Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Normalne Autora uplne chapu, Nemohl bych jit dal s takovou shitkou. To mel nekdo ruskou vizi a prelozil ji do hry, no jo no, nevypada to ze to ma nejakej smysl a taky nechapu proc to presentovali jako Expanse. Je to lez, je to hrozna hovadina a nedoporucuju to nikomu.

    Jediny co budu dal od rusaku hrat je Escape from Tarkov. Tohle je hroznej fail a ty lidi by se meli stydet!!!

    • zx_spektrum

      Ruská vize... :) Z článku to zní spíše jak nějaké halucinace z nadměrné konzumace vodky... :)

      • Derp_1337

        Kdo ví, třeba se na to jednou bude vzpomínat jako na druhý Far Cry: Blood Dragon 😂

  • Thanquol

    Dohrej to. Nebo jsi srab? 😂

    • Derp_1337

      Tímto Václavovi P. posíláme výzvu, ať to dohraje. Dokaž, že jsi chlap! 😎

      A nebo aspoň nějaký LongPlay 😂

      • namelesswonder

        Súhlasím a pripájam sa k výzve! jednak mám rád recenzie prušvihov a tiež si myslím,  že nejaký games play a pekne stiplavym komentárom by sa hodil.. Václav pod do toho!! 

      • Hecovat ho je normálně zločin proti lidskosti, co Vám udělal? :-D :-D Jinak pardon, omylem jsem Tvůj příspěvek nahlásil. :-(

  • triptich

    takže si redakcia vypýtala kľúč na recenziu a miesto nej nakoniec dodá len dojmy z hrania? tak to ľutujem, že sa recenzie nedočkáme. určite by bola výživná a možno by sme sa doškali prvej 1 alebo 2 tohto roku :D

  • TheGGG

    nic extra to dle videí nebude a je jen škoda, že pořádná příběhová scifi už zatraceně dlouho nevyšla. Japonci na to moc nejsou v rusku pořád ještě je zázrak když se uprogramuje něco kloudného a západní vývojáři, to je v posledních letech většinu času škoda mluvit.

    A myšleno scifi nemyslím cyberpunky nebo mecha anime, ale klasické space opery s vesmírným cestováním atd.

    • Houdini

      Atom RPG? ten je ruský nie? Alebo Ukrajina? A zo západných Outer Worlds.

      • TheGGG

        neznám, ale dle wiki je ten atom tvořen lidmy z různých východních zemí nejen ruska... každopádně to není to co hledám.

        Outer worlds mě z prvu zaujalo ale po přečtení nějakýho infa jsem zjistil že by to nebyla hra pro mě z různých důvodů.

        Dál holt budu čekat na nějaké dobré scifi příběhové  AAA co není looter shooter

  • Jack1947

    Hmm ted koukám njn je to Indie pokus spíše to vypadá jak temnější verze DEead SPACE než MASS EFFECT ale už ze zvědavosti bych zkusil přeci jenom... není moc do čeho píchnout. Tenhle rok to bude asi spíše skromnější s hrama, tak proč se nepodívat i na podobnou záležitost.


    • tuco

      Pokud existuje neco jako zlaty fond videoher, tak tam podle me tato patri:

      https://www.gog.com/game/system_shock_2

      https://store.steampowered.com/app/238210/System_Shock_2/

      1999, se vsim vsudy. 

    • triptich

      "není moc do čeho píchnout"? to máš toľko času na hry, alebo sa zameriavaš len na určitý úzky herný profil? keby teraz prestali vychádzať nové veci, stále mám do konca života čo hrať. a nie, nie je to tým, že som starý :)

  • RAMIUS89

    ne(zaujatosť)

  • Connor88

    Škoda, že to není plnohodnotná recenze. Zajímalo by mě finální skore 🙂

  • Derp_1337

    Ta úvodní titulková scéna je fakt, ehm, "zajímavý" zážitek 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit