Přejít na výpis diskuzí

Chcete hrát děsivou a podivnou střílečku? Inner Chains je tu pro vás

18.5.2017 19:27
Patrik Hajda 14 příspěvků

Hororová surrealistická střílečka Inner Chains se loni dočkala potřebných financí díky crowdfundingové kampani na Kickstarteru. Od tohoto úspěchu uběhlo něco málo přes rok, během kterého polští vývojáři z Telepaths‘ Tree hru dokončili a dnes ji vydávají na PC. Takže se připravte na řež a hrůzu, kterou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych chtěl hrát vtipnou a neděsivou střílečku, kde bude bezva příběh, romantická linka (mezi hrdinou a nehmotnou IA), nebude tam nesmyslné množství krve a samoúčelné násilí a prostředí bude nápadité a ne ponuré. Přeci nechci tak moc.
    • DwaR
      ale skôr dostaneme ružového jednorožca, ako hru, ktorá by spĺňala aspoň polovicu tvojho zoznamu. inak súhlasím. kvalitná strieľačka s dobrým príbehom, slušnými charaktermi a dobrým zasadením by sa hodila. poslednou takou bol mass effect 1-3 (aspoň ja som s trilógiou spokojný).
      teraz vkladám šance do prey. nie je to čistokrvná akcia, ale príbehovo to vraj celkom sype, prostredie zaujímavé a hrateľnosť sa zdá byť na výbornú.
      • Jj, Prey se tomu blíží. Mé naděje jdou směrem k Cyberpunk 2077 (CD Projekt).
  • Ještě bych dodal, ze to skoro zatím (začátek) vypada jako prezentace enginu. Graficky a efektne hezke, ruzne efekty, odrazy svetel, scena. Uplne jsem si rikal, to je jak reklama na novy engine :-)
  • OMG.Hraji cca 15 minut ve hre a je to opravdu divne. Grafika krasna jak u velmi dobre hry, ale napln hry je totalni nuda, vlastne jen chodite a po patnacti minutach prijde jedno vzruseni, kdyz prijdete do jakesi mistnosti s parou a trochu se zadychate. Neco jako kdyz jdu v realu do sauny. Uvidim, co bude dal, ale je to opravdu low cost "beckova" hra,takze pozor na to a za to 500 kilo to asi nestoji. Ale grafika krasna.

EDIT
    Tak jeste musim dodat. Hraji delsi dobu a hra ma opravdu dlouhy nabeh. Je zdlouhava, neni to nejaka rychlovka. Uz mam prvni zbran a za sebou nejake male logicke hadanky. Krasna atmosfera a mozna se z chodicky vyvine i strilecka, jak tu nekdo poznamenal. Jinak grafika opravdu hezka a snad i atmostfera, ale ta napln je zatim takova pomalejsi neuspokojiva...
    • Jack1947
      Je to nuda sice to vypadá celkem dobře ale je to nudné+ komické mlácení navíc checkpointy jsou blbě rozházené tak prostě se opakuje pořád dokola. Takže hratelnost o ničem... prostředí zajímavé všechen ten zmar, zoufalství ale nevyužité... promrhanej potenciál *9*
  • Ctu tady negativni ohlasy, skoda podle traileru a obrazku jsem se na hru tesil a dnes jsem chtěl koupit na steame, ale asi ještě pockam na nejakou recenzi, preci jen vyhodit petikilo....
  • na konzolich se to sekat nebude oproti PC *2* kašlu na PC
  • Ta výtvarně umělecká stránka podle mě přebije i tu tupou hratelnost. Uvidíme.
  • S tím nastavením si v roce 2017 asi dělaj p*del ne. PC KU**VA NENI ZASRANA KONZOLE.
    Veškeré nastavení co tam je, je vysoké, nízké.
  • Jack1947
    Že by to nakonec byl další letošní povedený horor? kéž by... skepticismu bylo dost *4*
    • GlaDOS
      Není to horor a podle ohlasů na Steamu ani povedená střílečka.
      • Jack1947
        škoda takže jak jsem si myslel tak to bohužel dopadlo stejně blbě *13*
      • maros.goc
        na Steame to má 21%, čiže nie že nepovedená strílečka ale absolútne hrozná hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit