Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    A to jsme si naivně myslel, že se po debaklu s Operation Raccoon City poučí *7*
  • TheGGG
    Kdyby radši vydali RE 7
  • ZvacA
    Ne že by to oznámení tohodle projektu nějak posadilo na zadek, ale vypůjčit si RE univerzum na online bitvy a střílečku jako takovou, prostě nezní (jako kdysi v případě Operation Raccoon city) zase tak jako špatnej nápad. Válečný konflikty, speciální a polovojenský jednotky a tématika biozbraní a jejich používání ve vojenství jsou, byť někde v pozadí, nedílnou součástí RE her a ten potenciál tu problematiku zhmotnit tady rozhodně něco do sebe pořád má, třebaže tímhle žánrem. Osobně bych si to spíš než takto v uzavřeném konceptu dokázal představit ještě v rozsáhlejším měřítku třeba na způsob battlefieldu, kde by vedle zombies mohly na mapách dostat příležitost i další a větší bio-organický zbraně ovládané i samotnými hráči.

    Tak či tak, výsledek bude asi taková samostatná kombinace inspirovaná jak z Operation Raccoon city, tak multiplayerem RE6. Nic však proti tomu zatím nelze mít ani z hlediska žánru ani provedení, prostě se tímhle projektem zkouší jak by to mohlo fungovat a pro RE šílence (jako třeba mě) to může blízkostí tématem znít alespoň zajímavě. I když pochopitelně je otázkou, jak se to má šanci chytnout u hráčů obecně.
    • residentevilfans
      Uz ted je to blitka! *11* Kdyby to bylo jak rikas: treba BSSA vs Hunteri z jednicky nebo napr. jako v Evolve STARS vs Nemesis (ktery by byl kazdou mutaci silnejsi) ,ale Umbrella jednotky vs Vojaci a jako pozadi Zombici? Dekuji nechci! *10*
  • Jack1947
    Hra vás vyjde na 30 eur.

    Jestli bude taková cenovka u čistě online střílečky opodstatněná se teprve uvidí

    Aha, takže podobnej malér jak AITD, ve finále třeba Resi7 ani být už nemusí. *11* *11* *12* *16*
  • MidnighT91
    vybavil se mi první F.E.A.R, ale ten vypadal líp...
  • Vypadá to na pořádnou zvracečku *11* Ale to už je pro Capcom něco, jako nově objevené mateřské znaménko.
  • Jack1947
    Pominuli "střílečou" tak ty vle to je ještě horší zpráva než kdyby COD bylo už jen F2p... sry ale p2w... srágoru nikdo nechce. Racoon city propad jim nestačil? omg. Už se fakt všichni pomátli. I ti zpropadení japonci. *7* Pak je něco hodně špatně.
    • Se akorat rozcilujes protoze ji nebudes moc ukrast kdyz je online.
      • Jack1947
        Takto seš blb, spíš mi jde o to co z toho... že se všechno cpe do onlinu P2p/w. I takovéhle série, je to pomalu to samé jakoby řekli "sry fanoiušci ale asi na vás serrem, takže si užíjte tohle a Resi7 jestli vůbec bude bude nejspíše ještě více akční než 6tka" to nemá s kradením nic společného..
    • Nevim, jestli je mnou nebo tebou,ale vetsinu tvych prispevku vubec nechapu. Ne jako, co rikas, ale vubec mi mozek nebere co a jakym zpusobem se snazis rict. Kdyby jsi to psal latinou,tak to ma pro me stejny vyznam.. *1*
      • Nejsi sám *1* Těžko říct, co je jack za individuum. Zřejmě troll diskuzní, speciální odrůda původem z Mongolska..
        • Jack1947
          Připisuješ mi zásluhy které mi nenáleží...
  • Já jen doufám, že se tím po úspěchu remasterů nevrací k tupé akci ala RE6.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit