Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Coz je parada, v dobe kdy by tohle mnelo bejt samozrejmosti , se jedna oo primereny luxus a to si vazne nemze dovolit kdokoli a uz vubec ne kazda hra *4* .
  • listen server != dedikovany server ;)
  • COD MW9.... Ve hře je přítomen laser!!!
    • *15* *15* *15* *15*
    • Keyz
      Pořád čekám na tlumič pro raketomet a silnič pro brokovnici. Teprve pak to bude největší pařba vesmíru a všech dimenzí. *5*
    • tonnymontana
      laser bude i ve sberatelce ale svitit dokaze jen 3 dny hold made in china :D neco podobneho jako to jejich nocni videni:D
      • Jack1947
        To bylo tak zly ? "Dit se kasali tim ze to je realne , nikoliv atrapa" asi jo no to by se pak neprodavalo za pakatel na ebay. *4*
        • tonnymontana
          jack: samozdrejme jsem to nekoupil ale co jsem cetl je to opravdu tezka cinska hracka. dokonce byl nekde i obrazek z cinske tovarny jak to tam montuji:D staci se mrknout do ruznych eshopu s optikou. takovehle nocni videni na hlavu stoji od 16k nahoru. alespon v dobe co jsem se dival mozna jsou ceny ted nekde jinde i kdyz pochybuju. kvalitni nocni videni je drahe. da se koupit lewvne ale to je jen siditko. navic i to siditko je 1000 lepsi nez ty zminovane bryle u COD :D bohuzel.. tusim ted naposled tam byla hracka na ovladani. u te kvalitu neznam ale necekal bych zadnej profi vznasedlak:)
  • Mato1987
    nepomóže ništ ! *2*
  • tonnymontana
    zase neudelaji klasicky seznam serveru? mno je pokrok ze maji "hybrida".. pokud se nepletu bylo to MW2 kde jsem si nemohl vybrat server a hodilo me to do nezname hry. pro me absolutne neprekousnutelna zalezitost aby mi jejich tabulky urcovali kde budu hrat. v jinych hrach si rad zajdu na "skilled" server preci jen clovek se tam uci daleko rychleji za pochodu. podle me to bude podobnej prus jako s MW2.. hru jako takovou nehodnotim. ciste jen to vyhledavani serveru. ja jsem ten jejich krok ani moc nepochopil v cod4 jsem si normalne nasel server ktery jsem chtel s jazykem ktery mi vyhovuje podobne jako v cod2 ale MW2? tam si za me pc hodilo kostkou. mno sice nove cod kupovat nebudu ale tohle me zajimat bude
  • sa mi paci ze takato bezna vec je pri tejto hre velka novinka:D
    • To víš, musej nějak krmit ovečky *3* Normální člověk nad tim mávne rukou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit