Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je trapas pepíci
  • Demoverze? To ještě existuje?
  • Paulcz
    Hlavní hrdina je namluvený google translatorem? :) A ten interface je trošku gigantický, ale jinak to vypadá na příjemnou hru.
  • Docela by mě zajímala ta Japonská verze o které pan Macura psal kdysi v Levelu.
  • Co Gog bude?
    • Pethulla
      Prý jim Gogové vůbec neodpověděli, takže zatím ne.
  • Trochu mi to pripomina slovensky Vaporum.

    Ale aj The Keep aj Vaporum su v podstate len pokracovania Grimrocku...
    • A Grimrock je jen pokračováním Dungeon Masteru a...
  • Určitě doporučuji, hra je pouze za jednoho hrdinu což je super a nebývá to pravidlem, nerad se starám o celou partu *14*
  • solomon.short
    no.. je jednoduchy, ale trochu jsem se zaseknul v chapter 7 u takoveho pitomeho souboje :) Blbe jsem si to ulozil a ted kdyz slezu po schodech, tak na me nabehnou dva trposi a daji mi po cuni. Byla to moje chyba, vim. ale nechci restartovat cele patro :D

    Jinak me to bavi, je to prijemny starosvetsky dungeon, jakych uz se moc nedela. Trochu s atmosferou Black Crypt. A za ty prachy... koupil jsem tri kopie, dve dal kamaradum a jednu si nechal pro sebe. Mistni vyvojari se musi podporovat. Howgh.
    • Toto sa obycajne riesi tym, ze hra uklada niekolko poslednych quicksejvov, takze aj ked si to sejvnes v zlej chvili, mozes si loadnut nejaky predosly. Nemas to tam?
      • solomon.short
        aha, diky. vyzkousim jak se k tomu dostanu
    • solomon.short
      a nelituju ani koruny... mne to za to stoji :)
  • Demoverze je vždycky fér.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit