtyři bones, ale shadery počítaji jen se dvěmi (!!!). Na několika místech je rozbité streamování textur a tak dále...


            Ve výsledku teda nejde ani tak o to, že by tam ty věci úplně chyběly, ale spíš o to, že jsou tak blbě udělané, že by bylo lépe, kdyby chyběly.

            • Maxianimal

              Raytracing je podle mě naprostá hovadina, která nevypadá o moc lépe než za použití "současných" technologií a je to jen uměle vytvořený hype. Na tom se asi neshodneme. 

              Volumetrické efetky - souhlas, ty jsou tam minimálně, ale jsou. Ambientní okluze - je tam, ale máš pravdu, že by to chtělo naknedlit, ale zase se to nesmí přehnat, ve spoustě her se to přežene a působí to víc škody, než užitku. 

              Co se týče tvé poslední poznámk,y tak tam se přiznám, že jsem se trochu ztratil. 

              Nicméně ani jedna z těch věcí mi ve hře, jako je CoD - tzn. rychlá akce, kde není čas se kochat - jako například v BFKu, mi to absolutně nevadí a dokonce si myslím, že to tam ani nepatří. Ta grafika je prostě smooth, bez rušivých nebo zbytečných eye candy efektů, které akorát ruší tu super rychlou hratelnost. Neříkám, že by se s tím něco nedalo dělat, ale říkat, že se CoD za několik let nikam graficky nebo  technologicky nepohlo je taky hloupost.

              • patr

                Reakce na příspěvek:

                Presne tak. Uz counterstrike je rychly, cod este viac.

                Nedochadza mu fakt ze hra by mala mat stylizaciu podla gameplayu.

                To by mi tu mohol vypisovat donekonecna ze novy worms sa nikam neposunul a cervici nevyzeraju realisticky.

  • Maxianimal

    Musím říct, že se řadím k těm, které nové CoD příjemně překvapilo. WWII byl pro mě odpad - hlavně v MP.

    Co se týče optimalizace, nemůžu souhlasit. Já a mí dva kumpáni jsme neměli jediný problém. Jeden z nich jede na stařičké 970tce 80 fps na max, což je nádhera. To se nám stává, jsou občasné bugy - tu zmizí zbraň a je vidět jen zásobník, tu zase zmizí červená tečka z kolimátoru. Nicméně opoti předešlím CoD nebo nedejbože BFkům, je to vysvobození.

    Co se týče hratelnosti, tak je to nejblíž BO2 - což je po MW1 a MW2 můj nejoblíbenější díl. Map je tu dost, cca 4 jsou ze starších Black Ops - ale to nevadí, rád si zahraju staré mapy. Nejsou tu žádné přehnané kraviny. Na druhou stranu, pokud narazíte na dobrý nepřátelský tým, je to samý Hellstorm, nálet apod a to je trošku nepřehledný.

    BR mod je trošku o zvyku, přeci jen hratelnst je svižnější než u PUBG nebo Fortnite. Ale v grupě je to pařba skvělá a dá se vymyslet spousta kravin, jak dosáhnout vítězství.

    No a zombies jsou třešnička na dorty. Tři obrovský mapy plný skrytých úkolů, zbraní a nervy drásajících soubojů.

    Ano, mrzí mě, že tu není SP, ale ten obsah je víc než dostačující a Treyarchu jsem to odpustil. Takže - koho je nejoblíbenější díl BO2 - tady si bude chrochtat. 

    Za mě je to poctivých 8/10.

  • species

    A ma to BR mod?

    • Jack1947

      Bohužel, NE😀

      • tomasrippl

        Spíš díky bohu😀

  • TheGGG

    BR je odpadní žánr, kampaň chybí, sakra tento rok nebude jediná dobrá SP FPS kterou bych si mohl zahrát...

    • s1lver

      Doom Eternal willl come to your rescue :) Tusim, ze ma vyjit tesne pred koncem roku

      Edit: Sice ano, nicmene az koncem roku 2019.. We are doomed

      • Jack1947

        Jeho ani mě to zas tak neoslovuje, myslel něco militantního a to smolík no.

    • Jack1947

      Br není úplneh odpad jenže tady stojí za prd netcode, optimilizace sitové rozhrání všechno blbé...

      To mi povídej kurvaaa , fakt hrůza😈☹

  • Sr_Lobo

    Prvni COD ktery nekoupim ani ve vetsi sleve.

    Vsechny predchozi dily mam a jednou za cas si velmi rad uziju odpocinkovou strileci jizdu kampanema jeden dil po druhym.

    Skoda no :(

    • patr

      Vsak tam mas pribehovou odpocinkovou jizdu v zombie 

    • Jack1947

      Já zase naopak asi jo až bude nuda( teda větší nuda)

  • Kravicka

    Je tu Battle Royal misto SP 10/10


    eksdy

    • Derp_1337

      Call of Royale

  • Jack1947

    Jo, známka je tak akorát prostě minimum inovace teda až na BATTLEROYALE MOD a to je podle mě po letech a WW2 sakramentsky málo🙂

    • patr

      Heist, control, nove itemy, ability. Co viac ?  Triple jumpy ? :) podla mna je heist paradny mix. Prvky z battleroyale, counterstrike a cod.


      Je to namiesane, nieje to uplna novinka. Ale hra sa to paradne. Problem ?

      • Jack1947

        Prostě jsi fanboy a jediná hra co te ted zajímá je COD BOIIII a když ti někdo na to šáhne začneš se chovat hystericky " bé bééé COd je najlepšý, koukněte na CS to je furt to samé 10 rokov" 😀

        Heist mě ani tak moc nezajímá, Battleroyale možná jo ale když jsem videl REPLAY a tam říkali o sítových problémech tak asi ani ne navíc, nemám PUBG hrál jsem jen Fortnite, H1Z1, Paladins Real Royale... takže o co více je lepší COD?prostě mi příjde jak číkali v replay rezignovali na vlastní nápady a spíše to zkouší BTR.

        • patr

          Niesom. Len su tie nazory ohladom grafiky a inovacii uplne trapne. Pritom call of duty meni a pridava ovela viac ako ine znacky. Cod robi battleroyale vo svojom universe. Mapy, zombie, perky, postavy atd.


          Netusim preco ti robi problem pochopit ze to je to iste ako s moba hrami.  Cize znama znacka spravi moba hru zo svojho portfolia, dota, hots apod. Preco by sa malo teraz cod hatovat???? Ved to je len dobre ze zname znacky zacinaju robit battleroyale. Pubg je hodne spatne pp technickej stranke. Zasluzi si skoncit ci uz na ukor cod, battlefield alebo inej hry.


          V com je cod ine ? Rychlejsi herny styl, viac hernych mechanik. Ovela lepsi technicky stav v porovnani s pubg. Treyarch sa vyjadril ohladom serverov ze to bolo kvoli hladkemu launchu a v buducnosti nabehnu na rychlejsie. Uvidime

          • Jack1947

            Ta grafika jede na styrým enginu a ten vypadá fakt hnusně( je fuk jak moc se to snaží maskovat), dobře ale vem to čert, horší je prostě že to působí jak větší/menší DLC do BO2 a to mi příjde málo. Minulé COD přidalo War tady jwe nějaký Heist a Battleroyale který jak sám uznáváš se moc po technické stránce nepovedl ale to se blbcům co podcení nápor při vydání stane.

            Zase málo obsahu rozděleného do placených DLC ale  jo když někdy cracknou/emulujou zombie mod tak zkusím proč ne. Ted radši někdy pořídím sešn na War. Nechápu co má COd společné s moba hrami.

            Jalk už bylo řečeno když ti to stačí ok ale nedávat to jako nějakou světovou moudrost.

            ( počkej až tam dají ten p2w systém jestli to bude bacvit stále 😀)

            No a absence kampaně...

            • patr

              Neviem. Hral si to ?


              Prve reakcie boli ze je to prekvapujuco plynule. Kazdy jeden streamer to hodnotil kladne, ty pises uplny opak. ???  Ta hra bezi vyborne v porovnani s pubg. Ja si myslim ze si chceli byt na 100% isti ze hra pojde plynulo pri tom napore hracov.  

              Nechapem, malo obsahu?????  Snad ziadna hra nema tolko hernych modov ako call of duty. Battleroyale je ovela obsiahlejsi ako pubg, ovela viac akcii vznika v hre ci uz vdaka vrtulniku, perkom, grapple gunu, rychlemu gameplayu atd.

              Samozrejme, ty sa ma budes snazit odpalkovat. Ty si call of duty fans.   Len ja netusim fakt co pises o technickom stave a o obsahu.  Ved toho obsahu je tam pozehnane.  To si snad vymyslas?? Hral si to ?



              • tomasrippl

                Reakce na příspěvek:

                Nechápeš málo obsahu? Že žádná hra nemá tolik modů? Tak to jsi hustej když obsah bereš na módy😀 tak to když tam nacpou k tomu br ještě dalších pár módů ale tak to bude asi nejlepší trhák současnosti😀. To že tam chybí kampaň pro single což vzdy CoD mělo docela propracované to nevadí😀 hlavně že tam je br to děla pravé CoD 👍🏻

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Nehrál ale to už snad oba víme, jde o to že se ten obsah rozkouskovává do DLC které budou součástí season pass. Zase, hodně obsahu ? to pochybuji jeden nový mod teda vlastně 2 s pár mapama co se rychle ohrají.

                • patr

                  Reakce na příspěvek:

                  Fakt uz nevim co napisat.  Ine hry maju len br mod, nic viac. A ten br mod rozsiruju, vylepsuju.

                  CoD ponuka viac obsahu aj v BR oproti pubg ktory je cisto len BR.  CoD ma 20 hernych modov a aj mod BR je obsiahlejsi nez pubg.  Ty napises ze ma malo obsahu. Toto uz fakt je asi prehnane co pises.  Neznasas tu hru, hladas si len zamienku k hatu hoci si to ani nehral. Proste napis ze ti ta znacka vadi a nevymyslaj si svoje pribehy.  Snad ziadna mp hra nema tolko obsahu ako bo4.

                  Ako to ze su tam klasicke herne mody na novych mapach s novymi mechanikami snad nechces brat ako stary obsah ?? Akoze cakas ze kazdy rok ti predstavia 5 zbrusu novych hernych modov ?   V fps hrach su zazite standardy ktore sa vyrazne nemenia. Obcas to ozivi nejaky warmode alebo battleroyal.


                  Podla mna mas okolo 30, pomaly starnes. Kazdorocne call of duty je pre teba len akysi zazity stereotyp ktory ani nevyskusas.  Proste dalsie cod, vzdy rovnake. Len zopakujes tie iste frazy ako kazdy rok. 

                  • tomasrippl

                    Reakce na příspěvek:

                    ty asi na tom s těma 30lety nebudeš onic lépe když dokážeš svoje nízké urážky jen kvůli názoru na hru, kdyby ti bylo 26 a rychle si dospíval tak tu ani nepíšeš😉, řeknu to za tebe, já tu píšu taky ale aspoň tu neprudím káždého za jeho názor na hru protože mám i jiné zájmy

                    • patr

                      Reakce na příspěvek:

                      Ake urazky ? Zle rozumies slovencine ?

                      Podla mna to je len prehnany hate nic viac.  Pretoze velakrat sa ludia ani na tu hru poriadne nepozru.  Len mavnu rukou, dalsie cod a pisu dokola to iste kazdy rok :D

                      Taki by jednoducho mali hrat hry ktore nevychadzaju kazdy rok. Jednoducho je im to proti srsti tak naco to riesit ?  



                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Spíše ze mě dělá něco co nejsem ale to je fuk má svou pravdu, jde o to že není ničím světoborná ani Světová😀

                  • Jack1947

                    Reakce na příspěvek:

                    27 pouze, jinak nechápu proč bych to měl "neznašat" vždyt to je hovadina jenom tam nevidím nějakáý větší pokrok, ty mi příjdeš jako by ses mě snažil slepě přesvědčit že to je největší pecka hra.

                    Mě to příjde jako nuda, BTR mod není nic nového, jen stokrát omílané, v horším balení. Konstruktivní kritika neznamená nutně hejt.

                    Jaké frázy lol? Ty zase opakuješ ty isté frázy jaká to je pecka tak si hraj neplýtvej zde energii a rozum.

                    Mě pár nových map 4 staré , 1-2 mody nepříjde nic moc k tomu ještě mínus kampan, navíc nemastný neslaný zombie mode, který bude stejně schován v nezajímavém DLC. COD nikdy nebylo a nebude týmová hra tak to taky pochob...

                    Blakout mode je něco jiného ale aby si to kupoval jen kvůli tomu je dost málo když mě ostatní mody moc nebaví ani nijak zvlášt nezajímají. Z toho už sem celkem i vyrostl někde pobíhat nyní jak cvičená opice a střílet vše co se pohne.

                    • patr

                      Reakce na příspěvek:

                      Vobec to tak nieje ze vypisujem jaka to je pecka hra a presviedcam inych. napisal som ze o take hry by si sa nemal zaujimat.  Ja neviem, zas si vymyslas ? Ja chapem ze nepripustis iny nazor, nebodaj kladny na to zle cod.

                      Len mi pride tvoja ostra kritika absolutne odveci a snazim sa ju uviest spravnym smerom. To znamena, ze kritizovat len 2 nove mody + blackout, 10 novych map, nove mechaniky, ability, specialisti v online hre je NONSENSE!!!!!

                      pochop tou tvojou tekvicou ze najlepsie online hry maju len jeden jediny herny MOD !!!!!  A ty ostro kritizujes 3 nove mody v hre ktora vychadza kazdy rok!!!  Ako ludia su rozni, ten kto chce kritizovat, ten bude len aby presadil svoj nazor.


                      Jednoducho sa zameraj na krasny novy red dead redemption, lebo online kompetitivne hranie nechapes, alebo si pozri jedneho z vacsich streamerov a zistis v com je cod zabavne

                      • Jack1947

                        Reakce na příspěvek:

                        Já neřikám že není zábavné ale chtělo by to něco více, napíšuto naposled, prostě o nic nejde no. Tobě se to líbí tak dost věcí odpustíš já si to třeba někdy zahraju - ale jak řikám Heist mě moc nezajímá a Blackout mi příjde málo tobě ne není to hejt je to konstruktivně vyargumentovaná kritika, ano hejtoval jsem před lety COD.

                        Právě PROTO žeš nehrál jinou BTR hru tak bohužel nebo (bohudík) je to pro tebe zatím zábavné a to se dá chápat já už jsem hrál a krom FPS pohledu tam toho moc nevidím. Navíc co by stálo za to koupit podle mě lepší COD už byli. Tohle je jen slabej flastr.

                        • patr

                          Reakce na příspěvek:

                          Hral som chvilu pubg. Vykon na laptope, radsej som prestal. Buduci tyzden bude novy desktop. Fortnite az dokym som zistil ake priserne kreacie sa daju so stavanim robit. Hned uninstal.

                          Br ma bavi hlavne kvoli dobrej tymovej hre s kamaratom a komunikacii. To ine herne mody neponukaju. Max kooperativne hry

                    • patr

                      Reakce na příspěvek:

                      Neviem s cim porovnavas ale mne to pride ako br v ovela lepsom baleni. Ak porovnavam s podobnym pubg.  Nesnazim sa presviedcat, lebo ak niekoho nebavia rychle arkadovejsie hry, tak ho nebudu bavit aj ked budu mat tony obsahu a hernych modov.

                      Stokrat omilane ? Je to prva aaa hra s battleroyale a podla mna bude velmi zaujimave sledovat aj ine zname znacky.  Ja som predtym BR moc nehral tak pre mna je to nova svieza hra, v porpvnani s pub ovela lepsia. Gunfight a herne tempo je zabavnejsie.


                      Ja mam praveze 33 a nemam cas hrat pomale, realisticke hry zamerane na taktizovanie. A nemam ani 4och partakov do tymu aby sa to dalo tak hrat. Preto je pre mna ovela lepsia volba cod nez r6 apod.  Na BR sa mi paci ze ti staci len jeden partak, nepotrebujes 4och a dalsia vec je doraz na komunikaciu.  Musite sa vela rozpravat, prirodzene. Nie ako v counterstrike, je na acku, longu, shorte atd.


                      Take komentare behat ako cvicena opice a strilet. Arenova strielacka. Naco take reci? Nikto tam nechce taktizovat a plazit sa v trave. Na to su ine hry. Ludia chcu hrat rychle hry z mnohych dovodov a vobec od nich nevyzaduju nejake pokrocile strategicke moznosti

                      • Jack1947

                        Reakce na příspěvek:

                        Přesně tak, stačilo by trochu zvolnit ubrat a hned by to bylo vše lepší😀

            • patr

              Neviem. Hral si to ?


              Prve reakcie boli ze je to prekvapujuco plynule. Kazdy jeden streamer to hodnotil kladne, ty pises uplny opak. ???  Ta hra bezi vyborne v porovnani s pubg. Ja si myslim ze si chceli byt na 100% isti ze hra pojde plynulo pri tom napore hracov.  

              Nechapem, malo obsahu?????  Snad ziadna hra nema tolko hernych modov ako call of duty. Battleroyale je ovela obsiahlejsi ako pubg, ovela viac akcii vznika v hre ci uz vdaka vrtulniku, perkom, grapple gunu, rychlemu gameplayu atd.


              Samozrejme, ty sa ma budes snazit odpalkovat. Ty si call of duty fans.   Len ja netusim fakt co pises technickom stave a o obsahu.  Ved toho obsahu je tam pozehnane.  To si snad vymyslas?? Hral si to ?


    • tomasrippl

      S tím souhlasím, zatím CoD nic nenabidlo nového. A jediné co série inovovala převzala od pubg battleroyal 

      • patr

        Aha, takze counterstrike o 10 rokov bude uplne ina hra, tak mam chapat vasu logiku ? 

        • tomasrippl

          no radši se nic nesnažte chápat, ale každá hra by měla být nějak originálně inovovaná a ne brát masový styl ze hry pro dudlíky

  • Grifus

    Na Battle Royal podobný druh fps je zcela nevhodný, alespoň podle mě. Jinak klasický mulťák je masomlejnek jako z každýho CoD. Zombíky sem neměl možnost zkusit. Udivuje mě ale že jsou schopní pořád mít problémy s optimalizací a za každou cenu hru cpát klienta na jejich Battlenet...

    • patr

      Podla mna sa br hodi do arkadoveho herneho tempa.  Podobne ako s moba hrami.  Zrychlit, viac abilit, hernych moznosti a mas z toho paradnu napinavu hru vhodnu pre divakov a velke akcie.

      To ze niekde niekedy zacal br ako survival mod v realistickych fps, moc nikoho trapit nebude tak ako nikoho netrapi uz prva dota.

    • Spíš je to taková renesance herního modu. Stačí zavzpomínat kolik MP modů bylo dříve běžně ve hrách, dneska už z toho zbyl většinou jen team deathmatch případně objectives. BR není nic jiného než úprava "Last man standing" a zbraně po mapě měla taky rozházené kde jaké hra, jen ten zmenšující se herní prostor nebyl úplně obvyklý, spíš jen časový limit.

      • Jack1947

        Nejen to jsou tam velké mapy, nutnost více taktizovat a vozidla ( která by ale potřeba nebyla) samozřejmě sociální  voloviny.

    • Jack1947

      Tím je to taky u mě spíše mínus... nicméně naopak Battleroyale mě zaujal ze všeho nejvíce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit