Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruské klíče došly soudruzi. Nakupujte už jen na Steamu. *7*
  • Morraw
    Kurňa, že to ale byla skvělá hra, asi zapomenutá, ale skvělá. Temný příběh, vyšetřování, upalování, božská grafika dokreslující hutnou atmosféru.
    Rád bych viděl i ten první díl knižně. Hra totiž není pro každého a je docela hardcore a ve formě knihy by to více lidí ocenilo. Včetně mě, ptže hrát už to asi znova nikdy nebudu a přesto bych si to zase rád "přečetl".
    Za pokračování bych byl rád. I kdyby to mělo trvat dalších 10 let..
  • Proč z toho námětu nemůžou vypracovat herní pokračování? Ten Cinemax čím je starší a zkušenější tím dělá jednodušší hry, momentálně na mobily a 3DS. Za pět let budou navrhovat aplikace pro Tamagoči? Kdyby dali na kickstarter kampaň na Inquisitora 2, splašili původní tým lidí, jsem si celkem jistej že by to klaplo.. nechat původní izometrickou grafiku (žádné 3D ala Wasteland 2), lidi by backovali jako vzteklí!
    • přesně já miluji tu old school atmosféru včetně grafiky jenom trochu zapracovat na mechanismech a máš super hru
    • už sto let slibujou taky Daemonicu 2, a nic... :(
  • Llour
    Určitě bych to pořídil, ale knížky zásadně nekupuji v elektronické podobě. Čumět při čtení knihy do nějakého monitoru je prostě strašný *7*
    • Sorry, ale nevíš o čem mluvíš. E-ink není monitor. Já zas považuju čtečky (pozor, čtečky s e-inkem, nikoli tablety) za geniální vynález.
      • Llour
        Co se studia nebo dovolené týká, musím souhlasit, že určitě má čtečka něco do sebe *3*
    • To říkají lidé, kteří za a) nemají tolik knih, že je nemají kam dávat, za b) nikdy nevyzkoušeli kindle paperwhite 2. Já už knihy nemám kam dávat několik let, přesto si je občas ještě kupuju, ale jakmile někdo zkusí číst v noci s lampičkou/baterkou knížku a pak přejde na podsvícený e-ink, už se ke klasické knížce vrací jen občas a spíš nerad, hlavně čtu pořádné bichle, čtečka zabírá míň prostoru a míň váží než třeba rtuť od Stephensona
      • Knihy voni. Kindle ne.
        • Radši ať nevoní, než aby smrděla plísní nebo chemií z barev. Většina nových knih, hlavně encyklopedie zabalené v igelitu naopak hnusně smrdí, ale zrovna tyhlety barevný encyklopedie pořád kupuju. Beletrii ale už čtu buď tak, že se vracím k některým tištěným knihám, ale ty co jsem ještě nečetl a nemám v tištěné podobě čtu na kindlu. Kindle možná nevoní, ale ani nesmrdí a hlavně svítí a je to příjemné na oči(při nastavení nízkého osvětlení), rozhodně příjemnější než ostré odražené světlo z lampičky, na čtení ve stanu ideální, dřív jsem sebou brával na dovolenou 5 kg knih na 14 dní a pak jsem stejně neměl co číst (nehledě na to, že si dneska 14 dní dovolené v kuse nemůžu dovolit)
        • Paulcz
          hlavně ty z antikvariátu plné genetického materiálu :)
        • GlaDOS
          A ty knihy čteš, nebo k nim jen čucháš? Tedy, já chápu, že číst papírovou knihu má svou atmosféru, ale vždycky když čtu názor "ke Kindlu si nemůžu čuchnout", připadá mi to jako znevážení samotného obsahu.
          • Prachobyčejný fetišismus. Nechci vytahovat nadužívaný termín "hipster", ale i v okruhu nejbližších mám jedince, kteří ti zkrátka musí pokaždé dát se svou ohmatanou knížkou z antikvariátu najevo, jak je zrovna ten jejich výtisk unikátní a kterak tvá digitální kopie postrádá "duši". V pohodlí domova pak nesmí chybět knihovna, které si všimnete jako první, když vejdete k onomu člověku do bytu. Paradoxně se pak stává (k jejich ostudě), že málokdy přečetli všechny z vystavených titulů.
        • Knihy existuji predevsim proto, aby byly čteny. Ne proto, aby byly vlastněny. Jde o obsah, ne o papír a výstavku na poličce. Vlastně mi ty kecy typu "kniha krásně voní a papír hezky šustí" lezou mírně na nervy, protože je považuji za pozérské.
          • Llour
            Je řada knih, které kromě obsahu slouží i jako estetický doplněk
            • To nepopírám, jen upozorňuju na fakt, že mnoho lidí bere knihu hlavně jako předmět.
        • Hlavně čerstvě pokácený les voní nádherně..
      • houmrhoumr
        dik za tip zrovna nemam co cist
        *4*
        • Tu doporučit bohužel nemůžu, leda při výborné znalosti angličtiny, protože je to první díl trilogie a další dva, pokud vím, zatím nepřeložili a vzhledem k tomu kdy to vyšlo tak to asi ani nepřeloží
          • houmrhoumr
            to vubec neva ted ctu v originale ballarda *5*
      • Llour
        c)prostě čtou raději knihy *3*
        • Jak to můžeš vědět, že čteš raději knihy? To je jako tvrdit, že raději chodím pěšky a nikdy jsem nezkusil jet na kole
        • A vyzkoušel jsi aktivně používat e-ink čtečku?
    • Magister_Peditum
      Přesně.
    • Coffin.Corner
      Stačilo pár minut se čtečkou s e-ink displejem a změnil jsem názor *4*
      • Llour
        U mě je i další důvod a tou je knihovna. Vidět pěkně vyskládané celé série vedle sebe dává takový hřejivý pocit *1* *14*
        • solomon.short
          Ano. Přesně do chvíle, kdy se stěhuješ *1*
          • Coffin.Corner
            Nebo do chvíle, když se polovička rozhodne že "zevzdušníme" byt moderním minimalistickým nábytkem, který s knihami moc nepočítá a ty musejí v lepším případě na půdu... *4*
    • Inquisitor
      Jo to je pravda, papír je papír, taky jsem si na tohle nezvykl.
  • no paper, no buy *3*
  • hrál sem inquisitora a může mi někdo vysvětlit proč místo toho aby to mělo fighty jako diablo to mělo fighty jako wowko? klikni a čekej až se umlátěj? fakt strašná chujovina pro mě
    • JezboX
      Já jsem u toho vydržel asi dvě hodiny. Ty souboje byly docela děs a pomalej regen staminy neuvěřitelně sr*l. Člověk se přesunul přes půl obrazovky a už mohl pít další láhev na staminu. Ne díky.
    • ten setting i příběh mi přišel geniální, ale právě ty souboje jsou důvod, proč jsem to nedohrál (a ani se o to už nebudu pokoušet)

      strašná škoda... jako, nechtěl bych zase, aby to byla vyloženě adventura, ale něco ve stylu Daemonica, ňam
  • Inquisitora jsem sice dohrál a poctivě vše pročítal, ale dalších 800 stránek textu už bych asi nesnesl.
    • Mi se to hodně líbilo po grafické stránce, atmosféra a zasazení světa, ale boje byly strašné a úplně mě odradila přemíra textu. Ty by šly zkrátit na desetinu.
      • texty nechat, souboje zkrátit na desetinu :)
  • Inquisitor
    Příběh v Inquisitorovi byl napsaný výborně i ty povídky k němu, takže tohlo určitě taky pořidim. Jenom by to ještě chtělo převést na herní pokračování :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit