Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle mě vítezí ampsulutně COD1 a united offensive a samozřejmě COD4 COD5-COD7 odpad! *5* *10* *10* CODMW2 mě sklamalo hodně a black ops jediná výhoda vietnam jinak nuda
  • Tak zrovna kvalita sla u COD dost dolu v prubehu let uz davno. Jediny co to znovu postavilo na nohy, bylo pro mne Modern Warfare a Modern Warfare 2 - dvojka se mi libila silene, jednicka byla slabsi, ale napr. mise v Prypjatu byli skvele. Jenze ten team uz nemaji. Takze co bude ted? Proste kecaj pred tim, nez to zas predelaji do tupe strilecky ala "spawnpoint bude spawnovat dokud se nekam neposunes". A ze multak je nezachrani. Za chvili je tu BF3 a budou mit po ptakach.
    • Ono vubec. To prokladani dilu zpusobilo to, ze i COD 5 a black ops se prodavalo dobre. Jenze ted by mel prave nasledovat ten "dobry" dil, tudiz MW3. Dle myho je zase ceka stejnej upadek, jako to bylo s COD1 - 4.
      Na druhe strane ma ted EA Medal of honnor, takze na ten se na rozdil od COD budu tesit :P A myslim ze Riccitiello je si toho vedom. Maj medal, maj Crysis, maji i tvurce COD. Activision je dle meho v tomhle zanru hodne slaby.
  • Co si pamatuju tak akorat mezi prvnim a druhym dilem prisla nejaka zmena a i ta byla v podobe zjednoduseni, ubral se ukazatel zdravi. Od druheho dilu akorat obmenili dobu, ale porad to vypada naprosto stejne a hraje se take. Aj ten casto vychvalovanej MP je tak hranej jen proto ze takhle primitivni principy pochopi i opice a mainstreamovi hraci nebo deti se jen neradi uci neco novyho a odrhuji se od zazitych konceptu. Nedej boze aby se u toho muselo jeste premyslet, nebo nekde potrapit, to uz by asi nebyla zabava.
  • Activision si vykoval hrob svoji lakotou a nenazranosti. Doji porad tu samou kravu az na krev,uz v ni nic neni a porad ji zdimou. Me COD primitivni koridorova strilecka prestala bavit s dilem modern warfare. I starsi crysis me bavila vic nez tupa arkada pro zauhrovany dementy s podprumernym iq george bushe. tak a ted do me.
    • Bush má i jiné IQ, než podprůměrné? *2*
    • to stim iq me pobavilo *1* jo George Bush ho takovy ma :)
  • Activision a série CoD ?? ... Děkujeme odejděte *6*
  • Prodejnost CoD stoupa, tak nema logicky cenu nic na konceptu a zpracovani serie menit. Uz davno nejde o hratelnost ci dokonce originalitu, ale dokonale zvladnuty marketing. CoD je zkratka znacka, ktera jeste par let proda jakykoliv produkt, at uz bude sebevic spatny. To mate to same, jako treba s iPhonem... Pokud dalsi dil netrhne prodejni rekord, tak se mozna u pristi hry dockame noveho enginu, ale na nejake novinky ozivujici hratelnost muzeme podle me jeste minimalne na 2 roky zapomenout. Vetsi "zlom" prijde ale mozna az s novou generaci konzoli (vetsi volnost, propracovana fyzika, destrukce prostredi). Uvidime...
  • "Čeká sérii Call of Duty stejný osud jako Guitar Hero?" - Nevím a absolutně mě to nezajímá. To je vážně tak těžké, nepsat o CoD? Přijdu na nějaký web a jediné co tam najdu snad vždy je CoD, Dragon Age 2 a nějaký nesmysl o Blizzfucku. Je to jako mor.
    • T.L. Blade a jeho oblíbený Blizzfuck, fakt se ti směju.. :-)
  • u6 se stalo *1* *1* *1*
    • oprava už se stalo
  • Urug
    Nevim a je mi to jedno
  • ono možná kdyby trošku na tom zapracovali, neříkám nic alě mě už od koupě odradí hrací doba okolo 6-ti hodin a cena nad 1000Kč to si můžou nacpat někam.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit