Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velká hamba, bodaj by Vám to nikto nekupoval zufalci ze Cesi a vydate hru bez lokalizacie v rodnom jazyku.. Uz koli tomu si to stiahnem a nekupim.. ste vypocitavy, ok .. dodatocne si uz mozes vies co vydavat, anglicky rozumiem a 2x to hrat nebudem. Máte -20 eur lebo ste zapredanci. Uz stahujem..
  • Od českých tvůrců a na Steamu bez češtiny ? Styďte se.
  • prej z boku viděné, to je klasická plošinovka, holt autor asi nevyrůstal jako já na 8-bitech *5*
  • Můžete mi říct nějaký ale dobrý kyberpunkový hry? Stačí 2.
    • Veskoslav
      e.y.e divine cybermancy. Jedna z nejzajímavějších her, co jsem kdy hrál.
    • System shock, Gemini rue, Beneath a steel sky, I have no mouth and i must scream...
      • "I have no mouth and i must scream"

        Pán se vyzná. :D Jinak pokud Deus Ex, tak určitě jedničku a System Shock 2 mi přišel lepší, než první díl.
        • to by mě zajímalo, jestli je tu někdo kdo I have no mouth and i must scream dohrál bez návodu *1*
    • Shadowrun Returns, Deus Ex: HR
  • Další early access...

    Osobně to nesnáším. Opravdu nechápu hráče, kteří hrají rozpracované verze her. Nejen že si ničí moment překvapení, který by jim mohla poskytnout kompletní hra, ale oni za to dokonce platí nemalé částky. Nikdy nepochopím, proč ztrácet čas s nedodělkem.
    • celoush
      Stačí přestat myslet dogmaticky, být trochu otevřený a tolerantní a na nějaké důvody, proč si nějakou tu hru občas pořídíme, určitě přijdete...
      • Jsem naprosto tolerantní. Ale proč bych měl číst nedopsanou knihu, nedotočený film, nedodělanou hru a proboha, ještě za to platit? Nechápu to. Pokud to někoho baví, tak budíž, ale já to prostě nechápu.
        • Teď jsi to vystihl příteli... jako kdyby spisovatel prodával nedopsanou knihu a od těch co si ji koupí ještě chtěl aby mu pomohli najít v textu hrubky. Ale bude hafo ovcí co si to prostě koupí, jako kdyby hotových her které ještě nehráli bylo málo.. demence dnešní společnosti fakt že jo.. ale koneckonců je to jejich věc, já jen předkládám svůj pohled
          • tohle je vůbec zvláštní tendence - já třeba hru podpořím na kickstarteru, dám prachy, těším se mrtě, ale v životě bych nespustil early access hru, ani betu ne... prostě chci hru hrát tak, jak si tvůrci představujou, že by ji lidi měli hrát! pomáhat někomu hledat chyby a připravit se tak o překvapení z hraní hry??? nejsem magor! zafinancuju, zalajkuju, ale hru chci hrát, až když je finální a uvidím v ní všechno, co chci a můžu
            • celoush
              ale právě některé early access hry jsou na pomezí nějakého technické zpracování... Arma 3, Space Engineers,... tam dostaneš pomalu jen engine s pár věcmi a můžeš si zkusit, co hra bude umět... v případě Arma 3 sis kampaň musel počkat dokonce až po vydání hry, což je na debatu jinou, ale o nějakém kažení si zážitku předem nemůže být řeč... jasně u klasických příběhových her typu Last of us to asi fakt smysl nedává, taky bych si počkal, ale jsou hry, kde to prostě smysl dává... a hlavně bože je to moje rozhodnutí, zda je podpořím předem, pomůžu otestovat a případně se k produktu vyjádřím předem.... že to nechcete dělat chápu, ale proč se proboha hned rozčilovat a podivovat, že jsou lidé, kteří váš postoj či názor nesdílejí a dělají to, co vy ne.
              • Reakce na příspěvek:

                Nikdo se tu nerozčiluje a nikdo ti nic nebere. Ale podivovat se a komentovat to snad ještě můžeme, no ne? ;)
            • Přesně! Každý, kdo hraje early access, si kazí zážitek z finální verze. Je to opravdu hloupé a výše zmíněný příklad z technickou literaturou neobstojí, protože pokud bychom měli srovnávat hru s literaturou, jednalo by se spíš o nějáký román. A ten bych nedodělanej četl jen velmi nerad.
          • celoush
            Vítej v realitě. Už jsem tu jinde psal, že i nedopsané knihy se již prodávají. Sám jsem si třeba jednu takovou pořídil (a to už je tak rok, dva zpět). Šlo teda o technickou literaturu, kde se část ještě dopisovala a navíc se od té doby několikrát aktualizovala, ale ve své podstatě to bylo podobné. Jasně mohl jsem si počkat, až to dopíšou, ale já ji využil již v době napsání.
            Je to prostě poptávka / nabídka.... ale nějaké kecy o demenci dnešní společnosti... *7*
    • Veskoslav
      Někdo například rád pomáhá vývojářům tím, že hlásí chyby, které objevil, další je nedočkavý. Jinak cena je cca o 1/4-1/2 nižší než při vydání ostré verze viz Planetary Anihilation, co stál 15 euro a plná hra vyjde na 750-900.
      • GlaDOS
        Už teď stojí PA 30 dolarů a pokud se nepletu, tak v plné myslím ještě cena klesne na 20.
      • Prosimtě kdy stál PA 15 € ? Pokud vím tak ze začátku stál 90€ což bylo nehorázný.
        • Veskoslav
          Kupováno za 15-16 na Steamu v rámci Summer Sale. Byla tak 60% sleva. A ze začátku cena byla taková, aby si to koupili pouze fanoušci a pomohli s vývojem.
      • Staci nejaka vetsi akce na steamu(vanocni,letni,atd) a cena pude i v early access dole. Tak jako u vetsiny rozdelanych her(mam pocit ze o letnich slevach tam bylo dokonce ve slevach DayZ)
        • celoush
          jestli někdo považuje early access za nešvar, tak já za nešvar považuju dočasnou slevu na již zlevněnou early access hru.
  • celoush
    Příjemné překvapení je, že nakonec přístup dostanou i ti, co dali na KS "jen" 7 liber a původně měli mít až finální verzi hry.
  • Spolecne s Kingdom Come je Dex druha ceska hra, na kterou se nejvic tesim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit