Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych chtěl hrát vtipnou a neděsivou střílečku, kde bude bezva příběh, romantická linka (mezi hrdinou a nehmotnou IA), nebude tam nesmyslné množství krve a samoúčelné násilí a prostředí bude nápadité a ne ponuré. Přeci nechci tak moc.
    • DwaR
      ale skôr dostaneme ružového jednorožca, ako hru, ktorá by spĺňala aspoň polovicu tvojho zoznamu. inak súhlasím. kvalitná strieľačka s dobrým príbehom, slušnými charaktermi a dobrým zasadením by sa hodila. poslednou takou bol mass effect 1-3 (aspoň ja som s trilógiou spokojný).
      teraz vkladám šance do prey. nie je to čistokrvná akcia, ale príbehovo to vraj celkom sype, prostredie zaujímavé a hrateľnosť sa zdá byť na výbornú.
      • Jj, Prey se tomu blíží. Mé naděje jdou směrem k Cyberpunk 2077 (CD Projekt).
  • Ještě bych dodal, ze to skoro zatím (začátek) vypada jako prezentace enginu. Graficky a efektne hezke, ruzne efekty, odrazy svetel, scena. Uplne jsem si rikal, to je jak reklama na novy engine :-)
  • OMG.Hraji cca 15 minut ve hre a je to opravdu divne. Grafika krasna jak u velmi dobre hry, ale napln hry je totalni nuda, vlastne jen chodite a po patnacti minutach prijde jedno vzruseni, kdyz prijdete do jakesi mistnosti s parou a trochu se zadychate. Neco jako kdyz jdu v realu do sauny. Uvidim, co bude dal, ale je to opravdu low cost "beckova" hra,takze pozor na to a za to 500 kilo to asi nestoji. Ale grafika krasna.

    EDIT
    Tak jeste musim dodat. Hraji delsi dobu a hra ma opravdu dlouhy nabeh. Je zdlouhava, neni to nejaka rychlovka. Uz mam prvni zbran a za sebou nejake male logicke hadanky. Krasna atmosfera a mozna se z chodicky vyvine i strilecka, jak tu nekdo poznamenal. Jinak grafika opravdu hezka a snad i atmostfera, ale ta napln je zatim takova pomalejsi neuspokojiva...
    • Jack1947
      Je to nuda sice to vypadá celkem dobře ale je to nudné+ komické mlácení navíc checkpointy jsou blbě rozházené tak prostě se opakuje pořád dokola. Takže hratelnost o ničem... prostředí zajímavé všechen ten zmar, zoufalství ale nevyužité... promrhanej potenciál *9*
  • Ctu tady negativni ohlasy, skoda podle traileru a obrazku jsem se na hru tesil a dnes jsem chtěl koupit na steame, ale asi ještě pockam na nejakou recenzi, preci jen vyhodit petikilo....
  • na konzolich se to sekat nebude oproti PC *2* kašlu na PC
  • Ta výtvarně umělecká stránka podle mě přebije i tu tupou hratelnost. Uvidíme.
  • S tím nastavením si v roce 2017 asi dělaj p*del ne. PC KU**VA NENI ZASRANA KONZOLE.
    Veškeré nastavení co tam je, je vysoké, nízké.
  • Jack1947
    Že by to nakonec byl další letošní povedený horor? kéž by... skepticismu bylo dost *4*
    • GlaDOS
      Není to horor a podle ohlasů na Steamu ani povedená střílečka.
      • Jack1947
        škoda takže jak jsem si myslel tak to bohužel dopadlo stejně blbě *13*
      • maros.goc
        na Steame to má 21%, čiže nie že nepovedená strílečka ale absolútne hrozná hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit