Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja jsem zklamany jak cip ,penez v prdeli a nic noveho porad coming soon ,pritom rikaly kazdy mesic neco noveho a 3 mesice v predeli a nic vickrat uz se nenecham nalakat ...dobre mi tak !!cely elite je akorat prehlednejsi menu a statistiky
  • Přesně tak, hloupé ovečky jsou to. To my BFtkáři sme se nenechali zblbnout reklamou. Kdepak my jsme mnohem chytřejší. Sice musíme přetrpět ten nemilý origin. Ale co už, vždiť je to nejlepší hra všech dob. No ne?
    • na to jsi prisel jako kde? Nejlepší hra všech dob? možná jednoho týdne. Ta hra vůbec neukázala to, co nám předvádělí na E3 a GAMESCOMU. Pro mě je to další odpad jako MW3. Sra*ka pro děti. A neříkejte, že na konzolích hrajete multiplayer FPS.
      • Ataker
        Samozřejmě, že na Xku hraju MP FPS proč ne?
      • Ano hraju..! Spoustu her třeba Halo, Battlefield3, Bad Company,....
    • Mam pre teba novinku. Tym ze im platis rozhodne nie si mudrejsi ako ostatny. tomu ver. *1*
  • Co vy tady budete dělat až žádnej COD nebude?:D Na co pak budeme hejtit a kde budeme fňukat? :( Chtěl bych mít taky tyhle problémy a čas na trapný výlevy co většina tady, opravdu ano...
    • No hlavne,ze sis udelal cas ve svem naslaplem casovem rozpisu,aby jsi nam to tady vsem povedel.
      Co by sme tady bez tebe delali.
    • Jak je vidět, tak času máš dost :)
    • Trol.diskuzni
      Právě jsi jeden trapný výlev vypustil. *5*
      • To ty vypouštíš furt...
        • Trol.diskuzni
          Já tady však nemoralizuji. *3*
          • To né no *15*
  • http://gamebattles.majorleaguegaming.com/forums/t/1724478.html

    v hlasování jsou především hráčí call of duty - (ono se kolikrát stačí podívat na avatara:D) a pak nějací vtipálci - malé procento, ale dá se to vzít jako docela slušný průměr z cca 200 lidí. Jedná se o pouhou informaci, kdy nechci nikoho urazit.
  • Trol.diskuzni
    Měl bych odborný dotaz, jelikož bych chtěl konečně lehce zabrousit do této oblasti her:

    Co je lepší - COD nebo Battlefield?
    • Jazz
      BFko.

      CoD hraju od vydání prvního dílu, ale co teď provedli za sračku, to se nedá popsat..
      • Trol.diskuzni
        A to myslíš až teď MW3, nebo i Black Ops?
        • Jazz
          MW3, Black Ops je podle mě parádní.
        • Alex81
          Za mě: na SP bych šel do CoD - až na poslední MW ta mě dost zklamala a to jsem docela skalní fanda. MP určitě BF, teda pokud nemáš raději rychly close combat model hry to pak CoD.
          • Trol.diskuzni
            No já bych radši jen single player... Jenže když tady lidi píšou, že to trvá třeba pět hodin, tak to moc trvanlivá zábava není.

            Na druhou stranu, Far Cry 1 bylo fajn nazačátku - s mutantama to šlo do kopru... Dvojku jsem nehrál, ale pro většinu byla horší a nic moc záživná...

            Mně se líbí videa z BF3 z multiplayeru, ale nikdy jsem multiplayer střílečky nehrál (leda tak nějaké Star wars: Jedi academy či Quake 3:Arena = obojí supr).
            • Trol.diskuzni
              Hmm, pouvažuju nad tím teda... Dík moc!
            • Alex81
              K MP Q3 a JA má určitě blíž CoD. Jeden díl CoD od MW je tak na 5-7h, ty předtím byli delší. Tedy pokud začneš prvním dílem tak už ti to nějakej čas zabere *3*
    • Trol.diskuzni ...
      • Trol.diskuzni
        Já vím, že jsem nejlepší, ale rozhoduju se mezi těmito dvěma herními sériemi. *3* Battlefield mi připadá zajímavější rozsahem, ale zase lidi říkají, že COD je více akce "nadoraz", tak těžko říct...
        • Obě jsou fajn trolle. Zkus obě dvě...
  • CoD je jako mor! Pomalu ale jiste rozezira konkurenci se svou lacinou reciklacni hrou a zachvilku budou vychazet jen srackoidni hry z Activision, protoze ostatni vyvojari nebudou mit prachy na zadne poradne hry.
    • Alex81
      dobří mají sezónu pořád...
  • Nadávate že za Elite sa musí platiť...Hlavne že pri BF3 si musíte kúpiť DLC (Back to Karkand a spol.)...
    Neustále porovnávanei dvoch odlišných žánrov hry a hlavne že všetci všetkému rozumejú, všade boli, všetko zažili, odskúšali :D
    • No jeste ,ze do cod vychazi DLC zadarmo....
    • Pete.palis
      jak "musíte"koupit DLC??...kup si limitovku BF3 a nemel blbosti o placnení... *7*
      • Jo jenze dalsi budes mit taky zadarmo? NE nebudes! Ten si budes muset zaplatit. Nepocitej ze bude jen ten Karkand. A zakladni verze Elite je zadarmo
        • presne tak zakladni CoD Elite ktery obsahuje vsechno dulezity je gratis. Limitovana je pouze delka nahravaneho videa a nejake turnaje o hodnotne ceny...jinak obsah a DLC u free verze vychazi kazde 3 mesice. U placene verze kazdy mesic....
        • Pete.palis
          a Bad Company 2 co??...ten měl placený pouze Vietnam (což nebyla škoda peněz)....jinak všechno bylo zdarma....
        • jasne ale to je hra u ktere clovekovi neni lito tech penez :)
  • tolik pitomců? *1*
  • jsou trapni BF 3 nabizi v podstate to same mozna i lepsi zadarmo... navic mw3 je proti bf totalni shyt... jsem PC hrac a doted to ELite na PC ani neni.... dokonce jsem cetl ze mozna ani nebude at jdou uz do prd... Na metacriticu jim spousta hracu dala najevo ze mw 3 je ubohe recenzenti sponzorovani activisionem ano byli tam hatri trollove ale i spousta fanousku cod
    • A ty jsi uz mel tu moznost si Elite vyzkouset ze tu kritizujes? Ani nevis jaka bude zakladni verze Elite ktera je zadarmo a uz porovnavas. Hmm ses dobrej *3*
      • tak neni problem si precist na internetu co tam vlastne je a co je za placenou verzi rika se tomu informace... ono tak nejde o elite ani battlelog spis o to ze MW3 je proti BFku ubohy hnuj tery mu nesaha po paty... Hral jsem CoDka od prvopocatku ale tohle je tecka.... MW3 jsem si bohuzel koupil zkusil... poprskal monitor smichy... a odinstaloval a to jsem sel do toho stim ze treba opravdu bude ten MW lepsi nez BF .)
        • jediny co je hnuj je BF3 tak pomlc a myslim, ze bys mel zmenit forum a nebo si jit jezdit s autickama do BF3....Ste jen zaslepeni grafikou z BF3 jak deti, ale nechapete, ze nekteri hraci maji radi jiny herni styl nez ma BF. Takze zkus byt trosku objektivni nez tady kecat neco o hnoji...
  • Tolik nenavisti a stale stejnych klise se objevi vzdy jen u CoD clanku. Btw. jak rika klasik: pro hlupaka kazdy hloupy.
    • XXDarthVaderXX
      *15* *15*
    • kostejnesmrtelny
      Přesně. 90% procent nenávistnejch komentů navíc pochází od osob, co nemají dostatečnou intelektuální kapacitu na to, aby zvládly interpunkci, diakritiku, nebo obecně dát dohromady smysluplnou větu *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit