Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra, kolikátá už je tohle "soulslike"? To sekaj jak baťa cvičky. A to buďme rádi, že Games tady nepíše o každý "soulslike" kravince ze Steamu, protože pak bych si myslel, že se nic jinýho už nedělá...
    • Demon Souls, Dark Souls I, Dark Souls 2, Dark Souls 3, Bloodborne, to je 5 defakto stejných her od roku 2009. A lidi nadávaj na Ubisoft, že to seká jak Baťa cvičky.
      • Pět her a končí s tím. Mně to přijde akorát.
  • Co je to soulslike?
    • Nikod přesně neví. Nikde to není definováno. Takže když najdeš nějaký prvek společný se Souls hrami, tak to tak prostě označíš, aby jsi měl větší počet clicků na článek.
    • To je takové dnešní klišé. Dřív před x lety to bylo osvěžení, ale dneska už trochu ohrané...
    • To je 100 FPS 10 let zpátky, a přesně si pamatuješ, že to nekleslo ani o 1 FPS..
  • Jo jo... další temná mlátička. Je to fakt už klišé.
    • A ještě jednou pro toho prvního... nekraď mi ten nick. Kradení nicků je moje práce. Za tohle ti naklikám jakože se Femtík jmenuju.
    • O 90% her co se dneska vydají se pomocí tvé logiky dá říct, že to je klišé. *7*
      • v pohodě, to je jen lol, co mi ukradl nick, jelikož není schopen argumentovat, tak už jenom trollí a krade nicky. Neřeš ho...
        • i když sám jako zloděj nicků bych asi nikoho napadat za zlodějství neměl, působí to dost trapně. No nic, neřešte mě...
          • Ty jsi jak Zeman lole, u něho si člověk taky řiká, že už není možno klesnout níže a pak zas bum a je ještě níž..
            • A sakra, Zemana sem sem neměl tahat. Teď už každej ví, že sem Femtík schovanej v kanálu anonymity, protože níž už to nejde.
      • Tak tak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit