Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fandové leteckých simulátorů jsou maniaci , takže bych se zas tak nebál , že podobný základní prefabrikát nebude mít místo na všechny ty hudy z tabletů , páčkové přepínače a joysticky a ... vše podle přání a financí zákazníka (i když ta hydraulika -no nevím nevím )

    Nic pro mne samozřejmě . Já bych si v pohodlném křesle s velkými opěrkami pro joystick vystačil i s tím Oculusem na hlavě, ale když někdo chce pedály a vše ostatní po ruce může šáhnout i po podobné designové lepence ...
    • Jak jsem se již jednou zmínil. Fandové to neocení a to z jednoho důvodu. Je to ve skutečnosti vlastně jenom stoleček. Většina fandů si totiž simpity vyrábí ne proto, aby seděli v krabici, ale aby měli skutečné ovládací prvky. Tedy ne natisklé čudlíky a přepínače na kartonu, ale skutečné čudlíky a přepínače, které odpovídají poloze a funkčnosti ve skutečném stroji, aby na ně nemuseli klikat ve hře myší.
  • Pěkná kokotina *15* moc šancí tomu nedávam..
  • 15K Liber na vývoj kartonů.... mám neblahé tušení, že autor spíš chce vytunelovat těch 15k. Udělat pár marných videí a papírovej model za to stojí.
  • Vždycky jsem si přál si sednout do krabice, prej je to nezaměnitelný zážitek. A asi přispěju hned 3,5k, abych se mohl jít podívat do Vyškovského muzea a měl tu možnost si sednout do jakékoliv krabice budu chtít!!
  • Moc dobre to nevypada.
    • No na prvém videu to už vypadá docela dobře , podle toho co vše jim tam už poblikává ale nepůjde o holou krabici . Celý tenhle kokpit berte spíš jako stůl pro fandy leteckých simulátorů a pokud jej budou prodávat jako stavebnici ... tak ano . Na západě nejsou všichni ochotni poskakovat po práci s pilkou a podobný předpřipravený set by se tam mohl ujmout (ale opravdu ještě nemají vlastní konkurenci ? ... Nebo jde spíš o to nabídnout základní krabici v rozumné cenové ? )
  • Simpit je fajn věcička. I z kartonu je fajn, ale těžce mu chybí jedna věc do toho, aby to byl opravdový simpit. A to jsou fukční ovládací panely. Pro ukázku, aby bylo jasné, co tím myslím: http://youtu.be/T7rQnn3GLSw
    • Coffin.Corner
      Nicméně, jako základ pro výrobu funkčního kokpitu to může posloužit dobře.
  • Tak on si sedne si do tý krabice a pak si nasadí Oculus. Tomu řikám fail na startovní čáře.
  • Hm, to by spíš měli prodávat celá letadélka na hraní pro děti. Jako špunt bych krabici ve tvaru letadla bral. Sorry panove, ale dnes si radsi postavim, kdyz uz neco, tak plne funkcni hydraulicky system. Jinak to prakticky nema smysl.
  • Ehm... uprimne povedane, toto je asi jeden z najdebilnejsich Kickstarter projektov, aky som mal moznost vidiet. Ja byt na ich mieste, tak sa doslova hanbim, ze na taku kravinu pytaju peniaze... Smaaaankote jenkote *8* *7*.
  • kdyby se to cele hybalo, tak proc ne,a le to by se jim asi ta lepenka rozpadla ;]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit