Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .
  • Čeká nás asi spousta DLC k Assassin’s Creed III a je hodně peněz
  • presne kvôli tomuto prístupu k platiacemu zákazníkovi som skoncoval pred mesiacom s hraním....predal som PS3 i s 200 hrami, ktoré ešte boli poctivé a do hrania už neinvestujem ani korunu, lebo si to tieto nenažrané firmy nezaslúžia.......

    odo mňa osobne už neuvidia ani korunu.....ani za hru ani za po..bané trápne dlcčko, ktoré je hotové vždy už spolu s hrou.......papa a dúfam, že tak urobí čo najviac hráčov,,,,inak sa herný priemysel nespamatá...
    • evidentne uz nestaci prodavat novinky na konzole za 1799 proti 999 na PC, musi se ryzovat na necem dalsim :D
      • Muzes dat nejaku konkretni priklad? Doufam ze srovnavas jednu a tu samou hru vydanou ve stejny den, ale radsi bych si to overil.
  • Amylee.Anderson
    Kdyby prostě radši udělali jenom mnohem delší hru...
    • A budes ochotna za ni i vic zaplatit?
    • deridon
      však bude.. jen ji trochu nakrájí na kousky jako dortík
  • johnysak
    Jak jinak.... *7*
  • nj, tak sa zase DLC budu tahat z torentov.. *14* ale to asi UBI nechcelo dosiahnut co?
  • pekne no, klidne si rok nebo dva a pockam a koupim to az to vyjde v nejake complete edici, se vsemi DLC a za par stovek
    • x_ander
      Přesně, řeším to úplně stejně a myslím, že nejsme zdaleka jediní. Než dát za hru cca 12 stovek a pak to s DLC zaokrouhlit celkově třeba na 2 tisíce, tak to si radši počkám a koupím to komplet třeba za 6-8 stovek. Docela by mě zajímalo jestli si Ubisoft uvědomuje, že tímhle stylem ve výsledku do budoucna i něco prodělá (samozřejmě nemám žádné statistky, samotného by mě zajímalo, o kolik klesá prodej her jakožto novinek za plnou cenu na úkor GOTY edicí). Přijde mi, že po vydání si tak hru koupí jen skutečně ti natěšení, ale zbytek si raději počká. Je jasné, že na DLC tak jako tak vyrýžujou neskutečné peníze , ale pokud to tak půjde dál, tak se situace může obrátit.
    • Přesně zase na STEAMu za 50% slevu :P
  • Veskoslav
    Tak určitě. Nejenom, že budu muset mít MRD, budu si muset dokupovat DLC.
  • Docela nečekaně dnes je prostě spousta multiplayerových DLC v móódě *2*
    • walltar
      To je pravda stačí nažhavit torrent a mám všechny dlc které si můžu přát.... taky nechápu co mají lidi proti DLC když sou zadarmo *1*
    • Cahir
      Ámen bratře.
      • skaven123
        si povedal amen, niekomu kto ma nick Mustaffa? *1*
    • *1* *1* *1*
      "IQ zmražené makrely" Fakt si zabil :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit