Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • som sice Slovak, ale tolko hejtu som na lokalnu firmu este snad nevidel... vie mi niekto vysvetlit preco im nedoprajete vydanie hry so zaujimavym napadom?
    • Jack1947
      Protože na ně asi není moc zatím spoleh? *7*
  • zx_spektrum
    No bohužel to spíše vypadá, že to nedají. A vzhledem k situaci firmy to rozhodně bude zásadní hřebík do rakve, otázka jestli již ten finální...
  • Kampaň vypadá nadějně, ale měli by se více snažit, bylo by škoda skončit kousek před cílem - chce to více updatů na KS a hodně rychle vydat to demo - videa na YouTube kampani hodně pomůžou. Mimochodem, to demo měli mít připravené už před restartem první kampaně. A samozřejmě si zajistit další články v herních magazínech a rozhazovat info do všech herních stránek a fór na netu, co se dá.
  • nevyberu to. Namiesto toho by mohli zacat robit nejake normalne hry a nie zebrat na kickstarteri. Zemiakovy salat vybral viac :D
    • Přesně, chtělo by to další klon Floppy birds, tyhle originální projektu nikoho nezajímaj
  • Jack1947
    Já, po přečtení článku v Levelu měním názor taková hra tu ještě nebyla no.- zkoumání nadpřirozenejch jevů a duchů zní docela dobře. Nakonec by to mohla bejt zajímavě pojatá hra. Nicméně je to Dreadlocks a stále nad nimi visí to jejich zpackané vydání DEX... hmm hmm...
    • Mart9
      Jak píšu níže, ten přístup mě s e r e, ale kouknul jsem na trailer a vypadá to pěkně, atmosféra dobrá, proto to nebudu hrát, i ten námět.
      • Jaký přístup? Jako žádat peníze na kickstarteru?
        • Mart9
          Šli na kickstarter, napálili částku 100000 a bylo řečeno, že pokud to nevyberou, ten projekt skončí. Nevybrali a projekt je na KS znovu, takže to byly jenom kecy mířené na city lidí, že by o tu hru mohli přijít, přitom od začátku věděli, že to nezahodí.
          • Jack1947
            Prostě by to měl mít líp KS ošéfované představ si kdyby to takhle udělal každý druhý... to by bylo něco. To by pak dopadlo jak štým že všichni tam můžou nahodit cokoli se jim zlíbí a jim to bude jedno.
        • Jack1947
          Ne požádat po druhé když neuspěly ale nicméně je to česká hra no...
          • Tak na poprvé viděli, že lidi jsou hodně nadšený, ale nedokázali to rozšířit. Viděli, že by to dokázali líp a chtěli dát projektu ještě jednu šanci. Ono to asi není lehký jen tak zahodit tolik práce a peněz co do projektu už šli. Alespoň tak to vidím já.
          • Tak zrovna tohle nevidím tak černě, na kickstarteru to udělalo celkem dost projektů. Když čtu třeba tu část finance, tak to davá smysl.
            • Jack1947
              Njn, ale díky Dexi to mají takové proměnné u hráčů.
    • Snad se poučili, Dex už se také hraje dobře, i když zpětně.
  • Česká hráčská komunita je fakt za odměnu :D
  • Mart9
    Vzhledem k chování Dreadlocks je a tu hru hejtuju, ale musím uznat, že atmosféru to má a dobrý nápad taky. Ale protože to hrát nebudu, je mi celkem jedno, jestli ty peníze vyžebrají nebo ne.
  • Fandím jim.
  • Go! Go! Go! =D
  • Děkuji redakci, že vybrala na titulku z této hry vhodný obrázek. Ty bílé obličeje u předchozích článků mě neskutečně iritovaly a černý flek je podle mě optimální screenshot z tohoto do propadliště dějin směřujícího projektu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit