Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další  "opálení" elfové?

  • Giltanas

    Za mě tam klidně mohla hrát Galadriel opět Cate Balnchett. Právě proto, že se narodila ještě za dob dvou stromů. A je to Pani herečka

  • Veskoslav

    Tyra je kódové jméno pro Tar-Telperien, což je královna Númeronu v té době. 

    • vaclav.pechacek

      Tu teorii jsem taky četl, ale moc mě nepřesvědčila. Pokud se chtějí věnovat intervenci Númenoru ve Středozemi a jejích válkách a nemít ty dvě linky kompletně oddělené, pak by se příběh musel odehrávat někdy ke konci vlády Tar-Telperien, aby po ní mohl v dohledné době nastoupit Tar-Minastir (neboli týpek, který pak už doopravdy pro Středozem něco udělal - Tar-Telperien byla izolacionistická). Jenže ona se dožila extrémně dlouhého věku a tou dobou už by měla vypadat jako stará žena (Númenorejci na svém vrcholu žili dlouho, ale nebyli věčně mladí). A tahle herečka teda babičku hrát určitě nemůže.

      • Veskoslav

        Mladá herečka může hrát starou ježibabu:-D Necháme se překvapit:)

  • TheGGG

    no snad to nebude takový giga fail jako witcher.... amazon se bude muset hodně snažit

    • Tak ještě že tě máme. Už bych se skoro bál, že na to budu moct mít svůj názor...

      • TheGGG

        neboj už jsem tady---

        • Divný.... Bych čekal, že si budeš přeříkávat telegrafní sloupy 20 stol. před spánkem nebo to byl Lore 40K co studuješ 10 let, dost se mi to plete...

          • TheGGG

            vždy si najdu i čas na osvětu zde v diskuzi...

    • Maxianimal

      Já nevim, WItcher dle mě giga průšvih není, jen průšvih :) Do druhý řady musí nalejt mnohem víc peněz a trošku si uspořádat scénář. Některé části a scény byly super, jiné zase facepalmuhodné. Momentálně čtu znovu Poslední přání a vesměs to sedí, ale ta provázanost s Yen a Ciri je šílená a z pohledu čtenáře zbytečná. O SJW blbostech nemluvím, to je prostě bs jako blázen.  Já tomu dám určitě šanci, ale rozhodně to neberu jako seriálovou událost roku.

      • Hele, dnes když se koupí značka a udělá marketing, projde všechno,. Prošli Star Wars, prošel Witcher, projde klidně i tohle, proč ne. Je to barevné a hejbe se to, přinejhorším trochu nahoty a je to doma.

        • Derp_1337

          Nemyslím, že by to bylo zas až tak špatné. Z nějakého důvodu si fanoušci předloh vždy myslí, že daný seriál/film je pouze pro ně a měl by být přesně podle jejich představ (ač jsou jejich představy sebevíc nereálné). A pak když je seriál nebo film trochu jiný než jejich představa, tak hned pláčou a "hejtujou", že to průšvih.


          Osobně jsem se vyvaroval totálně nereálnému očekávání a díky tomu jsem byl se Star Wars Ep7 a Ep8 velmi spokojen.

          Škoda, že se Disney zaleklo hejtu od hardcore fanoušků (menšina, která je ale bohužel velmi hlučná) a tu Ep9 udělali hodně konzervativní. Je to prostě konec ságy, který většinu lidí neurazí, ale zase není vůbec ničím výjimečný a snadno se na něj zapomene.

        • Po vydání série ještě scénáristé vydají tisíc prohlášení, kterými zamaskují všechny dějové nesmysli. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit