Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte jaká je největší nadávka pro film? Ano, tušíte správně, je to Uwe Boll. *15* *16*
  • KIMCID
    Kde je Uwe když ho svět potřebuje *1*
    • ..
  • A co na to UWE BOLL ? nechce aspon za kameru? skoda ze to vetsinou dopadne na prd. chtelo by to nejakyho dobryho rejzu a scenaristu. fandove to vetsinou bez penez poser@u *9*
  • Tenhle film ma petincial byt fakt kure*sky dobrý sci-fi!!
  • Nooo, zasadit to tak rok, dva pred zacatek Deuse3 a opravdu zajimave zpracovat prichod myslenky a odpor lidi (cimz se nejak posunout do aktualniho deni ve hre) a malinko to zaobalit by mohlo byt zajimave. Nechci to apriori zatracovat, necham tomu volny prubeh.
  • Zayl
    No ... existuje vůbec nějaká filmová adaptace hry která nestojí za tři hovna? Mě napadá jen Hitman a to se sakra zavřenýma očima a vypnutým mozkem.
    • A co třeba Silent Hill?
    • janchor
      Jsou lidi, co dost vehementně hájí Silent Hill / první Resident Evil. Sám mám slabost pro původní Mortal Kombat, kterej je dutej, ale zábavnej a solidně natočenej, a pak se mi líbil i Prince of Persia - film sice nepovedenej, ale ty klíčový motivy tam fungujou velice dobře a Jake mi přišel jako výbornej princ.

      Na nějakej univerzální klenot se každopádně zatím čeká.
      • Black_Hand
        clovece, uplne bych zapomel. mortal kombat co bezel minuly rok na youtube, jako webova serie! to je priklad rozumne zpracovaneho tematu. zase MK...
      • DangerousDave
        nj Mortal Kombat je film s tak veľkou charizmou, štýlom a s fantastickým Keith Cooke-om pri ktorom aj Shou pôsobil ako poleno *1* ,že nič lepšie sa zo sveta MK v tej dobe ani natočiť nedalo.
      • Black_Hand
        jo MK byl neskutecna zabava (myslim vazne). proste "zapomenme na vsechno! udelame normalni MK pribeh a hotovo! kasleme na to aby to davalo smysl, hra ho taky nedava :P!"
      • Zayl
        Jo, na Mortal Kombat se taky dalo dívat, na ten jsem zapoměl.

        No, třeba se povede a bude to práve DE, ačkoliv jsem skeptický.
      • Ti, který hájí Resident Evil ( ten film ), by zasloužili provaz. *16* *16* *16*

        A vůbec, v Silent Hillu vystihli tu atmosféru hry dokonale. Sice to nebylo naprosto autentické, ale klíčové aspekty, vyskytujícíse ve hrách, tam byly. Takže ano, Silent Hill je zatím nejlepší filmová adaptace podle hry.
  • Thorleif_cz
    Daleko víc happy bych byl, kdyby se vyprdli na Jensena a vzali z DE jen universum jako takový. A naroubovali do toho nějakej novej příběh, pod dohledem chlapíků z Eidos Montreal. Protáhnout filmem +- stejnou dějovou linku jako byl ve hře... No prostě se mi to osobně nezdá moc lákavý.
  • bylo by dobré vidět ve filmu toho chlápka, co byl předlohou hlavní postavi hry.
  • Bůh ví jestli to vůbec bude,tolik her mělo být zfilmováno a nakonec z toho nic nebylo (např Mass Effect) Jedinej reálnej se mi zdá ten AC,kdy už mají i herce.
  • janchor
    Tohle je materiál pro Blomkampa, případně Aronofskyho, kterýmu se to motivicky kříží s nerealizovaným RoboCopem. Snad na režii neseženou nějakou totální nulu nebo rutinéra.
    • USER47
      Aronofsky je kýčař, to už radši toho Blomkampa:).
    • Trol.diskuzni
      Ten Aronofsky, co natočil patetický hnus jménem Černá labuť? No tak to teda enjoy... Ale čemu se vůbec divím, když je maestro Grygar unešený z příběhu Diabla 3. *11* *11* *11*
    • ales.smutny
      Sázím na rutinéra bez přehnaných požadavků...
    • Pethulla
      já bych dosadil mistra Uweho, krucajs, to by chtěl vidět každý, jak se mu podaří dodrbat další herní sérii.
    • x_ander
      Točit tohle Aronofsky, tak asi štěstím skočím z okna. Bohužel mám strach, že studio si na to vezme nějakého neznámého nýmanda, aby ho měli pěkně pod dohledem (na druhou stranu, zmíněný Blomkamp byl taky jen nýmand, a co dokázal předvěst s Districtem..).
      • ... byla hrůza. District 9 měl zajímavý nápad, ale zpracování bylo příšerné
        • DangerousDave
          čím bolo príšerné ? tým, že bolo špinavé, béčkové, naturalistické ? to bol naopak jeden z kladov filmu... Trapne vyumielkovaných áčkových blockbusterov máme dosť.
          • pro 963214785: Hele...viděl si ten film vůbec?
          • Spíš mi to připomínalo komedii. Opravdu jsem měl pocit, že to je vtip. Mizerný scénář, herecké výkony jsou hlavní problém. Další kámen úrazu byl příliš rychlý střih, který měl asi šetřit peníze na tricích, kvůli tomu to sklouzlo k akci, která se k tomu tématu prostě nehodila. Potom je to nereálné. Emzáci nejsou drženi v karanténě ani nejsou zkoumáni. Světová vědecká elita si asi z nějakého důvodu nechala ujít příležitost studovat mimozeský život a technologie a radši koukají na telku zatímco tu práci nechají na mizerně placených státních zaměstnancích. Sledovat to je utrpení.
            • x_ander
              Ty máš nějaké zkušenosti z příletem mimozemšťanů, že takhle "garantuješ", co by se dělo?
            • Takhle prostě věda nefunguje. Můžu ti garantovat, že by kolem toho místa vyrostla mekka moderní vědy a nikdo by tam žádného blbce s konzervou vůbec nepustil. Existuje sposta metod výzkumu a žádný vědec se ještě nikdy nenechal odradit prvním nezdarem. Tou absolutní nerealističností si pod sebou prostě řežou větev. Nemůžeš mít naturalismus a zároveň nerealističnost, jinak je prostě výsledek směšný.
              • janchor

                Reakce na příspěvek:

                Však taky mateřskou loď prošťourali a izolovali a na emzácích vesele experimentovali. Není potřeba jich do laborky pozavírat všech x tisíc nebo kolik jich tam bylo. Ale obdivuju tvou schopnost garantovat průběh něčeho, s čím lidstvo nemá sebemenší zkušenost.

                Na každej pád můžeš mít naturalismus a uměleckou licenci. Jestli tě její nasazení v Districtu uráží, budiž.
            • janchor
              Nikdo neříká, že je to nezajímalo (ostatně jak vlastně víš, že nějakej výzkum neprobíhal paralelně s událostmi filmu?). Veškerá ta mimozemská technologie na každej pád spolupracovala jen s mimozemskou DNA a vědci v tomhle ohledu trčeli na místě. Teprve ve chvíli, kdy se Wikusovi stalo to, co se stalo, se rozjela celá mašina naplno, protože ucítila šanci tu patovou situaci prolomit.
            • Mezihvězdná loď plná emzáků je dost práce pro celou vědeckou komunitu na celá století. Je absolutně nemožné, aby to někoho za pár let prostě přestalo zajímat natož úplně všechny. Navíc to co se stalo hlavnímu hrdinovi je důkazem, že se to neprozkoumalo.
            • janchor
              Těžko ti rozmlouvat nevidění naturalismu v jednom nejsyrovějších mainstreamovejch filmů posledních let (a mluvit třeba o famózním Copleym jako o "problému" mi taky hlava nebere), ale k tomu vědeckýmu studování: mimozemská loď dorazila v roce 1982, film se odehrává v roce 2010. Dá se předpokládat, že se v tom mezičase nějakej výzkum i karanténa stihly.
          • Naturalismus mám rád, ale žádný jsem v tom počinu neviděl.
            • "Nemůžeš mít naturalismus a zároveň nerealističnost, jinak je prostě výsledek směšný."

              Směšný je maximálně tak tento nelogický výrok.
        • x_ander
          rozhodně ti nechci brát názor, chápu, že District 9 nemusel každému sednout, ale říct o filmu, který vypadal 5ti násobně dráž než v reálu stál, že měl příšerné zpracování?
      • x_ander
        hernajs.. Aronofsky za kamerou, Elias Toufexis v hlavní roli, Jonathan Nolan scénář, Clint Mansell hudba, Weta digital triky... to by bylo... jenže to je utopie :-(
        • smejki
          Clint Mansell *3*
          Ale říkám si "proč vůbec"? Originální hudba je geniální a McCann by to, myslím, zvládnul i pro film.
          • x_ander
            Taky pravda.. a co třeba spolupráce těch dvou? :)
            • smejki
              http://image.spreadshirt.com/image-server/image/composition/20444135/view/1/producttypecolor/1/type/png/width/280/height/280/fap-fap-fap-meme_design.png

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit