Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzdycky kdyz je takovahle nejaka akce, rikam si, kezby oznamili aoe4...tak konecne, taky neco jineho nez ty konzolove slataniny, zase hra na kterou se po letech muzu tesit
  • funza
    Empire Apart
    Northgard

    Jmenovanim dalších strategii bych mohl pokračovat ale zůstanu u strategii jak si sám řek podobného razeni *1* *15* *3* *4*
  • funza
    No ono celkově windows.
  • Spíš docela špatnej, kupuju ho od tvojeho táty
  • protoze spravne je to "honono"
  • Ty asi bereš slušnej matroš.. *7*
  • Geniální tah opd Mrkvosoftu, dát to Relicu, když jejich poslední hra má o 80% míň hráčů jak přes dekádu starý CoH1

    Nejdřív EA pohřbili Command and Conquer, pak Relic totálně zprasil Dawn of War a velkou trojku uzavře Mrkvosoft, v Blizzardu se musej tetelit blahem.

    Snad nezklame Iron Harvest
  • Pěkný jen se obávám že nadšení vystřídá zklamání navíc hru dělá naprosto jiné studio
  • PreidaQ
    Dvojka je moje srdcovka, ale tady jsem sakra skeptický - na jednu stranu jsem rád, že značka AoE bude pokračovat, ale na druhou stranu ani za mák nevěřím, že Relicu se podaří udělat dobré AoE. Navíc mi z traileru není vůbec jasné, v jakém historickém období se bude ta hra odehrávat.
  • Přesně tak. Každé nové oznámení beru se rezervou. Lepší se radovat u hotové hry až vyjde a bude za to stát, než živit hype, slintat blahem u každého preview obrázku a videa, ale jakmile to vyjde spadla klec a ticho po pěšině jako třeba stronghold 3 a podobná podobně "povedená" pokračování.
  • Troll diskuzní? Těch je tu dost. *2*
  • ak to bude win 10 only tak nezájem. ta špína mi nesmí do kompu. jedu na neaktualizovaných sedmičkách
  • to o tobě leccos vypovídá.. *6*
  • Už fakt nevedia ako donútiť ľudí prestúpiť na Win10 :D Ale teraz vážne, je to dobrá správa.
  • Jack1947
    Snad to nebude jen přejetí staré kostry kombajnem *7*

    Pokud ne, tak je to dobře strategií v podobném ražení je dneska hodně málo (žádná?!)
  • :D
  • V 1:25 je řečeno "A new age is upon us." Sice to nemusí nic znamenat, ale radši bych zpomalil se spekulacemi o tom, jak to bude od antiky po novověk :/
  • ne mrkvosoft či errorsoft neee *10*
  • ješte porad tlačí w10 zadarmo nebo je to konečne treba koupit? mam vyple aktualizace windowsu takže nevím
  • cpt. obvious strikes again

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit