Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mafia byla chvíli dostupná na Steamu. Pak jí ale, 10 let po vydání, vypršela práva na hudbu ve hře, takže musela být z Steam obchodu stažena. Navíc má určité problémy na novějších Windows. Nevím, jak se k této situaci 2K Games postaví, ale moc velká očekávání bych neměl. A to jsem se ani nezmínil, že Steam verze neobsahovala český dabing.

    Vietcong je znám svými mnohými problémy už od Windows Vista. Jsou však díky komunitě řešitelné viz http://pcgamingwiki.com/wiki/Vietcong.Tady by to mohlo být nadějnější.
  • Zlatý věk FPS. Co jsem se H&D2 napařili po LANce. Ty možnosti, 4 rychlosti chůze a 3 polohy zároveň. Velká možnost úprav postavy/vybavení + batoh a rozdílný přístup vs sumky. Trefit něco nebylo jen tak - hlavně automatické zbraně pěkně kopaly. Bohužel vývoj šel jinou cestou a dal přednost jednoduchosti, líbivé grafice a atmosféře, až z toho nakonec je interaktivní film, kde už se musíte jó hodně snažit, aby vás něco zabilo a likvidujete masy napřátel, dokud se nepohnete a nevypnete nevyditelné talčítko jejich respawnu - respektive aktivujete nějaké vzdálenější místo nebo filmovou sekvecni a to jak tak vše. Často ani zalehnout nejde.
  • Konečně poslední větší česká hra kterou nemám koupenou a zrovna ta nejvíc nejlepšejší (well aspoň pro mě). Sbírka kompletní, dušička má pokoj :)
  • No super. Jeste by to chtelo prvni Mafii a prvni Vietcong. Originalni placky jeste najdu, ale cd klic uz ne:-D Tyhle cesky klasiky si zaslouzi byt zvecneny na neposkrabatelnem mediu.
    • Však ono to snad přijde. Když tam dali HaD, tak snad se časem na Gogu objeví i Mafia a Vietcong.
  • EAS & Clan MAU..Joo to byly časy :)
  • Tak to by při té příležitosti stálo za to, natočit Retrogamesplay :)
    • Absolutní souhlas. Velmi rád bych se podíval.
  • To jako, že dřív ty hry byli analogově? Co je to za blbost, že teď to vydali digitálně?
    • PreidaQ
      Nechápu, proč s tebou lidé tolik nesouhlasí. Máš naprosto věcnou poznámku. Nepamatuji si, že by se počítačové hry kdy dělali v jiném než digitálním formátu.
      • a nebyla tím náhodou myšlena digitální distribuce, co? oproti dříve standardní fyzické distribuci? o analogu se pokud vím nikdo nezmiňoval, takže jste si to domysleli trošku blbě, trolíci.
    • Na takovém plastovém koutouči, pokud mě paměť neklame.
      • PreidaQ
        A pokud mě paměť neklame, byly tam uloženy ve formě jedniček a nul.
      • Nahrávat H&D z kazety bych nechtěl. *15*
  • kubi-wan
    Je to super, že to konečně vydali digitálně. Hrával jsem jen jedničku, leč nikdy nedohrál, ale byla skvělá!
    Jediný, co mě na těhlech verzích mrzí je fakt, že neobsahujou povedenej českej dabing... Pavel Rímský (aka českej hlas Stallona) vysvětlující před každou misí její zadání byl prostě klasa.
    • Zvláštní, že to tam nedali. Asi nechtěli dát práva na CZ nebo co...

      Pak to musí člověk řešit složitě a importovat CZ do GOG verze.
      • KrPa
        nektere cesky hry no gogu maji dabing, nektere ne. vetsinou dabing nemaji hry, ktere presli pod jinou firmu, ty ktere zanikli, dabing maji
        • SalemCZ
          tak otázka jestli tady neměla hlavní slovo 2K a ta na čechy sere
    • Lukyz
      Já osobně se překladům vyhýbám jak čert kříži, ale i tak musím uznat, že Mafia, Vietcong a H&D2 měli naprosto skvělý dabing. Rímského hodně zdaru si vybavuju do teď *2*

      EDIT: Tak čí hlas mi to tak strašně utkvěl v paměti? *8*
      • Coffin.Corner
        Myslím, že to byl Martin Zahálka.
        • Ani ten to nebyl. Dabing se natáčel v ostravském studiu (Studio Wind), ostravští dabéři jsou pro veřejnost téměř neznámý a pro laika je pak obtížné přiřadit ke konkrétnímu hlasu jméno dabéra (oproti třeba pražským/brněnským).
          • Coffin.Corner
            Máš pravdu je to Miroslav Kudela. Jeho hlas je poměrně známý, protože dost často namlouvá TV dokumenty.
      • Ve dvojce to ale nebyl Rímský *3*
  • Pro mě stále nepřekonané hry, uvítal bych nový díl.
    • KrPa
      Neco jako mafii 3 nebo operaci flashpoin 2? Dekuji nechci
    • Stím co teď vyvádějí s těmi značkami, ať to radši zůstane tak jak to je :) *13*
      • No, to máš asi pravdu :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit