Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím potřebuju se zeptat se jak se davaj bičky do mafie 2 cz ja bych rad vědela jak to dělate že hrajete JD prosím pomožte mi děkuji *4*
  • No prostě jednoduše řečeno to na Mafii I nemá a nikdy mít nebude!
  • Koupil jsem si Maffi 2 ,abych podporil ceske vyvojare a take proto ,ze prvni dil byl paradni ,ale to co mi tahle banda naservirovala za skoro litr v podobe nedoladene bety to jsem opravdu necekal a jeste maji tolik drzosti prodavat DLC za zadlsich 700 ,ne dekuji nechci a opravdu nemam zajem.
  • Mne to zatim nechava chladnym. Kdyz vydavaji rozsirenou edici tak brzo, znamena to ze chystaji dalsi deelcecka. Myslim ze az vyjde tak za rok kompletni kompilace a pak bude casem zlevnena na budgetovou cenu a bez vopruzu se steam klientem, teprve pak prijde doba abych to zakoupil. *1*
  • Největším problém Mafie II je, že všichni čekali příběhovou hru po vzoru prvního dílu, ale výsledek je takový, že kdyby se kromě první a poslední hodily všechny mise do mixéru a ten se na minutu zapnul, na hře se to nijak neprojeví...
    • ze by jako sel vito coby pokrocilej mafian sedet za prodej blbejch listku na benzin, jo? nebo ze by hned na zacatku zachranoval prdel dedkovi, kteryho ani nezna, jo? nebo ze by rozstrilel na maderu chapa z doku, co mu dal prave milostive pohodovou praci, jo? nebo ze by postrilel hromadu cinanu, prestoze mu nic neudelali, tim spis nepujcili zadne penize, jo? hele udelej tenhle mafia 2 mixer jako mod, uvidime co na to hraci *1*
      • Jasně, doslova řečeno to zní jako blbost, ale já chtěl zdůraznit spíš to, že příběh je děravej, předvídatelnej a hlavně se nijak nevyvíjí.
  • "Ta obsahuje původní hru a hlavně onu trojici doposud vydaných oficiálních DLC: The Betrayal of Jimmy, Jimmy's Vendetta a Joe's Adventures."

    To uz jako ta trojice DLC vysla??
  • OK, tak z Mafie 2 neni dokonaly klenot herniho sveta, jak si to vsichni fanousci vysnily, ale stale to je moc dobra atmosfericka hra. Trosku zklamala absence volne jizdy, ale o mnoho vic to nahle utnuti dejove linky. Zniceho nic naskocily zaverecne titulky a ja jsem nevedel, jestli to neni vtip. Empire bay je skvele misto, ktere vubec nebylo vyuzito tak, jak mohlo. Do spousta zajimavych lokaci se behem pribehovych misi ani nepodivate (nadrazi, skladka, kostel...). DLC Jimmy's Vendetta podle me volnou jizdu vic nez dustojne vynahrazuje. Priznavam, ze jsem Mafii 2 nekoupil (dohral jsem ji za vikend u bratra), ale chystam se na to nasledujici leto. Snad trochu klesne cena te "kompletni" edice. Urcite bych ale uvital regulerni datadisk, ktery by navazoval tam, kde Mafie 2 skoncila...
  • Na Mafii si počkám až bude trochu levnější a s DLC. Nemám potřebu se hned do všeho hrnout. Hrál jsem demo a líbí se mi. Nad pláčem některých, že ve hře není co dělat se trochu divím. Asi je to tím, že nejsem z těch, co by potřebovali možnost se převlíkat, měnit si patnáctkrát barvu auta, chodit na jídlo, do baru a nevím co ještě. Mám raději, když má hra nějaký děj ze kterého se nikam neutíká. A proto, že mám M2 děj kratší a neodpovídá ceně si počkám na slevu. Jasně, že ve vydané verzi chybí klasická volná jízda. Ale pokud vím, tak je možnost si než jedete na misi jezdit kde a jak chcete ne? Tak se tu nehádejte. Komu přijde hra drahá a DLC zbytečné tak si holt počká. Takhle přesně bude většina her v budoucnu vycházet, tak si zvykněte.
    • Je vidět, že jsi hrál jenom demo.
      • Jo hrál jsem jen demo. V čem je hlavní problém? Kámoš si jí koupil a je naprosto spokojenej.
        • Problém je v tom, že ta hra je naprosto nedodělaná. Osekaná, jak to jenom jde. Příběh nedává smysl, jsou v něm obrovské díry. Dokonce ani mise, které prezentovali nakonec ve hře obsáhlé nejsou. Český dabing je narozdíl od prvního dílu příšerný. Charaktery jsou plytké... To co bylo skvělé v Mafii 1 již v pokračování není tak skvělé, či to tam vůbec není...
          • Pod tohle se podepíšu , máš naprostou pravdu.
          • Přesně tak a ještě hůř...
  • K Mafii jsem se dostal minulý týden přes kamaráda a můžu říc že takhle pokazit dobrou hru je na přes držku. Paradně udělané město ,efekty , slušně udělané zbraně a celkový pocit že to ve městě žije. Hudba opravdu dělala pocit že jsem v 50 letech .
    Jenže děj je totalně o ničem , hlavní postava je looser co akorat vše podělá a mám pocit že scénář na hlavní postavu vytvářel žák 5 třídy a zbytek retardovaný blbeček . A co je nejhorší že ve městě není co dělat *11* Žádné vedlejší mise a úkoly prostě nic *8* nuda v bay city *12* Jak někdo může tohle vypustit na trh nechápu *10*
    Takový potencial a na konec jen nekonečná ( 12 hodinová) nuda a blbý děj.
  • je to hnus velebnosti! mam origo a oci pro plac

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit