Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to jak další ze stovek stejných early access survival her bez identity. Stejné stavby nesedící do zbytku prostředí, stejné příšerné souboje, stejné nudné sbírání surovin a stejný nepřehledný HUD. Občas se objeví hra, která se v žánru snaží vytvořit něco nového a jde vlastním směrem (The Long Dark, Subnautica), ale drtivá většina se pořád drží ověřeného schématu s minimální inovací.
    • early access - správně :)
  • Jsem lovec achievementů (na Steamu 99%). Achievementy mám opravdu hodně rád a beru je jako hlavní cíle hry.
    Ale už jsem si nekoupil pár her, protože achievement byl jen za EA, atd.
    NI zatím nevěřím, takže zatím nekoupím a vlastně nekoupím ani později, protože už nebudu mít možnost získat 100%.
    Proto jsem nekoupil ani Dirt Rally, není možnost získat vše, není deal.
    • Jako hráč co chce ze hry vymáčknout co nejvíc tě chápu. Mám rád všechny auta, upgrady, skilly na max, najít každý easter egg. Prostě si hru komplet užít a achivy mi v tom taky dost pomáhají.
      Přeju dobrý lov!
    • To zní hodně smutně. Vykašlat se na dobré hry jenom proto, že ti nedávají bezvýznamné pochvaly, které jsou tam často jen ze srandy. Na PSN a XBL se ti aspoň zvyšuje úroveň účtu, ale na Steamu to nemá žádný efekt. Cos dělal před tím, než se achievementy začaly používat?
    • Tak to jsi zraly na bambularnu
    • Klobouk dolů, to jsi fanda, některé A jsou opravdu výzvy. Na stopro jsem dal jen pár (bráno vzhledem k počtu hraných) her. Ale zkoumat dopředu před koupí každou hru, jestli tam náhodou není nezískatelný A by se mi určitě nechtělo.
      Mimochodem, jak na steamu zjistíš celkové % získaných A?
      • Tipuju že je to jedna z těch tzv. "přehlídek", jsou tam nějaké zaměřené na achievementy a ty procenta jsou celkový průměr procent úspěšnosti v rámci vlastněných her.
        • Děkuji mnohokrát za skvělou radu. Bez tebe bych si myslel, že to tam někde je a já jen netuším kde a teď po tvé odpovědi vím, že si myslíš, že to tam někde je, akorát nevíš pesně kde.
          Pro nechápavé, chci tím naznačit, že jestli někdo budete chtít poradit (předem díky), tak buďte trochu konkrétní.
          • Ma pravdu, s urcitym lvl uctu na steamu dostavas moznost dat si do profilu prehlidku achievmentu kde mas celkovy pocet splnenych, pocet her se 100% splneno a pak kolik mas spleno % z celkoveho poctu.
          • konkretni rada je prevelice jednoducha, vykasli se na achievmenty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit