Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Input lag a zmršeniny z PC berze... tam snad budou taky
  • za litr na ps storu, tak to ani náhodou
  • Za 200,- dobrý. Víc bych za to určitě nedal... Zvlášť, když to vypadá jak hra z roku 2010. *1*
    • V tom pripade doporucuji se podivat jak opravdu vypadaly hry v roce 2010 a nevyslovovat tenhle ubohej moderni kec zalozenej na naprosty ignoranci.
      • koukám na crysis z roku 2007 a vypadá to líp
  • Cena?
  • corfer
    Proč je na úvodním obrázku závěrečná scéna? *8*
    • samuel.polak
      co vam hrabe... co je na tomto obrazku zaveracna scena... ved je to len za prvou tretinou v tomto cod
      • bukrr
        Takže cca půl hodina hraní?
    • RakeW
      Protože těm, kteří to znají, je to jedno a těm, kteří to neznají, je to jedno ještě víc... Teda kdybys jim to neprozradil ;).
      • corfer
        Já jsem prozradil jen to, že se jedná o závěrečnou scénu. To by se asi nestalo, kdyby ten obrázek na úvodce nebyl, že? Upozornit na spoiler asi není to samé jako ho vyzradit. *1*
    • ales.smutny
      Sice je to už nějaký ten pátek stará hra, ale co kdyby si ji někdo dal poprvé... vyměněno, díky :)
      • corfer
        O to mi jde, navíc tenkrát to byl hodně silný moment, když nebyly filmové střílečky. Dnes už je to klišé, vím.:)
        • taaaak urcite mu tento jeden obrazek zkazi celou hru, ach jo. v dobe kdy do toho bodu dojde si uz ani nevzpomene, ze nejaky takovy obrazek videl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit