Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vysoce očekávaný poslední díl ságy, Zaklínač 3: Divoký hon, dorazí do obchodů příští rok. Vychutnejte si trailer česky: http://www.sledujcesky.cz/zaklinac-3-divoky-hon-trailer
  • Takze je to tu! Konecne nieco aj pre mna, kedze rpg moc nehravam. *14*
  • kebyze sa da tak hned teraz objednam Collectors edition.

    CD PROJEKT je jediny game developer, ktory ma moju doveru. Vsetci ostatni o nu uz prisli. Treba ich podporit akokolvek sa da. To co oni robia pre hracov v dnesnej dobe je absolutne neuveritelne. Co si male studio dovoli, prinasa tonu obsahu zadarmo, za ktori by si miliardarske vydavatelstva pytali minimalne tolko co za full hru. Rozdavaju "zadarmo" kopie TW1 aj TW2 ak ich mate kupne inde nez na gogu, len pre vase pohodlie.

    Su proste uzasni a takych vyvojarov by si mali hraci hyckat a uctievat ich ako bohov. TW1 2kk+ predanych kopii, TW2 1.7kk, SUPER! Teraz sa im otvara este MAC trh, dufam ze co nevidiet budu mat dokopy 5kk predanych. A za rok aspon 6. Zasluzia si to.

    Ach, jak ich mam rad. Hned by som si cele to studio vzal za zenu, alebo muza, alebo whatever.

    DUFAM ZE MA NESKLAMU! Ak by aj oni sklamali tak sa zakopem dakam do zeme a budem stale dokola hrat 12+ rocne hry
  • omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg, TO BUDE SUPER!
  • Jdu do toho jedině pokud tam bude Motoko Kusangi:-)
    • vypadlo mi 'a'
  • jindra.veliky
    tak jsem si aktivoval toho zaklinace...jsem si az dneska uvedomil ze mam krabicku *7*
  • http://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2?ref=live wasteland 2
  • no ne, on se deus ex dobre prodaval tak udelame cyberpunk rpg? jak originalni
    • hej, to je typicke zmyslanie CD Projektu. ROFL.

      Preto urobili hru podla zaklinaca, ktory je znamy prakticky len vo vychodnej europe, co je najvacsia basta vsetkych piratov.

      Wake up.

      Jak originalne, dokopy je na svete tak 10 cyberpunk hier, luzry co robia 11tu, ved tym uplne preplnia trh!

      Jedine ze by nie
    • pokud to bude jako witcher ve scifi prostředí s víc postavama, tak budu rád...

      deuse HR jsem si koupil skoro hned po vydání, všichni na to pěli chválu, ale mě to po hodině přestalo bavit...
  • Škoda, že se nezmínili , jestli se hra bude odehrávat v otevřeném světě jako Skyrim nebo to budou rozlehlé, ale uzavřené oblasti.
    • taky je možnost že to budou male a uzavrene oblasti
      • Cahir
        Chtějí-li intenzivní příběhovou hru alá Zaklínač, měli by se držet otevřenějších koridorů...
    • ucho
      nepadlo tam sandbox?
  • fallout
    Lidi říkejte si co chcete, ale v CD Projekt mám fakt důvěru... takže věřím a těším... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit