Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    • Ve svém domě R'lyehu mrtvý Cthulhu leží a sní. *5*
  • kubi-wan
    Paráda! Konečně zas nějaká lovecraftovská hra... od dob Call of Cthulhu: DCotE uplynulo už hodně vody... ve který bychom mohli časem opět spatřit chapadla... Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn!
  • chápu že chtějí začít nový projekt, aby nemuseli vyhodit lidi, co už na Asylum dělat nemusí. Ale do doby, než se mi dostane do rukou Asylum jim fakt nehodlám cpát další peníze...
  • to jako nemají dokončenou jednu hru z kickstarteru a spouští další kampaň? běžte doprdele s takovýmto přístupem fakt že jo... Kickstarter znamená rozjezdovač, startovač.. jakože tvůrce vybere prachy na první hru, tu pak bude prodávat a dále z těch peněz bude pracovat na další hře atd. ale ne že se bude "rozjíždět" pokaždé. Argentinec jeden vychcanej
  • OMG!!! Konecne!!! Doteraz som sa cudoval, z akeho dovodu sa herni vyvojari kapanek "vyhybaju" hram na motivy mojho milovaneho spisovatela. Btw, ano, The Vanishing of Ethan Carter je hra, o ktorej sa kedysi hovorilo, ze by MALA byt vytvorena kapanek v "lovecraftovskom" duchu. Zatial som sa k nej nedostal, no asi napokon neodolam...
    Kazdopadne, tato novinka mi v dnesny mizerny den dvihla naladu... H.P.Lovecraft forever... *14*
    • Her na motivy Loverafta je mraky... bože, herní znalci se zase ukazují...
      • Mraky? Já si vybavuju jenom adventury Shadow Of The Cometh a Prisoners Of Ice, potom zmíněnou Call Of Cthulhu a víc nic. V některých hrách je sem tam nějaký odkaz na Lovecrafta, ale ty bych nepočítal.
        • On asi myslel jako mraky když svítí sluníčko
  • Nyarlathotep
    Držím klukům palce, vypadá to úžasně, už Scratches byl vynikající počin a tohle je navíc dílo na motivy tvorby mého oblíbeného spisovatele.

    Snad se jim podaří vybrat požadovanou částku...
    • The Vanishing of Ethan Carter tiež, kult, chobotnice, ufo ...
      • To tam všechno je? Proč mi to nikdo neřekl dřív? Kupuji!
        • Mňa The Vanishing of Ethan Carter tak navnadil, že som nainštaloval CZ verziu Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, ide to na W7: http://www.databaze-her.cz/hry/call-of-cthulhu-dark-corners-of-the-earth/odkazy/
          • no jo ide, az nato ze neskor narazis na jeden nepekny bug, ktory sa da bud vyriesit len stiahnutym savom alebo proste pozretim walktrough a davkou stastia:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit