zavřít
...

Chystá se remaster tří dílů dráčka Spyra od týmu, co úspěšně předělal Crashe

Když se v červnu loňského roku na PlayStation 4 tryskem vřítil Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Adam neměl daleko k nadšení. Ve své osmičkové recenzi chválil „spoustu nových detailů, hravých animací a vůbec duši, kterou tehdy hra mít chtěla a do jisté míry ji i měla, ale z technických důvodů nemohla...
  • Morbid (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Já bych rád taky Croc,na tohle sem zvědavej,možná pořídím.
    15.2.2018

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Další postavička kterou odvál čas a je to celkem škoda ( PS2 hry ani moc nepočítám stáli za prd co vím).
    15.2.2018

reagovat

• WhySoSad tiscali.cz
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      WTF?

Devil May Cry, God Hand, God of War 1 a 2, Okami, Siren 1 a 2, Kingdom Hearts 2, Ico, Shadow of the Colosus, Metal Gear Solid 3, Katamari Damacy, Okami...
      15.2.2018

reagovat

• Lukyz tiscali.cz
        1 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Tentokrát se musím Jacka zastat, jelikož nejspíš myslel Spyro hry na PS2, které opravdu stály za starou bačkoru *13*
        15.2.2018 upraveno v 10:07

reagovat

• Tulda (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    YES!!!! Moje nejoblíbenější postava na PS. *14* *14*
    14.2.2018

reagovat

• Remake/Remaste police (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Ach jo... Pokud jsee o kompletní předělávku tak se jedná o... REMAKE a né jak je uvedeno v nadpisu REMASTER. Takže pokud to bude REMAKE jako Crash tak to bude super, nějak si ani nedokážu moc představit funkčnost PS1 hry v REMASTERU. Herní web kluci a přitom je to tak jednoduché.
    14.2.2018

reagovat

• WhySoSad tiscali.cz
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Bomba, uvidíme jak se jim zadaří předělat dabing. Teď už jen předělat Crash Team Racing a jsem naprosto spokojenej *1*
    14.2.2018 upraveno v 14:13

reagovat

• Tulda (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Za mě ještě Crash Bash a budu taky absolutně spokojený :)
      14.2.2018

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Supr sranda na psx s bratrancem a sestřenicí to byla bžunda ( ostatně i solo to bylo dobré). Málem jsem to i dohrál ! Hlavně ta akce na ledu a vyrážení z něj *14* *5*
        16.2.2018

reagovat

• Lukyz tiscali.cz
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Těším se, až vydají Crashe na ostatní platformy a na Spyra si taky velice rád počkám *14*
    14.2.2018

reagovat

• Hloupí (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Hele, hrál jsem to u bráchy a není to ani z daleka tak dobrý jako originál. Ovládání mi přijde, že má delay... Ta hratelnost, která je to hlavní, tam už prostě není. Vtipný je, že jsem nevěděl že to vyjde a shodou okolností jsem to měl rozehraný na PS one (jo, mám ho) a pak jsem to hrál i u bráchy (remaster) a bylo to sice krásný, ale neovladatelný...

Není to můj výmysl, to je prostě fakt...
      14.2.2018

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.82.9.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.