Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Jasný a Ray vubec neumřel a splodil děti. A už vidim, jak za dob kdy nebyl kněz splodí dítě a to bude mít příjmení po něm... -_- Kreténi. To je fakt konec toto.
    • RakeW
      Klid, to že to někdo napsal v nějakým preview ještě přece neznamená, že to tak opravdu je...
  • RakeW
    Super. Vypadá to na pořádnou prdel ve stylu Machete. Ne že by mě zrovna tenhle film nějak dostal, ale to prostředí do nějaké FPS sedne jak hrnec na prdel. Nejde přece vůbec o to, jestli se střílí kalachama, nebo šestiraňákem... Ta westernově mexická atmosféra tam prostě je.

    Trailer opět výborně navnadil, Techland ví, jak (si nechat) udělat kvalitní CG filmeček. Na výbornou hudbu jsem si u jejich her taky zvykl. Nevidím důvod, proč se netěšit.
  • Já si říkala jakého Ryae McCalla ? a pak sem si vzpomněl že to je jméno toho drsnějšího z 2 tedy později reverenda , no a jako podoba tam je :-D , akorát nevím že by se říkálo něco o tom že měl dítě mno ... Hlavní nepřítel bude stejně Drug Big boss jmenem Juarez *1*
    btw: nezná někdo tu písničku z traileru ?
    • RakeW
      Taky si říkám... Ray na svých předreverendovských cestách určitě nějaké to děcko někde upíchl, ale těžko by se asi jmenovalo po něm a mohlo tak pokračovat v rodinném klanu. Ten, pokud vím vymřel, protože Billy byl Juarezův syn a nikdo jiný z "rodiny" nepřežil.
      • no proto mi to přijde divné :)
        až tak divné že za sebe píšu v ženském rodě :-D
        každopádně 2 byla výborná hra, tak doufám že 3 nebude jen nějaká macho hra
        • RakeW
          Tak ona dvojka by snad už víc macho být nemohla :).
  • Jozef123
    Zaujímavé spojenie westernu a modernej doby....teším sa..... *4*
  • Hrál jsem předchozí dva díly a na tohle jsem teda zvědavej! *5*
  • proti přesazení nic nemám, ale bojím se, aby to nesklouzlo do kýče. Všichni tam zas vypadaj tak super hustě, že je to spíš k smíchu.
  • Pete.palis
    Yeaa...už se těšim..hra alá Desperados..Mexický kartely, opálený slečny, divoký přestřelky, zbraně v kytarovém obalu....;)
  • Z traileru jsem měl pocit Tarantinových filmů, což nevím, jestli byl spojoval s westernem. Uvidíme jak tento "Modern Wild West" dopadne; nemusí to být špatné, už vzhledem k tomu, že v některých částech USA/Mexika to čas od času občas opravdu vypadá jako na divokém západě, jenom s lepší výzbrojí.

    Čeho se opravdu obávám u této hry je nízká obtížnost, vedení za ruku a snaha "drsností" oslovit co nejširší publikum.
    A taky velice negativních, byť v současnosti u vývojářů oblíbených herních prvků "kačenky na střelnici" a "fackovací panák".
    • RakeW
      Zrovna Tarantina jsem v tom úplně neviděl (možná spíš Rodrigeuze), ale s tím, že jeho filmy nemají nic společného s westerny bych určitě nesouhlasil. Zrovna třeba poslední Basterds mají těch westernových momentů hned několik :).
  • Zklámání, chtěl sem si užit pořádnej klasickej western, na PC jedinej a oni udělaj tohle...
    • Co ti brání zahrát si předchozí díly?
  • Hmm western s AKčkama, víc westernové už to fakt být nemůže.. *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit