Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně studio, které pochopilo, že pirátství může být u mnohých věcí principu. Oba zaklínače jsem si od tohoto studia zakoupil za plnou cenu a třetí díl nebude vyjímkou. Budu podporovat pouze ta studia, která se vyhnou nesmyslným ochranám, které jen obtěžují a zaplňují kapsu pouze vyžírkům, kteří na vývoji her nemají jedinou zásluhu. Jen tak dál gentlemani, jen tak dál.
    • moje slova
  • LuckyBaal
    Já prostě říkám, že tohle studio je nejlepší a ostatní by si od něj měli brát příklad...
  • pro CDproject je mesi hra s 20ti hodinama... Pro EA games a spol je to nadpruperná herni doba. A pak ze to nejde!
    CDprojectu fandim! :)
  • Ty jo, tak jak to bude s DRM je věc, která mě pálí nejmíň, když vezmu v potaz, že se soustředí i na konzole.
  • Menší hry o velikosti 20 hodin. No řekněte která z AAA titulů to dnes má.
    • Jo jo, jsou to kolíci a filutové *1*
  • michelangelo
    To, ze nemeni svou privetivou politiku vuci hracum, urcite cenim, ale osobne by me spis zajimalo, jak a budeli mozny s PS4 verzi hry navazat na savy z PC?

    Muj, byt vykonej, notas (ne jeden z tech pseudo cool designove nevkusnych kousku) jeste utahl druheho zaklinace, plynule a s peknou grafikou, ale s trojkou uz si iluze nedelam a tak se rysuje varianta hrani tretiho zaklinace na PS4, k jejiz koupi mi schazi uz jen penize, nebot duvody by byly :)

    A tak me napadlo, nebylo nahodou mozne v xboxove verzi dvojky naimportovat a plynule navazet na PC savy z prvni hry?
    • No fakt hrozny problem. Prinajhorsom to spravia ako v Mass Effecte, kde si bud naimportoval save, alebo si povyberal rozhodnutia.
      • michelangelo
        Ono, kdyby si byly rozhodnuti z masseffectu a zaklinace alespon v necem podobny, tak budiz, ale oni nejsou. A to jak kvantitativne (tzn. jejich mnozstvi) tak predevsim kvalitatavne (tzn. jejich dusledky a komplexnost).

        Kazdopadne internet uz mi alespon nejakou ODPOVED vyjevil.
        • No ako sa dalo cakat, precitame si Mass Effect a hned ma kazdy cerveno pred ocami. Preboha, tu sa bavime o CDP a nie nejakej parte amaterov ktorym nezalezi na ich zakaznikoch a preto je pravdepodobne ze to vyriesia elegantne :)
          • A tvůj nick k tomu rudu dopomohl. ;)
      • No to by si dali..
      • Ale jiste to nevime, ze?...
        • Ale neni to neriesitelny problem, ze?
  • Keyz
    Zrovna jsem si zapnul 2 díl a ty kecy prostě *1*

    "Say somethin' or did you just fart?" *1*
  • Keyz
    Ještě by mně zajímalo jestli bude mýt smysl a případně jaký importovat save.
    Druhý díl byl dost odlišný za obě strany a logicky by to mělo mít určité dopady.
    • Mám zalohované oba konce a asi bych si měl ještě udělat ten se třetím alternativním koncem. V jedničce to bylo lehčí, tam jsem hral jenom jako neutrál. I když jsem ji projel 4krát, Planoucí růže ani elfí cesta mě nelákala po morální stránce. Asi za to může Geraltova předloha v knihách :)
      • Keyz
        Taky mám savy ale snad nevím jak by to promítly do 3. Hodně rozhoduješ o životě a smrti postav. Mohlo by to mít sakra pořádné následky. Aby to měl někdo v něčem pak horší atd.
        Když už, tak mají questy, které často dopadnou tak, že se vše podělá :)

        Hlavně aby se pozitivně projevila mutace kterou jsem si vzal v questu ve Flotsamu od těch dvou NPC. Na tohle se lidi na fóru dost ptají.
        Pozitivně, protože jsem si to vzal :)
        • Příběh by měl probíhat také na politické linii, pokud se nepletu; takže určitě bude mít význam, který král přežil nebo nepřežil, jak to dopadlo s Údolím Pontaru a tak :)
          Ale podle mě to spíš bude zase formou vřelejšího přijetí u daných stran, respektive spojenců, jako to bylo ve dvojce.
          • Keyz
            Lepší něž nic.
            Ale škoda. Například pouhý balíček od Thalera mně zklamal v druhém díle. Když si vzpomenu jak jsem s tím borcem v prvním díle chlastal tak moc, že jsem se pak skácel *15*
    • No mýt smysl nebudu, ať si je špinavý =D... Ne je fakt že strany byly více odlišné než např. v jedničce, a bylo více cest ke konci, ne jen lidé, elfové, neutrál... A je to určité zpestření, + bonus s EQ.
      • Pokud vím, tak říkali, že to vliv mít bude, proto znovu hraju jedničku, abych si znovu zahrál dvojku a měl "perfect" save pro trojku...
        • Já neříkal že to nebude mít vliv, každý save má vliv.
  • Ač jim neskutečně fandím, tak 15-20 $ za DLC (dle rozhovoru) se mi pořád zdá hodně. I když bude příběhové, tolik přibližně stojí dvojka a pochybuju, že délka nebo celkový zážitek z DLC bude odpovídající celému druhému dílu. Asi se na politiku DLC dívám špatně nebo pesimisticky předpokládám, že to dodá tak 2, 3 hoďky příběhu, ale kdyby celá hra stála $60 v základu, což by dejme tomu mohlo odpovídat, tak od DLC za stejnou cenu prostě předpokládám prodloužení hry o třetinu.
    Ale stejně si ho určitě koupím, přinejmenším v rámci enhanced edice :)
    • Nezapomínej na Borderlands 2 to mělo perfektní DLC za 10 euro ;) a každý dalo na docela dlouho pokud jsi šmejdil .
    • Viktor_H
      DLC je pouze forma. Nic víc. Můžeš dostat DLC za 15 dolarů, které má 2 hodiny gameplaye? Bohužel ano. Ale stejně tak můžeš za 10 dolarů dostat 15 hodin... Je to pouze a jenom o vývojářích.
  • Tleskám přístupu. Když dělali jedničku, měli doslova nůž na krku. Hra se několíkrát předěllala. I po roce od vydání pracovali na opravách. Podobnně to provedli u dvojky. Úspěch jim přeju, protože mít na tohle koule (vzhledem k komplexnosti a neotřelosti světa Zaklínače, odkazu pana Sapkowského atd.) je fakt odvaha, je to jako spolknout toxické elixíry pro vědmáky. Patche časem určitě ještě lépe optimalizují hru jako takovou + přidají něco navíc. Dodnes nemůžu říct, který díl je lepší, třeba soubojový systém se mi líbil u obou, i když byly rozdílně řešeny. A příběhy, atmosféra, grafika, hudba, dialogy, drsný humor, polský dabing.... Masterpiece!
    • Popravdě, já když jsem tu hru viděl před vydáním, poté těsně po vydání, nějak mě nezaujala (podle obrázků, trailerů). Nevšímal jsem si jí tak do roku 2010 (ať mi úd upadne, já vím...), pak jsem si ji koupil, protože jsem se o ni začal nějak zajímat, ani nevím proč, a dodnes nelituji, jedničku jsem si koupil platinovku, dohrál jsem ji tak na čtyři "vrzy" (docela dlouhé na poměry), dvojku jsem si užil snad ještě víc, na tu jsem měl každopádně zálusk ještě před vydáním. Prostě parádní hry od parádního studia, hlavně ať to chlapům a děvočkám v CDPR vydrží, kdyby změnili strategii na směrem na západ, nebo se položili, bylo by to pro mě snad horší, než když padla vláda (joke, za to jsem neskutečně rád *3*). Trojka je pro mě automaticky jasná volba, kvůli které snad upgraduju svůj tři roky starý rocket PC.
    • Jo ještě si pamatuju jak v jednom Hpodu ještě na hrej Petr Poláček prohlásil, "ta hra bude průůůser" (myšleno první Zaklínač). Myslím že je dneska rád že se mýlil. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit