Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • první AvPčka byly akcí při které bušilo srdce v hrudi o 106 :D hrozně mi chybí tahle nabitá zběsilá akce :) kampaně byly super, jen predátor mi přišel trochu nacheatovanej :D ale jak jsem se naučil i v tom zmatku a rychlosti všech kulek svištících skákat s vetřelcem, tak jsem uskákal i disku :D tam byl vetřelec fakt parádně udělanej! skočil přímo kam jsem koukal :D toho jsem se nemohl nabažit :) ...ve dvojkách už skákal obloukem...to nebylo ono :/ hlavně pamatuju jak v kampani za vetřelce jste pomalu rostli...nejdřív jako ten malej zmetek museli skočit mariňákovi na xicht a pak hurá :D lezlo se po stropě a všude možně :) mariňácká výbavička jedna báseň :) bezchybná řež, podle mne i nepřekonaná...u žádné mi nevyskakovalo srdce z hrudi napětím :D a ten multiplayer kdy sedělo deset lidí v místnosti!!! :D ;) unreal engine by také mohl zmáknout takovou rychlost jakou měl první díl Rebelionu :) už by to chtělo oprášit....nepovedlo se nikomu jinou hrou ani přiblížit si myslím k takové atmosféře ;)
  • Byl jsem ještě malý chlapec, když jsem si v roce cca 2001 poprvé zahrál AvP a opravdu jsem neměl koule na to abych odehrál víc jak 10 minut. Toto video mě nutí si opět zahrát staré dobré AvP protože jsem vetřelci posedlý i dodnes. Doufám, že se tahle hra/mód (nebo jak bych to měl nazvat) povede *3*
    • Black_Hand
      vitej do klubu :). od te doby uz jsem marinaka dohral!
  • Jooo to som bušil na mojom Pentium 200 a Woodoo2 grafike, to boli časi, ked som sa pri hre ozaj bal, dnes sa už taketo hry nerobia, lebo by sa to deti nehrali a to nie je dobre pre xeft...česť vinimkam Metro, Dead Space...
    Engine je ako štetec a farby, zaleži na tvorcovi čo z toho stvori a ja myslim že tento engine je dosť dobry, držim palce.
    Inak myslim si že fotorelisticka grafika v hrach už je, napr. prva misia v novom Medale, ale potom to zase začali klasicky flakať...
  • ah, ty vzpomínky. opravdu bych si přál aby to s tímhle modem vyšlo ale tuším že to zase bude jeden z mnoha případů kdy se na chudáka moddera vyřítí legie právníků a donutí ho mod stopnout aby "nekazil kšefty" oficiálně licencovaným hrám které modu nesahají ani po kotníky
  • vonTossis
    moc hezke, malem jsem si i u toho videa zesral trencle :D
  • Smekám opravdu nádhera *14*
  • Uzastne. Milujem tuto clasiku. Dufam ze to zvladne do konca. Stacilo by mi ku stastiu si zahrat aspon ten level s videa.
  • Hlášku "Melee attack is useless against enemies" by mali mať v Gearboxe nad každým PC vylepenú...
  • ja to dohral napred za predatora a kdyz jsem rozehral vojaka nebo vetrelce, tak me to v tom kontrastu nebavilo. Chybely mi vsechny ty predatorsky fičuryny. Zase ale zabijet slo dost jednoduse, ale zato stylove.
  • Ako by to bolo len vcera.. instalaciu som zvladol, menu s obtiazami, a hru? po prvej minute mi nervy zamavali na odchod a nasledoval uninstall. Video som ani nedopozeral. atmosfera!
    • musíš si ten strach umět užít. obzvlášt pokud to hraješ zhulákanej jak svin *5*
    • kdy co jak?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit