Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no já ti nevim s wotlkem.. já myslím že nejlepší byl TBC.. a to už jen kvůli PvP .. protože s PvP to ve WoTLKu pos*ali tak že už to víc nešlo..
  • Tak hudba je jedine pozitivni co jeste na teto hre zustalo ... pandy a spol radeji bez komentare.
  • Hrál jsem Aion, SW, WOW, Rift atd. ... te´d hraju Tera - zatím mě to chytlo - nádherné scenérie, pěkná hratelnost, hezké levelování. Nevím co bude na finální úrovni, ale zatím je to fajn. Aion byl "jen" pěkný, SW mapy s koridory mě úplně udolaly na Coruscantu a poslední ledová planeta otrávila, Rift byl divný - nebavil mě, Conan fail, Lotro moc těžkopádné ... zatím tedy čekám na WOW Panda a D3 + nyní čas vyplňuji Tera online (prozatím 28lv). Jinak WOW hraju už 4 roky ... na každé hře si najdi to, co máš rád: pvp, levelování, grind, questy, instance atd. Rovněž rozděl to, co znamená celá hra: 0-X level nebo pak final level hraní atd. .. plno her si koupíš, projdeš a hotovo, mmo mají tu krásu, že "dohraješ - jsi na final úrovni" a pak se můžeš XY měsíců bavit novými výzvami
  • Diablo 3 uz jen za 27 hodin
  • Ne neboj,ne kazdy si pod slovem temnota predstavuje cernocernou tmu.
    Ale at se na WoW divam ze vsech moznych i nemoznych uhlu,tu temnotu tam nevidim a nevidim.
    A pritom znam hned nekolik her,ktere nepatri do hororoveho zanru,ale to temne pojeti tam je.Ale wow tam opravdu nepatri.
    Jestli ten nerd nejses spis ty a rad si predstavujes,jak to wowko neni temne a dospele
    *1* .
  • aha tak tady si každy nerd představí pod slovem temne ''fU***g survival horor'' temnota černejší jak vaše monitory teda pokud je vypínate.. ne lidi asi vás zklamu ale slovo ''Temné'' obsahuje i jiné barvy a atmosferu než jen černo černou černotu černejší jak cokoli co jste kdy ani nevidely, protože koukam máte velkou představivost *1*. Mluvil jsem o konkretních lokacích a příběhu ale OK.
  • A ty si tam mužes rovnou strcit i svoje podelany kecy.
  • Moc to žerete *7*
  • Strc si to podelane wowko do zadele,ellendwayi! *11*
  • MidnighT91
    ani nepotřebuješ programy http://www.youtube-mp3.org/
  • youtube... *3*

    na stahování z youtube je dost programů.
  • Keyz
    Jestli není také problém v tom,že snadno lze získat maximální level a dobrou výbavu když tomu podřídíš čas a snahu.Já bych se rád u MMORPG bavil na každé úrovni a kdybych měl získat maximální level za strašně dlouhou dobu tak by mně to nevadilo,protože bych se bavil i na menším levelu.
    -Navíc pak to vypadá zvláštně když ty nejlepší věci má pak mnoho lidí a samotná přítomnost dané věci často rozhoduje o výsledku boje :(
    Pak ta touha po dobré vybavě je pouze nutností.
  • To víš že jo... http://www.eurogamer.net/articles/activision-wow-could-become-obsolete
  • Asharak
    @uff: pak mě Jindra pobavil 10x tolik *15* Ale nebudu se ti za to smát, promiň, třeba se jednou přestaneš šikanovat, přeji hodně štěstí a pevné nervy! *3*
  • Ale ho*no. Activision a Blizzard se spojil jen z důvodu hodnoty na burze.
  • Ne-ne... osobně navštěvuji pomocnou školu. Právě s Jindrou.
  • Ringwraith
    Já se do nějakého hodnocení v tomto případě nepouštím.

    Jen to zmiňuju jako příklad dvou her, které se snaží dělat něco podobně... s rozdílným úspěchem.

    A jak sám říkáš, single v SWtOR je velmi solidní, a to sedí s tím, co se můžeš dočíst všude po netu.
  • No tak jestli se někdo rozhoduje GW2 vs SWTOR tak ihned raději doporučuju GW2, protože SWTOR co se jedná MMO byl a je fail... Na druhou stranu single to má velmi solidní...
  • Velkej omyl... Právě od chvíle co se do toho Activision zapojil to začlo jít s kvalitou hry dolu, náhoda? Nikoli...
  • Ringwraith
    Taková jsou standardně všechna MMO. Hrával jsem Lajnu na C4 a hrát sám bylo o ničem. Nemáš buffy a musíš grindovat jak o život. S kámoši je to ale sranda. Teďka už je L2 sice grindu zbavený, ale na vyšších levelech stejně určitě sám nemáš šanci.

    Na druhou stranu můžeš viděť, že třeba GW2 a SWtOR se snaží i tento prvek odbourat a přinést dobrý zážitek i v jednom. A GW2 zase velmi zjednodušuju hledání party... žádnou totiž v zásadě hledat nemusíš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit