Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    CD Projekt jestě zaplatí pokud se nevzpamatuje a nezačne dělat funkční hry . Pohled na ně jako studio se u mne po Cyberpunku otočil o 180%

    Stejně jako u nás ,lhát a krást  ve velkém se vyplácí ....před soudem si můžete dopomáhat dobrými úmysly a podnikatelskou nutností  :/ 


    • Trenak

      Ne, spíš by se už měli všichni vykašlat na konzole které brzdí vývoj her. Já měl při vydání průměrně silný PC a za celej průchod to spadlo asi jen 2x. Kdyby se na nějakou PS4 vykašlali tak maj po problémech. 

      • Derp_1337

        Hele, je vidět, že tomu vývoji her rozumíš asi tak stejně jako Hurvínek rozuměl válce. 😉

        Takhle ten vývoj nefunguje. Hry se většinou vyvíjí jenom pro jednu platformu, a pak se to portuje. Ten port většinou obstarává pár lidí (záleží na kvalitě). V případě CP2077 ten port byl otřesný, takže na tom asi nedělalo moc vývojářů. Kdyby jsi přesunul těch 5-10 lidi, co se starali o porty na PS4, do jiného teamu, tak to u teamu se 500 lidmi pravděpodobně asi ani nepoznáš.

        • ALHAZRED

          Hele, ja sem PCčkař a taky musim polknout hořkou piluku, že mě dnešni hry už ve 4K 60fps nepojedou...tak proste nemužeš chtit, aby Next Gen hra, jela krasne na starym PS4 a taky vypadala Next Gen, nebo taky na SWITCH, jo když na to přidelíš dost lidí, pojede to, ale taky to bude adekvatne vypadat...

          Chyba CDP byla v tom, že slibovali zazrak, a decka s investorma tomu uvěřili 😛

          Vono, ten port byl taky masivni downgrade, aby ne dyť by se pak PS5 neprodavali, taky na co :-D ale opět:

          Někto trval na tom, že to musi vyjit v jednen den na PC, Xko, PS5, PS4... a taky si za to připlatil a CDP si placlo, jejich chyba...

          Podle mě sou hodne dobří, v dnešním měřítku, ale čarodejove ne 😬 a stejne na tom vydelali, přište si rozmyslí co naslibujou, ne kvuli prachúm, ale kvuli reklamě...

          • Derp_1337

            Tak jasně. Problém Cyberpunku byl v neskutečně vysokém očekávání hráčů (marketing hypoval do nekonečných výšin) a v předčasném vydání hry. Snad se pro příště poučí.

  • uher

    1.85 milionu $ je pro ně nula nula nic...

    • Derp_1337

      Přesně tak. Je to jenom takové symbolické "vyrovnání". Něco podobného jsem očekával (a nebo vůbec nic), navzdory všem silným kecům různých lidí, jak na to CDP tvrdě doplatí 😂

      • tuco

        Tak doplati .. duveru ci povest to poskodilo. Otazkou zustava, jak se takove na cti utrzeni promitne do budoucich zisku. 

        I presto, ze vychazi her plno, tak se zda, ze trh neni zdaleka saturovany a bude rust, takze tady problem asi nebude. Druha vec je, jaky produkt vydaj priste, protoze hypovat a (z)klamat donekonecna delat nejde.

        • Derp_1337

          "duveru ci povest to poskodilo"

          Tak to poskozeni bylo minimalni. Chvilku se hráči vztekali, ale trocha casu uplynula, horke hlavy vychladly a lidi si ted znovu koupi dalsi hry od CDP.

          A co se týče investorů. Ačkoliv akcie dočasně spadly, ale jakmile se ukázalo, kolik peněz se vydělalo prodejem (zabugovaného) Cyberpunku, tak investoři jsou nakonec většinou spokojení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit