Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud někdo někomu pomůže, je to vždy fajn věc a je úplně jedno kdo komu.
    Problém s propagandou je, že udělá z lidí třeba uprchlíky, fašisty, rusáky, teroristy a pak je ten dobrý skutek vnímán jako něco negativního.
  • A uz tady neni nic...
    Tohle promazavani fakt nepochopim. Mozna priste radsi u podobnejch clanku zakazte diskuzi uplne protoze efekt bude stejnej.
  • Jack1947
    Já nevím asi bych vypl diskuse, u takovýhle článků..
  • Jestli jsem to správně pochopil zachráníme blonďatou holčičku před vyloďující se americkou armádou? Úplná Sýrie...
  • ti jsou ale roztomilí, malí právníčci, inženýrky a budoucí doktoři
  • Tak kritiku na nepomahani detem v CR tu uz mame tak bych jeste bych poprosil tu o zlych neziskovkach a mozna jeste neco malo o sbirani plastovych vicek.
    • Tak hlavní je to zahřátí u srdíčka.
    • Ale když se nad tím bez emocí zamyslíš, nemyslíš si, že mají ti kritici tak trochu pravdu?
      • Pomoc detem primo tady v CR je rozhodne zasluzne a myslim ze i malym pravidelnym prispevkem na jedne z mnoha neziskovek/nadaci ktere podobnou cinost vyviji opravdu hodne pomuzete. Ja osobne prispivam drobnym obnosem mesicne tehle nadaci: http://www.zivotdetem.cz/
        Vsem kteri se tu pozastavuji nad tim proc pomahat v Syrii a ne u nas doporucuju to same.

        Zaroven ale pomoc primo na miste jako je Syrie je zcela zasadni pro omezeni imigrace do Evropy ktere ze ktere panuje takovy strach a zdaleka ted nejde jen o Syrii. V Africe je ted velky problem s vodou a ani bohatsi zeme jako Jihoafricka republika si s ni jen tezko dokazou poradit. I proto prispivam Cloveku v Tisni ktery opravdu pomaha po celem svete a mimo jine prave i v Africe.

        Tenhle pripevek sem nepisu proto abych Vam ukazal jakej jsem samaritan ty castky co posilam nejsou rozhodne nijak zavratny a je to jedina vec kterou delam (na dobrovolnictvi nebo neco podobneho se rozhodne necitim) ale je to ta troska navic co jsem chtel udelat protoze se sam nemam vubec spatne a vsem kdo si muzou dovolit dat par stovek nebo i min ze svyho mesicniho platu rikam urcite to udelejte. Nemusi to bejt na deti v Africe muze to bejt i na deti tady u nas ale nezustante jen u kecu.
        • To je bohužel v Čechii dost problém. Pindat na netu umí každý, ale něco udělat, to je už problém :/
    • Víčka jsou zlo!
    • Buďme prosím slušný lidi
  • Tohle mě strašně dojímá, protože v ČR žádné děti, které by potřebovali pomoc, rozhodně nejsou.
    • Ti, co nic sami nedelaji, vedi evidentne nejlip, jak a komu pomahat...
      • Což jsou většinou ti, kteří do diskuzí odpovídají podobně pobouřeně jako vy. Ale že je to úžasná vlastnost, jak si člověk na druhého udělá názor hned z jednoho příspěvku, že? *6*
        • Verte neverte, ale pletete se, kdyz do meho prispevku vkladate Vami zminene emocni zabarveni ( narozdil od Vas - vy se v komentari dojimate). I po opakovanem precteni ho tam nevnimam. Chcete - li si tam nejake presto dosadit, tak prosim misto poboureni spise neco jako takovy smutny povzdech. Jinak nazor na Vas jsem si udelal na zaklade Vaseho komentare a sve zivotni zkusenosti. Ktera muze byt mylna, ale je takova, jaka je. V pripade, ze ze sveho uctu prispivate pravidelne na nejakou obecne prospesnou vec, travite jedno odpoledne dobrovolne jako asistent nekoho s handikapem nebo ...si dosadte, co uznate za vhodne, tak se Vam omlouvam a ja svoji zkusenost prehodnotim na neco jako: "I clovek, ktery prispiva na dobrocinnost financne nebo trebas i svoji dobrovolnickou cinnosti, je schopen se v internetove diskuzi projevit prispevkem jako je napr.:Tohle mě strašně dojímá, protože v ČR žádné děti, které by potřebovali pomoc, rozhodně nejsou.
          Hezky den.
          • Všichni kdo mají hrubou mzdu vyšší než 113 tisíc platí 7% solidární daň. Tedy ti, kteří vytvářejí nějaké hodnoty, podnikatelé, živnostníci a jejich zaměstnanci. Je tedy velice pravděpodobné že i GGG, pokud není státní zaměstnanec, přispívá minimálně touto částkou. Pro zjednodušení raději nebudeme uvažovat co všechno provede stát s jeho daněmi neb více než polovinu příjmů "humanitární organizace ADRA" tvoří veřejné zdroje. A raději vůbec nebudeme přemýšlet o spojení slov "solidarita" a "daně."

            Z Vašeho příspěvku kape jistá "nadřazenost," ale vsadil bych se, že každý pracující člověk udělá, byť díky zvrhlému systému nedobrovolně, více než Vy.
    • V životě si těm českým dětem neposlal ani korunu, tak si je neber do huby, když se ti to hodí...
    • On tady dětem v ČR nikdo nepomáhá nebo co?
      • Jenom GGG nepomáhá jinak jo.
    • Mě vždycky strašně dojímá jak lidi srovnávají naše děti s jejich. Záleží na organizaci na který děti chce dát, myslím že tady ty děti se nemají tak špatně jako tam a je tu dost organizací.
      • No vidíš a já si zase myslím, že je tu dost rodin, které by jakoukoli pomoc podobného rázu ocenili. Ale co, v zemi, kde se miliardáři scházejí na benefičních večerech, aby od obyčejných lidí vybrali peníze na charitativní účely, se nedivím ničemu. Ale to je vlastně takhle všude.
        • Kolik myslíš že se vybere na téhle hře? A kolik by vybrala ze světa kdyby to prezentovali že to má pomoc českým dětem.
          • V tomhle máš samozřejmě pravdu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit