Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby tu zas byl koment k tématu, doufám že bude Steam aplikace i pro handheld BlackBerry.
  • znamená to, že ty telefony budou napájeny malým parním strojem místo baterie? To je zajímavý koncept.
  • Na Steam nadávají jen zpátečníci, piráti nebo hlupáci.
    • Piráti steamu fandí, zpátečníci steam neznají a hlupáci zas neví co to je...
    • Piráti jej mohou jen vychvalovat :D
  • Uz cekam jenom na Facebook papirovy sesit.
    • ted si mě fakt pobavil:D
  • Mali by radsej urobit Steam pre Linux(nemyslim tym Android)
    • Nedávno sa tuším nejaké špekulácie o tomto znovu objavili. Nič nie je nemožné.
      • Inac neviem ci poznas program Desura. Je to nieco ako Steam ale je to aj pre Linux. Su tam aj hry zadarmo, napriklad Seen Kingdoms: AA
      • Ale hej spekulacie su. Jednu dobu sa linuxaci radovali ze Steam bude aj na ich platforme. Potom to vsak Valve stoplo. Ale videl som clanok, v ktorom tvrdili, ze Vakve hlada ludi ktori by portovali hry na Linux. Co z toho je vssk pravda...
      • A k cemu to bude dobre? Hry na Linux tam nejsou a stranky se daji prohlizet i na Linuxu pohodlne v prohlizeci.
        • Erkil: Čo je to za otázku? Hry na MAC tam tiež najprv neboli, a teraz tam sú *7*
        • Black_Hand
          jsou. spousta indie her bezi i na linuxu. jsou tam hry od id jako quake, nebo doom. stejne tak od epicu napr. starsi UTcka.
          • Ale ty budou asi pocitam vetsinou free ne? Tak to potom nepotrebuji Steam. Nerad bych aby Steam skoncil jako Android market, mysleno zaplacan tunou nesmyslu. Ale ten Steamplay by smysl mel, ale nemyslim, ze do nej nektery vyznamny vydavatel pujde, kdyz vetsina her je na DX a Linux ma min nez 1% podil, cili zadny.
            • Hm, docela by me zajimaly podily prodeje techto her napric platformami. Ale myslim, ze to UT a Doom vysly na Linux az s velkym spozdenim, takze by to asi stejne nic nereklo.
            • Black_Hand
              pocitas spatne :). UT2004, Doom3, And Yet It Moves, Super Meat Boy atd. atd.
        • LTM3
          Že by třeba vývojáři začali dělat i porty na Linux v rámci platformy Steamplay.
  • Ja na Steam nenadávam ani ho nevyužívam, takže bude táto aplikácia mať pre mňa nulový dopad. Oceňujem myšlienku Steamu tak ako oceňujem iTunes a podobné služby. Žial ich najväčšie plus by sa v dobách hackovania, ktoré nás ešte len čakajú, mohli stať hlavným mínusom.
  • steam mam rad ale na mobil mi to pride skoro zbytocnost jedine co mi pride uzitocne je stale sledovanie akci a podobnych veci ale inak neviem...
  • Tak kdyz uz si zacal, tak ja bych se rad zbavil Supreme Ruler: Cold War (29,99euro) za cokoliv jineho byt nizsi hodnoty, protoze mam nezvratny pocit, ze bych to ani nepochopil (komplikovana ekonomicko vojenska tahovka).
    • smejki
      vyměním za Half Life 2: Episode 1 *4*
      • Tak to snad ani nelze nemit (Valve to rozdava na potkani) ... http://steamcommunity.com/profiles/76561197992671057/games?tab=all
        • smejki
          člověk nikdy neví. třeba jednou narazím na někoho, kdo to nemá
  • Sorry, že to dávam sem, ak to vadí, kľudne ma zmažte...

    Nemá niekto záujem o Portal? Mám ho v inventári a neviem sa ho zbaviť. Vymenil by som za čokoľvek zaujímavé, Limbo, From Dust, Garry's Mod, Trackmania United, Trine 2, atd...
    • Swato
      Left 4 Dead 2?
      • To už mám, ale díky.
    • * na výmenu mám Portal 2, samozrejme, chybička.
  • matty-the-gamer
    No ke steamu jsem se už jednou vyjádřil jinde, ale vidím, že nejsem jedinej, koho ta hloupá věcička štve. *4*

    Kdyby se steam najednou rozpadl a přestal navždy fungovat tak se tu z toho asi všichni podělají. Jen já bych to oslavil skleničkou *4* Snad ten den jednou nastane
    • No tak si ty hry jednoduše stáhni nelegálně když ti Steam nevyhovuje. Všechno má nějakou alternativu. Tím že tu bude pár lidiček psát, že steam nesnáší, svět nezmění. Je to asi tak nějak jako to řekl faceplam: "adapt or die". *4*
    • Chtěl bych slyšet o věcech, u kterých by ses "podělal" ty.. u toho bych pro změnu skleničkou zapíjel třeba zas já a taky ti do toho nekecám, když mě nezajímají..
    • JohnyTheZik
      na tg proti Steamu vyjit nemuzes.. Ovsem proti Originu, to schytas panecku plusu ;)..
      Jako by to nebylo fuk.. Btw steam na iP/android povazuju za velkou zbytecnost a to to na PC pouzivam dost casto..
    • A nejaké dôvody? To zas budú argumenty *1*
      • Jazz
        Jo, protože se mu nejde příhlásit, páč zapomněl hesílko...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit