Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se to moc líbí, barevnou paletou a atmosférou více než nový Deus Ex. Pokud to bude mít jen z půlky tak dobrý příběh jako první Deus Ex a dobrou hratelnost, tak si to hned kupuju.
  • Kozy
    Moc se mi nelíbí zvuky.
  • mno, umim anglicky, ale u cz hry jsem rad za cestinu - uz jen pro to, ze z ni bude lepe poznat pribeh a pripadny vtipky + narazky.. takze ten troll above at drzi pec. :)
  • BoB.2
    Dejchla na mě atmosféra starejch konzolovek.
  • no snad bude i česky když je česká
    • Thorar
      Tak číst umíš a píšou že budou české texty/titulky.
    • pro dementy z čech kteří se nedokázali naučit anglicky určitě bude možnost českého jazyka..
      • Zapomínáš se že né všichni hráči spadají do věkové hranice 6-30let.
        • vlastik.plaminek
          Pro tu kategorii 30+ je většinou možnost si hru pustit rusky nebo německy.
          • pokud to nepožíváš tak ne
            • vlastik.plaminek
              To je sice pravda, ale už je pak na každém, jestli si ty svoje znalosti bude nějakým způsobem udržovat.
      • No, kdybys to napsal taktněji, byl by to zajímavý sociologický průzkum na téma "kolik lidí si neradou připouští, že neznalost angličtiny je zásadní nedostatek v běžném vzdělání" takhle si to uplně zbytečně znehodnotil *7* *15*
      • (WARNING: SARCASM AHEAD) Jako jeden z "dementů z čech" co tak móóc neumí anglicky obdivuju vaši nezměrnou inteligenci.
      • BoB.2
        Promiň dem*nte ale jakým to tet píšeš jazykem?
  • "Náš záměr je umělecký." Hm, tak to mi stačí...
  • Napiste mi prosim nekdo neco o jejich predeslych hrach.
    • Google it. *6*
      • JezboX
        Google it? Máš odkaz na recenzi? *1*
        • Tak kazdy snad vi, ze pissalku se neda verit, proto jsem se obratil na sve bratry hrace se slusnou zadosti o sdeleni jejich postrehu. Ale ne, museli se zase ozvat saboteri a rozvraceci, kteri maji jako jedinou napln svych mrzkych zivotu sirit hnus a zlobu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit