Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slendrian
    Cim to bude ze CD Project ma tak malo negativneho feedbacku, a valia sa nanho same chvaly :)
  • v dnesni dobe existujou pouze 2spolecnosti oddany hracum...CD Projekt a Valve.
    • sktrol by som to,
      V dnesnej dobe existuje iba jedna spolocnost oddana hracom... CD Projekt.

      Pripadne armada indie tvorcov

      Urcite nie valve
  • deridon
    mně by se třeba strašně líbilo, kdyby někdo šikovný, udělal třeba příběh jiného zaklínače či podat příběh dvojky z jiného pohledu.. jsem zvědav
  • CD Project su totalne NAJLEPSI
  • N7N7
    Kéž by byly všechny firmy tak slušné jako CD Projekt RED. Moc si těch lidí vážím a jsem jim vděčný za skvělé a poctivě vyrobené hry. Snad zůstanou pořád takoví. *11*
  • KeanuX
    CDP na hrad. *14*
  • Malleth
    Je fajn že někdo vydá moderský nástroje i dodělanou hru.
  • S ohledem na to, že pro hráče to bude spousta zábavy navíc zadarmo, to snad ani nejde hodnotit jinak než kladně. *4*
  • trolo
    DICE: Nailbach: "Modding is a declining trend" *1* - (ak nevies co to znamena tak to ignoruj)

    dalsie osobne plusko pre CDprojekt red u mna. potencial modovatelneho zaklinaca je obrovsky.
    • Tjn, mapping ftw! (joke)

      DevKit = smrt pro DLC "firmu" *1*
  • Takhle to má vypadat, když se vývojáři starají o hru. Nejenom, že ji tohle udrží při životě dalších pár let. Ale taky mám jako zákazník pocit, že si za tou hrou stojí, jsou na ni hrdí a neustále na ni makají. Teď k tomu přidávají možnost aby na ni makala i komunita. Smekám! Taky nevím proč, ale když slyším, že někdo pirátí Zaklínače, tak mi to příjde nechutný. Asi je to tím jak je CDprojekt slušnej k hráčům a jak si jich váží. Proto mi to příjde skoro jako svatokrádež upirátit jejich hru. CDprojekt rulezz...
    • Vidíš já ho první upirátil a jak vyšla Rozšířená edice tak jsem ji hned koupil protože jsem si řekl, že tohle studio nepodpořit by byl hřích.
      • Lurok
        Jsem na to uplne stejne. Hru jsem si stahnul a hned sem si ji tak zamiloval, ze uz jsem ji kupoval..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit