Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam ze ve hre najdu neco jako Boss fighty s nejakema propracovanejsima Cutscenama
  • kubi-wan
    No, nevypadá to úplně marně... vlastně to vypadá docela zábavně (i když na stejnej princip otáčení obrazovkou jsem hrál nedávno nějakou freewarovku).
    Hmm... a dabing obstaraj letsplayeři.... NO...A...CO? Osobně tuhle vlnu letsplayů nechápu a nevim, proč by mi měl nějakej šášula, co má očividně mraky času, mluvil ve hře... proč radši neseřenou nějaký dobý dabéry? Bejvaly doby, kdy se u lidí hodnotila nějaká kreativita, nějaká schopnost vytvořit něco svýho a hodotnýho...
    A teď se mám po*rat z letsplayerů, že dabujou hru...
    • Zrovna u dabingu bych to bral asi tak, že je to levná a snadná varianta.
    • 5irp373
      Checkoval jsem anglicky mluvici verzi, a ac to jsou "posrani" letsplayeri, zni to docela fajn... S prominutim, lip nez ceska varianta :).
      • kubi-wan
        Mně jde spíš o celkovej přístup... o dnešní chápání lidí... dělat z dabingu obstaranýho letsplayerama věhlasnou přednost hry mi prostě přijde na palici... ale zároveň je mi jasný, že tu existuje velká skupina lidí, který se z toho udělaj...
  • Janun
    Zdá se že voda má své vlastní gravitační pole :-)
  • Vypadá to pěkně. Trochu to připomíná And Yet It Moves.
  • design je fakt parad kdyz mam polovinu obrazu jen cerne pozadi a clanek je kilometr dlouhy, ja myslel ze je era wide monitoru a ne o tazene nudly, hlavne ze v hornim menu je halda odkazu na vsechny spratelene weby, kurz ojra a i mracek s pocasim se vesel, ale aby se clanek prizpusobil rozliseni to uz je asi moc, holt nekdo si setril praci a hlavne aby to bylo dobre citelne na tabletech a telefonech...
  • 5irp373
    Ona ta CZ/SK verze není až tak CZ/SK, což mě udivuje, když si davaj takovou práci s dabingem. Co tim myslím, je třeba název, nebo že zbírate "SelfShardy". Mno nic, prostě newspeak a v angličtině některé věci asi znějí proste naši zemičce lépe ;).

    Jinak držím palce v Greenlightu, protože hra vypada jako fajnový logicky rychlik :).
    • To víš, je to anglicky, tak to musí být něco skvělého. :-)
  • Redesign super. Jen skoda, ze zustal ten priserny prehavac videa, ktery funguje bez problemu asi jenom na google chrome.
    • Na exploreru taky nikdy žádnej problém.
    • mě to na firefoxu jede bez problémů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit