Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret

    No hele, grajpovat že nedostanu přeleštěnou hračku protože se lidi kousek od nás masově vražděj není úplně košer. 

  • Inquisitor

    Nedávno jsem můj první průchod hrou přerušil, abych začal znovu s nextgen verzí. Tak to se asi můžu vrátit a dohrát to tak:)

    • Já to samý, už čekám rok 😀

  • dworkin

    Tak to zamrzí. 

    Z pohledu množství lidí, kteří čekají na ten upgrade, a kteří ještě hrají Cyberpunk, bych věděl, co považovat za prioritu, ale bude to samozřejmě naopak a přednost dostane ten rozbitej bazmek, kterej už nikoho nezajímá. 

    • Veskoslav

      A na základě jakých čísel máš to, kolik lidí čeká na upgrade W3 a kolik lidí hraje Cyberpunk? Cucáš z prstu nebo to bereš podle sebe?

      • Čekající lidi se odhadnou těžko, ale aktuálně hrající lidi se dají porovnat na Steamu. CP2077 v tuto chvíli hraje 12 374 lidí, TW3 18 769.

        • Veskoslav

          To nepopírám. Ale věřím, že ti, co hrají TW3 aktuálně, tak nečekají na upgrade nebo je spíše nemusí ani nějak zajímat. Navíc na PC si to člověk prostě a jednoduše může omódovat. Ano, je to práce navíc a ano, spousta lidí není schopna změnit umístění instalace hry, natož instalovat mód. 


          Myslím si, že primární upgrade na next gen je spíše pro "nové" PS a Xbox než na PC a to odpovídá i čekání hráčů. 

    • Carnage666

      Na FB Cyberpunku právě řekli, že odkládají DLC do Cyberpunku na rok 2023 😂 takže neboj asi to moc přednost nedostane. Ale podle mě je next gen upgrade W3 naprosto zbytečný.

      • dworkin

        Není. Hraju na PS5. 

        • Carnage666

          A co ti brání hrát PS4 verzi na PS5? Normálně to funguje ne?

          • dworkin

            Jo, však právě tak to hraju. Ve 30 FPS a s input lagem. Po Horizonu dost utrpení, tak jsem právě vyhlížel ten upgrade.

    • Jak už tady padlo. Ono tohle není o prioritách. Update Witchera dělalo paralelně externí studio (takže na každém dělala jiná firma a jeden projekt nezdržoval druhý). Ale to sídlilo v Rusku se kterým je to teď obtížné.

      A předpokládám, že převzít takto nečekaně rozběhnutý projekt pod svá křídla prostě vezme čas, který teď nikdo nedokáže přesně odhadnout.

      Ale je to škoda. Já se na update těšil.

      • Pořad ale není normální, aby se grafický update dělal 3 roky. Teď už to teda bude víc. Za takovou dobu se vyvíjejí nové hry….

        • Veskoslav

          3 roky? Můžeš dát odkaz na tohle tvrzení? A ne každý je jako Rockstar a jeho "grafický upgrade":)

  • Derp_1337

    Vydávaní bug fixů pro CP2077, vývoj nového Zaklínače a ještě port pro Zaklínače 3. Mají toho hodně na bedrech. Tak snad to dopadne dobře a v rozumném časovém intervalu. Nikdo si nechce zopakovat fiasko s CP2077.

  • Saber má pobočky v Rusku a  Bělorusku, ne? Tak je jasný proč to přebírají pod svá křídla :)

    • Asi tak.

      Ale věř mi, že spousta lidí to i tak s chutí překroutí jako chybu CPR.

      • "překroutí" ?

        Je to chyba CD Projektu.

        Jako zákazníka by mě vůbec nemělo zajímat jaké mají vnitřní problémy. Má to pod záštitou CD Projekt a stojí za tím svojí značkou, takže je to jejich zodpovědnost.

        Nutnost odkladu vydání (podruhé) je prostě selhání v oblasti managmentu a je jedno, jestli to je z důvodu že na tom dělal Franta a ten je zrovna nemocný.

        Bohužel dneska jsou odklady tak časté, že už to je všem jedno a ještě budou tu společnost hájit, že to není jejich chyba. Jasně, obhajobě typu "Chceš to radši rozbitý v termínu nebo hotový s odkladem" se nedá moc vytknout. To ale nemění nic na tom, že k oznámení termínu nemělo vůbec dojít, pokud ho nejsou schopni (opakovaně) dodržet.

        Nevím, jestli si všichni představují, že to dají externímu studiu a když se blíží datum vydání, tak se jich zeptají, jak jsou na tom. A pokud to tak je, tak potěš.

        Ano, mluví ze mě zklamání, tak jsem trochu popustil myšlenky do komentáře a budu rád za jakoukoliv odpověď/diskuzi na tohle téma. Nějak se do toho vydání zabavit musíme 😀

        • Vlastně máš pravdu v lecčems pravdu.. ale podlé tvé logiky může za odklad STALKER 2 Microsoft (jakožto nejvyšší management).. 

          Je to selhání MS? Je to skutečně tak černobílé, jak píšeš?

          • Souhlas, nic není černobílé a aktuální válečná situace se opravdu asi dá omluvit.

            Navíc tady není ani žádný kontrakt, na který bychom se mohli jako zákazníci odvolávat, ale prostě to jen vydají později a tak se možná připraví o nějaké zisky (nebo taky vůbec).


  • Jevo83

    Tak to realisticky vidim v lepsom pripade na koniec tohto roka... 

  • stihac10

    CD Projekt vyhrožoval, že kvalita neodpovídá jejich představám..

    Co jsou jejich představy po fiasku se Cyberpunkem?😂

    • no minimalne uz to asi nemaji na starosti stejni lide jako cp2077... zda se ze se poucili

      • Tak oni tam ani už nejsou lidi , co dělali Witchera to taky není moc optimistický….

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit