Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Parada...uz som aj stihol zabudnut o com jednotka bola...
    • PLuto.petr
      Doporučuju před dvojkou znova jedničku zahrát. Není to sice až tak úplně pro hru potřeba, ale jednička za to stojí a vzhledem ke své jednoduchosti se dá i rychle dohrát. Umocní to pak zážitek ze dvojky.
      • Alebo budem radsej dufat, ze mi autori pamet osviezia nejakym rozumne zostrihanym videom.
        • PLuto.petr
          Tak v tom případě bych doporučil nedoufat, neosvěží. Ale Memento 1 se mi povedlo dohrát za šest hodin, takže pořád je ještě spousta času si to zahrát znova předtím, než vyjde dvojka *2*
          • to by som takymto systemom nehral nic ine, len predosle diely zo vsetkych nadchadzajucich pokracovani *1*
            • PLuto.petr
              Někdy se to vyplatí, někdy ne. Třeba já jsem MM1 nikdy předtím nehrál, tak jsem si to před MM2 dal, abych věděl, o čem to je a mohl srovnávat. Svého času při prvním hraní Posla 3 jsem si taky předtím dal oba předchozí díly, abych byl v obraze. Největší hardcore pak byla teď druhá půlka Broken Swordu 5, kde jsem si pro připomenutí příběhu dal znova první část. To se mi ještě nestalo, abych stejnou část hry hrál v rozmezí tak krátké doby. Hrát některé hry opakovaně po delším časovém úseku mi nevadí, ale tohle bylo až moc krátké.
  • Česká adventura bez českého dabbingu?.... Jak dekadentní! Ale co.. musíme si zvykat:D
    • TheGGG
      dekadentní je leda úroveň českého dabingu
    • PLuto.petr
      Dabing je bohužel hodně nákladná věc, na kterou tvůrci nemají finanční prostředky. Můžeme být rádi, že tohle velice podařené dílo vůbec vychází v jiném jazyce, než němčině...
  • Na hru se vážně těším. A teď dotaz: Neví někdo co je to za písničku, soundhound je na ni krátkej :D
    • Go See Tonight by Jill MacDonald
      https://soundcloud.com/jill-macdonald/go-see-tonight
      • Díky moc ;)
  • Konečně! Zrovna nedávno jsem koukal, jestli už na Steamu MM2 je. Ne, že by jednička byla dokonalá, ale už ona byla v mnoha ohledech pokroková (nechci říkat úplně revoluční), takže rád si dvojku konečně zahraju, protože obzvlášť co se týče prezentace je to prostě špička. Snad jen nebude mít podobně jako jednička některé nešvary "německých adventur", přestože byla vyvinuta u nás.
    • PLuto.petr
      Jednička byla velice podařená, ale dvojka je na tom ještě mnohem líp. Společně s Poslem Smrti bych ji zařadil na vrchol adventur, co u nás kdy vznikly. V porovnání s jedničkou se drží kvalitativně graficky a příběhově, pořád to má filmové zpracování i tempo, je ale mnohem složitější s velice dobře propracovanými puzzly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit