Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smrt je permanentní, ať už díky zranění, vyčerpání, či nemoci, ale jelikož jde o svět postapokalyptický, své natrénované vlastnosti můžete zachránit díky vytvoření klonu z uložené DNA.

    Hraji už různá RPG 25 let a vždy výše zmiňované bylo většinou katastrofou a to i bez permanentní smrti :D. Někdy je méně více. České RPG on-line je téměř zázrak,přeji mnoho úspěchů. Já si budu muset počkat holt na jiné.
  • Bude hra v češtině ? Protože z článků získávám dojem " podpořte hru protože jí dělá český vývojář ",ale podpořit hru jen proto že jí dělá čech,ale čechům se hra nepřizpůsobí je padlé na hlavu.
    • Jako první bude cz/eng mutace - texty.
      • mě bohatě stačí texty
        • Dabing není ani v plánu - na to nejsou prostředky ani ambice:)
          • Sakra a ja som si myslel ze tam bude aspon povzdych pri rubani stromov *1*
  • Pitchovina, snad to neuspěje. *6*
    • Mne to tak nepripada mozno to bude fajn prekvapenie:-)
  • btw nejaka sance ze by hra dostala podporu linuxu nebo aspon OpenGL/wine ? kvalitni linux mmo na steamu porad jeste chybi.
    • Šance tu je, stejně jako podpora nakousnutých jablíček;) -> jen to není aktuální priorita.
  • Tak chvíli jsem hrál Forest a to se nedá. Jo doby kdy jsem byl schopen vydržet u Robinsons Requiem jsou nenávratně pryč.
  • maros.goc
    Day One: Garry's Incident meets DayZ? ...nie vďaka ...
    • Nic z toho...
  • Jack1947
    Bobbbe, bobe! Tak už ses konečně dočkáál. *14* *5* *3*
  • na postapo mi to pride moc zelene, ale do finálnej verzie maju autori dost casu tu zem spalit.
    • Pokud by k nejake apokalypse doslo a clovek temer vyhynul, treba kvuli nemoci, bude to otazka par let, nez se priroda rozsiri a premuze civilizovanou krajinu.
    • Firingo
      Tak i kdyby tam bouchla mega obří atomovka a rozjebala všechno na kaši věř mi že příroda by to ustála. Rozdíl je jen v čase. *3* Není řečeno jak dlouho po katastrofě to je, takže se příroda už mohla vzpamatovat *3*
    • Kinet1c
      postapo znamen, ze sa udiala nejaka vec, ktora mala ohromny rozmer a zasiahla do zivota vsetkych, tympadom, keby ludia vymreli na nejaku epidemiu, ktoru by nedokazali zbrzdit a ostali by tu len nejake zvierata prip. zopar immunych, tak je to tiez postapo, aj ked vsetko je krasne svieti slnko, trava zelena a vanok sviezi. Ako pisali predomnou, nie nutne znamena postapo udalost po nejakej radiacnej katastrofe, postapo moze mat rozne hm moznosti vzniku nie len jednu.
      • Lépe bych to nenapsal!
        Postapo v NI znamená, že kdysi dávno se něco závažného stalo a hra se odehrává v době, kdy se příroda již dala sama do pořádku. Ale pořád lze najít tu a tam pozůstatky a náznaky katastrofy.
    • Postapo je i Walking Dead, nemusi to byt nutne atomovka.
      • Jsem chtěl taky říct, zrovna na něj koukám :D Tam maj zeleně, že neví, co s tím :).
  • Jsem myslel, že když si chci načesat třešně, tak musím do koruny nebo mít kliku na mimořádně malý strom. Asi měl kliku *3*
    • nemyslim, třešně nemívají větve vysoko nad zemí
      • http://imageproxy.jxs.cz/~nd04/jxs/cz~/941/751/a3bb9db3c9_75501274_o2.jpg
      • tak to byly višně, bože...
        • no však, kolik třešní, tolik višní
  • Cus, nebylo by hezké jako podporu dát k tea klubu titulky? *1* Když už je to na tom Greenlightu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit