Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to že je to beta tak je to mrda dobré, jsem plně spokojenej... předobjednávám :-)
  • Takže mam pár her v betě za sebou (zatím je za Němce) tak k tomu něco napíšu. Naštěstí mi PC nezvládá detaily v plné palbě takže mi nezbylo nic jiného než se jen kochat hratelností. A musím říct že zatím nic moc. Věci co mě štvou: (1) speciální schopnosti "generálů", v jedničce si člověk přidával body dle potřeby podle toho co zrovna potřeboval jet, zde to body hází samo a celé je to tak dost přímočaré (zatím jsem koukal že ty schopnosti celkem nic moc, hodně pasivních) . (2) Speciální schopnosti jednotek, jako za němce sice můžu skoro každé jednotce narvat MG42 ale to je dle mě dost bez fantazie. Kde je ta možnost vybrat jednotce z více druhů výzbroje? To mají snad jen inženýři. (3) Víceméně nulová možnost nákupu vylepšení. Když vemu v CoH1 kolik jsem toho mohl různě vylepšit třeba za PE a tady zase opět celkem okleštěné. (4) Offmapovej spawn. Tak to je hodně na pěst, postavím si jednotku a pak čekám než mi přiběhne k domečku. (5) Barevné pruhy a insignie (sic!) dle hráče. (6) Možnost hrát němec vs. němec / rus vs. rus. Tohle mi prostě nesedí přijde mi to jak ze Starcraftu. (7) Zima. Zatím mě spíš štve než že by to bylo nějaké lákavé zpestření. Ale ještě jsem ty mechanismy úplně nepochytil tak uvidím. To samé přístavba zdrojů k bodům, zatím nedokážu říct jestli se mi to spíš líbí nebo mě to spíš štve. Záměrně neuvádím nedodělky jako je nevyrovnanost jednotek, chyby v AI nebo přímo zásadní chyby v hratelnosti (vystřílím rusákům dělo a ono furt střílí). Možná kdybych nehrál skvělý Easternfront (moc moc se těším na přídavek Ostheer) kde mě ta východní fronta prostě přijde lepší než ofiko. Za mě zatím docela zklamání, prostě jsem tak nějak čekal něco víc. Nebo aspoň stejnou úroveň jakou měla CoH1.
    • Je to o hodně horší jako CoH1...ale co je hlavní, po 2 letech hraní serie Men of War, se mi tohle zdá jako barevné chrastítko pro děti...divné zpracování, totální nerealičnost, automatch system pro srandu - skládá týmy z levelů: 16-18-15 vs 1-1-9 atd...CoH mělo celkem ambice, ale místo toho, aby se poučili od konkurence, tak se vydali cestou bž...
      • nic proti tvýmu stylu ale men of war stojí pěkně za h*vno
        • Běž do háje.
  • tak jsem se zaregistroval a jdu to prubnout
    • Já jsem klikl na ten like a nic se neděje, jak dlouho trvá to zaslání klíče? Dík za info.
  • Jasny, to je velkej problem zalozit si fb acc se jmenem xyz na naky 15 minutovy mail a vyzvednout si ten klic a acc zapomenout.
    Misto toho budu radsi nadavat v diskuzi jak si strasne dovolili kdyz tu betu dali jenom na fb a ze jsem to vlastne ani hrat nechtel. *7* Tak bud to chcu a nebo ne, ne? Kkti. *15*
    • Je to velkej problem, protoze ne kazdej je dmnt, kterej dobrovolne zaklada zcela zbyteny a nesouvisejici acc u imbecilnich firem. Minimalne to svedci o tom, ze hra je zamerena na voly a s volama hrat ja rozhodne nechci.
      • bože ty si demment *11*
    • Tk to nchp, jt úplně vpoho mít annms fb acc. All vlv budou stjně flamovat
  • On někdo ještě používá facebook?
  • Nechapu, za co chteji ryzovat 50 euro. Grafika stejna, ne-li horsi nez CoH1, jednotky stejne (sem tam nove vozidlo, to je tak vse)... NEUVERITELNE debilni matchmaking. v CoH1 jsem nijak nezaril a kamosi me davali jedna basen, tak jsem se tesil, ze zkusim 3v3 / 4v4, kde by moje slabsi stranky nebyly az tak videt. Chyba. Ja (lvl 1 ingame) spolu s 5 a 13 proti 1, 13 a 17.
    Typnete si, jak do dopadlo.

    Za me urcite ne.
    • Všiml sis, že tam jsou Rusové? Ti toho mají celkem dost nového, když nepočítám M3 halftrack... Co bys tam vlastně ještě chtěl? Nevím, jak u Rusů (nehraju za ně), ale u Němců už není žádný extra prostor pro vymýšlení nových věcí... Možná paragáni tam mohli být.. A v technice už toho taky moc nevymyslíš, jsou tam nejpoužívanější věci včetně pár, které zase tak používané nebyly, ale autoři je berou jako zpestření (Brummbar, Elefant)...
  • proč fb do pytle......mam smulu
  • Doufám, že zase výjde nějaký blitzkrieg mód nebo aspoň nové skiny na tanky a uniformy, protože to, co tam autoři do hry nacpali, to je přinejmenším na pohlavek... Jinak je to fajn, ale když to nehraju úplně na nejvyšší detaily, tak mi příjde, že to vypadá hůř, než COH1. Snad ještě poladí trochu tu HW náročnost
  • Hra je to fajn, ale zaráží mě dvě věci:
    1. podivná HW náročnost: vím, že moje sestava není nejmladší, ale hra jede v pohodě, dokud nezačnu schrollovat... Každé schrollování mi udělá pořádný sek do výkonu a je to fakt otrava...
    2. obtížnost proti AI: Buď jsem fakt echt lama, CoH už jsem nehrál 4 roky nebo je AI dost vypečené už na nejlehčí obtížnost... Prostě ani na Easy se mi nedaří ho v Anihilaci dostat, pořád je krok přede mnou rozlezlý po celé frontě
  • porad jen druha svetova ... misto aby udelali neco ze současnosti, takova valka v iraku, afganistanu, africe nebo nejakej smyšlenej konflikt kde by byli moderni technologie.
    • erikse
      tak to si zahraj World in conflict, myslim, ze budes spokojeny a nebo me jeste napada Joint task force, taky dobra hra z soucastnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit