Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle nadpisu jsem čekal, že rozjel nějaký veřejný beta test. Trochu mě překvapilo, že za to chce ještě peníze *3*
    • To si myslím je v pořádku. Smůla, že takové projekty nemají prachy velkých copy paste projektů, i když tohle je taky tak trochu copy paste - no ale aspoň copy paste koncepčně dobrých a podle mě zábavných her. Osobně mu přeju hodně štěstí, aby něco málo vydělal.
  • Na jednej strane to vyzera hodne zaujimavo a klobuk dolu ked to autor rozbiehal v jednej osobe. Na druhu stranu rozbiehat takyto projekt a v takom rozsahu (MMORPG) prave v jednej osobe, aj ked teraz uz asi outsourcuje, je dost uletene a podobne velke oci tu uz malo kopec projektov. Celkom ma zaujima kam az to dotiahne, kedze je to postavene na Unity engine. Mohla by to byt slusna ukazka kam az dokaze Unity zajist, ale osobne sa obavam ze skor narazi na limity a vzhladom na narocnost to zakape. Tak isto ma fascinuje ako skoro kazdy early access na steame si zaziada o docela prehnane sumy. Ako pytat 30$/22e za early access na neznamu hru od neznameho autora a v takomto rozsahu je dost ueletene. Autor moze slubovat co chce a moze byt uprimny ako chce ale historia ukazuje ze podobne projekty zakapali aj pri zvucnejsich menach.
  • Proč bych měl koupit tohle a ne Wurm Unlimited?
    • Nechci se tě nijak dotknout, chápu že to je dilema (existuje podezření, že mám vysokou hladinu empatie), ale myslíš, že je tohle pravý místo pro řešení osobních otázek? Taky bys nepsal z masny o radu, jestli si máš koupit debrecínku nebo kladenskou. Prostě si koupíš, na co maš chuť.
      • Jsou to dvě velmi podobné hry, takže mě zajímá, proč bych si měl vybrat právě tuto i vzhledem k tomu, že Wurm na Steamu vychází za pár týdnů. Je to velmi relevantní otázka a tvá odpověď je naprosto irelevantní.

        A osobní otázka to není. Neptám se na jeho milostné vztahy, číslo trenek, nebo jestli chodí do hospody. To je mi úplně ukradený. Zajímá mě důvod, proč si vybrat tuto hru. Ty si mi neodpověděl a dostupné informace o hře mi taky neodpověděly dostatečně. Koncepcí jsou to prostě velmi podobné hry. ;)
        • A právě proto jsem taky vybral debrecínku a kladenskou jako příklady. Koncepcí dva dost podobné výrobky, poskytující docela podobný zážitek s trošku jinou chutí. Stejně jako Novus Inceptio a Wurm Unlimited. A stejně jako jiné dva výrobky - pokud si chci koupit jen jeden, co jiného zbývá než si je prohlédnout a sám si přijít na to, který je pro mě lákavější. Wurm je evidentně zauzený středověkou fantasy, Inceptio má příchuť post-něco sci-fi. Něco se dá odhadnout z videí, tak si to odhadni - ale víc se prostě TEĎ dělat nedá.

          Chtít srovnání s hrou, která právěže ještě nevyšla... jako nečekáš, že v tuhle chvíli má kdokoliv přehled o featurách Wurm Unlimited a může ti tu předvést srovnání. A nečekáš snad ani, že až to třeba bude Martin Mastný vědět, tak že se svou skromností (která byla víc než patrná z jednoho Gamesplaye) bude tady v diskuzi vynášet svou hru do nebes, aby tě přesvědčil, že si máš koupit Inceptio a ne Wurm. *3*

          Když si ještě nejsi jistý, no tak počkej, až bude Wurm venku, bude o něm dost informací a pak si to můžeš porovnat líp. To porovnání stejně za tebe nikdo nakonec neudělá, nikdo ti neřekne, proč by sis měl vybrat právě tu nebo druhou hru, budeš si muset vybrat podle svý chuti. Jako v těch uzeninách. *4*
  • Nezdá se mi možné, aby autor měl pravdu v tom, že tuto hru děla sám a jen sám.I kdyby po vzoru kozího simulátoru, vše koupil a jen to slepil dohromady. Tak i tak se sluší říct, že si věci outsourcuje.

    Sám není možné tak velký projekt udělat, bez pomoci druhých.
    • Sheepa
      Samozřejmě, že v aktuální době už hru sám nedělá. Ta narostla už do takových rozměrů, že by to ani nebylo prakticky možné. Jinak co se týká doby minulé, tak vše si dělal naprosto sám. Pokud tomu nechcete věřit, nevěřte, ale já jsem žijící důkaz, že tomu tak doopravdy je.

      Prostě to možné je! Deal with it. *5*
  • hra vyzera velmi pekne, ale ak nejde o AAA titul od velkeho studia so solidnym obsahom, tak by som cenu znizil na 12-15$. je dokazane ze polovicna cena spravi 4-nasobne predaje a navyse to useri hodnotia menej kriticky.
    • Mart9
      Cenu může snížit vždycky
    • Nic takoveho dokazane neni a je to dokonce logicky nesmysl.
  • Pokroky vývoje jsou znát s každým dalším videem. Premisa naťuknutá v rozhovorech mě bavila. Tak už jen doufat, že z náznaků promyšlenej svět nebude nikdy tak úplně vysvětlen, tudíž zůstane prostor pro hráčskou fantazii realizovat se. Lovecraft říká že: "Nejsilnější strach je strach z neznámého.", já říkám: "Nejsilnější zvědavost je zvědavost z toho, co je za hranicí neznámého skryto."
  • za 30 dolacov early aces ktory bude mozno za 2roky, za to si kupim uz plnodnotne mmo sa panko asi zblaznil
    • to bude v early už furt
  • ješte mne napadlo že tu hru ani neumí poradne prezentovat. ukazuje tam grafiku a pruchod krajinou (slunce pronika listim atd) jak to maji velke trailery k velkym hram, akorat tady ta grafika vypada hnusne. radeji se mel soustredit na prezentaci hratelnosti
  • firebug
    Sice MMO nehraji, ale přeji Martinovi hodně úspěchů. To co dokázal vytvořit za pouhý rok (a SÁM) je opravdu hodné obdivu.
    • Přesně tak, klobouk dolů a palec nahoru..těším se až to vyleze na povrch.Czech Golden Hande zaúřadovaly.
  • Zrzzek
    Abych řekl pravdu, nevěřil jsem, že se ta hra dostane až takhle daleko. Nu což, alespoň jsem příjemně překvapen...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit