Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby radsi uz kua udelaly WWII......pred deseti lety bylo vsude druhy svetovy ranec a kdyz infinity ward udelaly MW tak z EA znelo jak se to nechytne a bla bla bla a varej na tom 10let. Mam pocit ze vedeni tehlech spolecnosti nikdy nehralo jedinou hru jenom hrabou prachy lamaci
  • https://www.youtube.com/watch?v=W_zisUSfWDY
  • Proc je u 25teho dilu tehle hry skoro 100 prispevku? jste blazni?:)

    PS: dal bych vam samopal do ruky, plnou polni a vyslal na zrychlenej presun na 20 kilometru, ono by vas to valceni preslo:)
    • Inquisitor
      Jo přesuny stáli za to, ale co bych dal za útočnou pušku, já tahal kulomet :D
    • Jack1947
      Přál bys dneší mládeži vojnu co ? bo nebyl bys daleko od pravdy...
    • Výjimečně s flashem souhlasím.
  • takze se zaciname dostavat do toho co Tribe a Tribe 2 nabizelo pred x lety. Jen grafika je jina ....Yehaaa.... *2*
  • CoD je něco jako octávka... Úplně na hovno, ale stejně to každý kupuje.
    • *1* na 200% souhlas
  • Jack1947
    Hlavně to tady hezky ukazuje vlnu pokrytectví naklikávačů...

    Tady je které koli negativům vítané ale, jinde už by jsme byli umínusováni. Ach ty pokrytci. ( docela by mne zajímalo statistika, mínusování jen tak na okraj...Podle čeho se nejvíce mínusuje/nejméně a kdo mínusuje vím řeším blbosti ale i tak no...).
  • Není divu, stačí se podívat na komerční (ne)úspech army a každemu manažerovi musí byt jasne, že tudy cesta k vydelku nevede.
    • Veskoslav
      Arma patří mezi nejúspěšnější hry ve svém žánru....Chápu Maxi, že neustále máš potřebu se vyjadřovat jako Jack, ale občas by to chtělo použít mozek či se zamyslet. Mimoto CoD jede docela z kopce, pokud se podíváš na čísla. Od MW3 má prodej sestupnou tehdenci a AW i když bylo lepší jak podprůměrný Ghost, tak se očekávali dvakrát větší prodeje než měl ve skutečnosti. Jde to taky vidět, jak si drží cenu. Ghost jsem si nedávno koupil v Tesco za 99 Kč, AW jde sehnat od 400 Kč. První a poslední kvalitní CoD tedy MW si stále drží cenu okolo 400 Kč a to už je nějaký ten pátek. Takže pokud tě budu parafrázovat, tak manažeři by měli mít kvalitní SP a kvalitní MP. Ne se hnát cestou bombastického SP na efekt, kdy 50% času člověk dívá na stupidní QTE eventy a filmečky a v MP kopírují konkurenci a ještě mizerně.
      • He7he
        To nevadí, já jim to předobjednal a dávám za plnou. Ještě to v těch minimálně šesti nulách udržíme. Hrát bude co.

        Pozdravuj Tesco.
    • He7he
      Na druhou stranu, nevím jak finančně, ale Arma je v multiplayeru top a věřím, že nejen já to tak vidím. Tam, kde CoD exceluje v singleplayeru čisté hratelnosti, je Arma vrcholem komplexních virtuálních akcí pro více hráčů. Jakmile člověk spojí oboje, naprostá katarze zábavy.
  • Kallessin183
    Škoda že vykrádají zrovna Brink, to je moje oblíbená hra...
  • dajte druhu svetovú vojnu a budu bezkonkurenčný pribeh,akcia,atmosféra *1*
    • pro hráče je zabavnejší si osahat moderní techniku, prípadne techniku blizke budoucnosti, než 100 let stare zbrane.
  • Celé to na mě působí jako když pejsek s kočičkou pekli dort. Chápu že v dnešní době příjit s něčím originálním není snadné ale tady se o to ani nesnažili. Navíc koncept CoD je tak vousatý že je vlastně jedno jaké kulisy vám tvůrci naservíruji, herní zážitek vyjma snad dílu s 2. světové je totožný. Pořád to jsou přestřelky 12 lidí v "obýváku". CoD je ekvivalent módních hadříků, na každou sezónu je třeba nový model aby člověk nedej bože nebyl out. *6*
    • Jack1947
      Hlavně ty kecy že, když výjde nové COD a tak ten předchozí díl nikdo hrát už nebude hehe nah...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit