Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně spíše beru CoD jako filmovou hru než jako klasickou FPS. Je to na takový odpočinek, člověk nezabludí, kochá se výbuchy, skoro filmovými scénami a na plné koule to jede i na straších strojích. Jako odpočinkové FPS bohatě postačí, škoda, že cena tomu neodpovídá...A když chci u hry typu FPS přemýšlet, zahraji si Half-Life 2, Stalker či poslední Deus Ex.
  • pitanimal
    Další doklad toho, že MW3 je lepší jak Portal2!!!
    • Další důkaz toho, že lidé jako ty dokáží srovnat atomovku a hrušky.
  • GlaDOS
    Hrál jsem. Po 3tí misi mi bylo jasné, že je to úplně to samé, jako z předchozích dílů. Nejvíc mě dostalo ta jedna z prvních misí v ponorce. Vlezl jsem tam jedním poklopem, vyčistil, pak nahrál nějaké kódy do počítačů nebo co to bylo a vylezl ven druhým poklopem, co je jen pár metrů od toho prvního, takže logicky jsem nemusel čistit celou ponorku a rovnou tam vlézt prvním poklopem. Jenže to by se autorům nehodilo do jejich uměle natahovaného koridoru. Škoda slov.
  • Malleth
    Pokud máte jen půlku mozku, je CoD zábava přesně pro vás!
    • Nemám rád lidi, co ostatní úráží jenom proto, že je baví něco jiného než Tebe. Tím si klesl dost hluboko...Každý preferuje něco jiného. Ani by mně nepřekvapovalo, kdyby to hráli lidé nař vědci atd. Jenom pro zábavu. Ale to ty asi těžko pochopíš. Tajkto si napíšeš přihlouplý příspěvěk a čekáš, jaký to vyvolá flame.
    • Půlku mozku mají spíše takoví jako ty, prostě lidi, které neustále baví provokovat a "flamovat" na diskuzích o hrách, které ani nehrají *11* *11*
      • Malleth
        Je fakt že při hraní MW2, Black Ops i MW3 mi mozek málem odumřel.

        Musím ale přiznat, že v MW2 bylo pár zajímavých scén.
        • ty ho asi ma sodumrety uz davnejsie, ked cakas ze pri strielacke budes msiet rozmyslat. chod hrat sachy, sudoku abo mahjong :D
          • Malleth
            Neříkám, že tam musí být puzzly, ale hra, kde jen jdeš koridorem za žlutou tečkou s nápisem follow a střílíš na všechno co se hýbe , je na mě už moc.
    • true story *1*
  • Chcel som napísať: Nehral som to tak nemôžem súdiť Ale potom ma napadlo že som dohral predchádzajúce diely.Som velmi velmi zvedavý dokedy sa bude na jednom starom koncepte takto parádne ryžovať.
    • daj mi skype cislo , kocurku muj *14*
  • Ja a muj kocourek Reitak *14* jen souhlasime , ze CoD je supr *14*
    Jsme gay komunita /LAMA/ na Battlefield 3 ale budeme asi prochazet na CoD *4*
    Je to asi lepsi hra .
    Mnejte se , libame Vas *14*
    • Sem starej chuj a najvatsi admin ale CoD je super ,
      taky te ... @ndy *14* *14* *14*
  • Tak to vypada ze si zase nejakej amik nahrabal dolaru za nic. Tak se muzem tezit na "dalsi" dil Cod ...
  • Ježiši už je mi blbě ze závistivých čecháčků ,kteří si myslej ,že spolkli půlku moudrosti a brečej ,že se hold někomu daří jděte se vybrečet mamince ,že jsou v Americe všichni hloupý a my Česká republika ( borečkové ) co maj ve všem pravdu ,že podle našich názorů by se měli prodávat hry...
    • ty seš fakt hloupej kluku, tady nikdo, nikomu, nic nezávidí.. tu jen lidi nechápou jak může bejt MW komunita tak stupidní a už po Xtý vyhodit prachy za to samý *8*
    • *14* Mozna ses hezkej kluk, ale uklidni se !
    • jenze lidi nekritizujou to, ze nekdo nasel stado, ktery koupi co mu pride pod ruku a dela pro ne jednu sracku za druhou... proble je v tom, ze se tu vola po inovaci, po tom posunout to nekam dal (snad)

      a btw fakt nesnasim lidi co kritizujou ostatni za gramatiku, ja sam pisu pokud to neni pracovne bez diakritiky a i/y mi taky casto obcas ujede, ale "," se fakt pise za predchozi slovo... vypada to strasne... diky
    • amen
  • A jej to je zase reci MW 3 nemam, ale rozhodne nebudu rikat ze ten co hraje multak BF3 je vetsi borec nez ten co hraje MW 3 at si kazdy hraje to co ho bavi. Mimochodem on ten BF 3 je oproti BF Bc 2 a 1 taky jen slaby cajicek co se schovava za peknou grafiku *3* doufejme ze to Karkand spravi
  • Je mi líto Battlefieldu 3. Ta hra je určitě lepší než CoD a to snad po všech stránkách. Bohužel na to šla DICE s BF3 špatně a předložila hráčům hru, která je sice dobrá ale až příliš odlišná od BF2. Mnozí z komunity to vzali jako podraz a odmítají prostě BF3 hrát a hrají něco jiného. V tomto COD jde tou správnou cestou, neboť dává hráčům přesně to, co očekávají a i toho největšího fanouška ničím nemohou překvapit. Lze to sice brát jako recyklaci stále toho samého, ale prodeje ukazují, že to funguje. Z COD nebudete mít pocit, jaký jsem měl z BF3, když jsem ho prvně hrál. Stále jsem se ptal, co to sakra hraju za hru a jak se dělá tohle a jak támhleto a to první dojem neudělá. Ani nemluvím o betě, která byla hodně špatná a dost hráčů musela odradit.

    Tak a teď bych prosil mínuska, páč kdo tu nechválí skyrim a BF3, je odepsaný. *1*
    • Mas uplnu pravdu, ja Battlefield 3 hram iba pre Battlelog , kde si mozem pridavat mojich
      milacikov *14*
    • Chtel jsem s tebou alespon napul souhlasit ale ta posledni veta me uplne odradila...
      • no ale je to fakt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit