Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jenže ty mise se srovnávat vůbec nedaj památný momenty na co si vzpomenu v posledních 4 cod ? fakt nevím vím že BO3 byla hrůůza ( to na konci na extázi, jo to možná)
  • Lzes. COD 1 trvala 7-8 hodin
  • COD 1 dohraješ taky za 4 hodiny, možná 5, když si dáš veterána
  • Jack1947
    Bohužel, všechny cod a dokone i MOH nebyli co se délky příběhu týče něčím vyjímečné. Jen tedy obsahem to souhlas, ten možná byl lepší.
  • Jack1947
    Vždyt sem ten film viděl i ten novej nic moc fil s Neesonem. Je to možný, já jen řikám že to nebyla taková válka. To je vše. Uznávám že možná mám v tom mezery to bez debat zase jsem Korejskou válku nijak moc nesledoval. Hlavně mrkni na Nanking to je taky skvělej film , nevím proč by mělo bejt špatný hrát za asiaty ? V té hře která se odehrávala, mezi Vietnamem se hrálo ( myslím??) Byla by to změna.
  • Jako na jednu stranu mam radost a na druhou stranu vim, že kampaň bude jen 3-4 hodiny dlouhá. Zbytek bude maximální soustředení se na multiplayer, takže na nic. U COD 1 a 2 mě dost bavila právě ta kampaň.
  • Expert dorazil *15* *15* *15*
  • Hele Aleši. Nad čím si chceš vlastně leštit bambuli? Jestli si ten poslední odstavec myslel vážně, tak nebyl ani zajímavej, ani slohově hezkej a ani vtipnej. Strašně rád bych ti teď dal pár facek.
  • Doporučuji se podívat na hru war of rights.
  • Viděl jsem pár Ruskejch "propagand", naposledy Sevastopol. A žádná ze scén nemá na tu ze závěru Fury a možná ani na tu s Tygrem. Jak chromej Tommy Cooker kosí esesáčky který mu nabíhají zásadně zepředu, jen občas z boku. Jeden s panzerfaustem zezadu a film končí. Bada tsss.
  • TheGGG
    jacku ve válce v koreji bylo američanů víc než dost, ty prostě skutečně nevíš o čem mluvíš... a i kdyby byla jedna z postav korejec, tak se nic nestane, za asiaty se stejně ve hrách jinak skoro nehraje, tak proč to nezměnit? A já tobě doporučuji film the brotherhood of war což je naprosto úžasný jihokorejský film o válce v koreji...
  • styl Bratrstva Neohrožených by byl fajn... kdyby se konečně hrál singl za nácka *2* třeba z pohledu elitního Fallschirmjägera
  • Jack1947
    Prostě zbytečná "válka" už hry z Korei byli a žádná sláva... prostě zhlediska historického ok možná to někoho vytrhne/zajimá ale zhlediska her nic moc . + By tam museli válčit hlavně korejci.

    Víc by byla zajímavější ta čínská občanská válka, kde naopak bojovali za to aby byli závislý na komančích ( no a hle stále drží)

    Možná že Vietmnam trval ještě déle ( ne od data kdy tam vpadli amícvi samozřejmě)

    http://www.csfd.cz/film/26222-bitva-o-dien-bien-phu/prehled/ sice nic moc film... ale jinej z tohohle konfliktu není. To by taky nebyl špatnej námět byt jen s Frantíkama.
  • TheGGG
    válka to rozhodně velká byla jacku a v podstatě USA zachránili jižní koreu, před rudou rakovinou... zvlášť po té, co se zapojili statisíce číňanů. A rozdíl v počtu mrtvých ve válce v koreji a vietnamu není tak značný, na to, jak krátká byla válka v koreji oproti válce ve vietnamu... takže prvně něco nastudovat a pak chytračit. Válka v Koreji trvala 3 roky a válka ve vietnamu trvala 19 let, rozdíl v počtu padlých není zdaleka tak výrazný....
  • Jack1947
    Oni by se tam nepřisrali kdyby z toho nemohli těžit... jenže válka to prostě nebyla žádná velká.

    Větší konfilkt (válka) byl i ten blbej Vietnam... kterej navíc trval pomalu 20 let!!
  • Jack1947
    Na Americké poměry to nebyl zlej film, navíc tam bylo hodně (co jsem se dočetl ) z té reálné operace. Palec nahoru.
  • Jack1947
    Bejt to fpsko nebo akční adventura tak by to hned bylo zajímavější.
  • právě jsem dokoukal film 13 hours o incidentu v Benghazi, jak tam skupina amerických žoldáků kosí ručníkáře.
  • Tak konflikt Ruska - "ruskch povstalců" a vpodstatě Ukrajiny a ještě předtím obsazení části Gruzie již bylo řekněme z části nechtěně zobrazeno v Arma 2. Aniž by to v Bohemce tušili, tak vpodstatě udělali hru z konfliktu, který se odehrál několik let po vydání hry.
  • TheGGG
    to je jen jack, toho neber vážně *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit