Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    Nepoviem keby CD Projekt RED prešli od vývoja hier ako Zaklínač a Cyberpunku k takýmto titulom, ale proste ku vydaniu hry chcú Zaklinačský svet ukázať čoraz viac ľudom, a možno tak ich prilákať ku samotnému Zaklínačovi 3.. ku každej časti mali takéto niečo pripravené a napríklad ku trojke pripravili komixy, stolovú hru, atď..

    A ak nehráte napríklad takéto hry ako je táto MOBA hra (ja tiež ich nehrávam), tak proste nehrajte a tešte sa na Z3.. nič z týchto pridaných produktov ku Zaklínačovi nie je dôležité pre plné využitie si Z3, nič z hlavnej hry neosekávajú kvôli nim, túto MOBA hru ani v podstate oni samotní nevyvíjajú ale iné štúdio, nezmenili vďaka nej svoj pohľad a prístup ku zákazníkom, tak čo riešite..
  • Asharak
    No Warhorses to bude mít těžké pokud taky s ničím nepříjdou hehe *5*
  • Bože to je zase kecov od blbcov čo začali Zaklínača vnímať od E3 konferencie. Ku každému dielu zaklínača bolo niečo podobné- k jednotke taká drobná free hra na nete, u dvojky to bola Aréna v rámci prológu rozšírenej edície a k trojke bude toto. Neviem čo tu vyšilujete.

    A ešte by som miestnim borcom pripomenul,že gladiátorské zápasy v arénach v Nilfgaarde sú popísané docela dobre i v knihe.Dokonca sa v jednej takej odohráva podstatná časť osobnostnej premeny jednej dôležitej postavy z kníh.
  • Inquisitor
    Ten moba je poslední dobou všude.
  • Docea se boji, ze takhle do*ebou i Cyberpunk *13*
  • Dobrý tah CD Projectu, MOBA je populárni,tak proč to nezkusit na mobilní platformě.
  • Kedaro
    To jsem zvědavý na ovládání, abych si z toho neutapal displej.
  • Jack1947
    Ále tak co no, tak zas jednou dostanou mobily MOBA hru, to že se z toho někdo pos*r* to už je vedlejší. *4*

    Co to nevidím na tom prvním obrázku není to Geb? no to je tedy už na žalobu. *15*
  • Veskoslav
    Jinak mi přijde, že 80% zdejších diskutérů vidělo MOBA a Zaklínač a šup do diskuze. A argumentují, že je tu LoL, Dota, HoN či HoTS. Tyto MOBA hry jdou hrát na mobilních zařízeních (mobilní zařízení prosím nepočítejte jako notebook...)? Pokud odpověď zní ne, tak nevím, co řešíte. Nebo kolik MOBA her na mobilní zařízení znáte? Já jednu a ta funguje pouze u strojů, co mají v sobě Tegru. Takže by to příště chtělo lépe číst.
    • Legendary Heroes, Heroes of Order & Chaos, Plants War. Napadají mě bohužel jen tyhle tři a jedou mi na mém křáp tabletu s mali-400. Kdyby ses nudil, testni. Třeba tě některá z těch her zaujme ;)
      • Veskoslav
        Tu první jsi mi připomněl, proč nehraji na tabletech takový typ her. Podle mě ideální na tablet by byla MOBA ala Awasomenauts.
  • wenceslaus
    Nechápu ty komentáře, vždyť oni to nevydávají místo Zaklínače 3 - je to jen taková propagační hříčka. No a co? (Nebyla tu už od nich kdysi multiplayerová flashovka Zaklínač před vydáním 1 nebo 2?)

    To, jak někteří vyžadují po tvůrcích nějaký druh „absolutní čistoty“ (jinak „Fuck CD project...“) mi přijde trochu zvrácená.

    Pokud vás MOBA hry vůbec nelákají fajn, ale jaký smysl to má upírat ji ostatním? Vždyť to necpou do hlavního titulu.
    • deridon
      Asi tak, to je něco podobného jako když vydávali tu webovou Versus hru před dvojkou, prostě dobré na propagaci. To samé je u Project CARS např. budou vydávat arkádovou f2p odbočku a plnohodnotná hra prostě bude plnohodnotná..
      • wenceslaus
        Versus! Tu jsem měl na mysli tou „flashovkou“.
    • Tilwaen
      To máš podobné jako série The Elder Scrolls a TESO; fandové daného univerza jej jen neradi vidí (z jejich pohledu) zprzněné.
      • wenceslaus
        Vím, co tím myslíš. Konec konců, taky jsem fanda např. historie... ale kdybych měl vyvádět na každou „zprzněnou“ hrou z 2.sv války, tak se asi pomátnu.

        Chce to brát trochu s nadhledem a klidem.
        Tak jako tak, nejlepší protest je nezájem :-)
        • Tilwaen
          S tím nelze než souhlasit :-)
    • „Fuck CD project...“ tu napsal jen haha a to je duševně nemocnej člověk (pokud chceš důkaz podívej se do diskuse bleskovek) takže bych to zas tak neřešil.
      • wenceslaus
        To jsem uvedl jen jako ten nejvíc do očí bijící příklad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit