Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavní je asi otázka, zda by dostal ban, pokud by ten jejich stream využil v propagaci číny. Pokud by ho dostal i v takovém případě, pak je imho vše v pořádku, protože ban nebyl za politický názor (na něm nezáleželo), ale protože jim to narušoval off topicem, který tam nepatří.

  • TheGGG

    tak ahoj za 7 dnů...

  • Ilusiveman

    A já jsem rád, ze tu máme lidi jako ty. Lol. 

    Tě naučil Zeman, ze ve světě existují dvě reseni a nicnmezi tím bejt němuže, tak raději děláš  prognózy. tyvole 🤣 

    bože ty to vidíš, co z ceskeho národa zbylo za prasečí, ukviceny stádo. 

  • Ilusiveman

    A já myslel, že mi je špatně jen ze starých důchodců, co se celej život báli sami o sebe a svou zbytečnou, ubohou, nemocnou schránku a s tím hodlají až do jejich bídne smrti pokračovat, ale ne. Velká část nové generace, jako by těm starejm, posranejm zviřatum vypadli z oka. 🤮

    Imponuje vám moc?! Protože jste nuly a zrádci celýho lidskýho pokolení.

    KVůli vám, jsme prohráli Bitvu na Bílé hoře, vy zbabělí a bezpáteční sedláci, co by chtěli vše, ale raději chcipnou stařím na prachách druhých! 

  • TheGGG

    wowko si odinstalovali lidi, kteří ho pět minut před tím nainstalovali, aby mohli udělat nějakou pózu...

  • TheGGG

    zajímavé, když jde o protlačování politických názorů, se kterými redakce souhlasí, je davové hráčské šílenství naprosto v pořádku, ale když se hráči battlefieldu bouřili proti přepisování historie, tak to byly hysterické tlupy....

    je dobré si zjistit, proč historicky ta hloupá smlouva kolem hong kongu vůbec vznikla.

  • Web Games.cz otevřeně bojuje proti čínskému režimu. Tak je to správně a opačné názory je potřeba mazat.

    Každopádně tohle je naprosté nic proti tomu, že v Číně už prošlo to, co bylo v jedné epizodě Black Mirror jen fantazie - epizoda Nosedive o tom, že lidé mají na základě svého chování určité skóre, které jim například může zakázat cestovat.

  • WTF? 

  • Kapitalista je deviantní prase, které ti kvůli prachům nechá vyvraždit celou rodinu, viz. invaze migrantů za tvé peníze. Tady se jen člověk směje, jak se kapitalistické firmy i podplacení politici, viz. akce v Kanadě a Austrálii, odkopali a pro čínskou komunistickou stranu udělají za peníze naprosto cokoliv, včetně líbání jejich špinavé holínky. 

  • No, zrovna "neckbeardi" si wow neodinstalovali, protože uvažují racionálně.

  • species

    pocitam ze uplne stejne lidi jako normalne. To ze si neckbeardi odinstalovali wowko a mysli si jaci jsou bojovnici za lidska prava na situaci moc nemeni

  • Tak to asi už další Blizzcon nebude. A jestli ano, tak jsem zvědavý, kdo na něm bude.

  • lito

    proto jsi neváhal vytvořit další účet😂.

  • 0011

    Já jenom ironizoval, moje specializace 🙂 ale tu podmínku na základě které ho zabanovali je tak vágní, že by na nich mohl vysoudit šílené peníze. Já jsem rád že ho zabanovali ale právě proto jakou reakci to vyvolalo, myslím že takovou reakci nečekal ani Blizzard. Můj blíže nespecifikovaný člen rodiny pracoval v patentovém úřadu tak vím, že si nikdo netroufne žalovat Čínu pro porušení patentových práv, protože vyberou obětního beránka, popraví ho a hlásí splněno, kdykoliv je možnost Číně, respektive komunistické straně, vrazit políček je potřeba to udělat.

  • Mno, ve světle těch událostí asi ano.

    Každopádně abych to uvedl na pravou míru: Reakce Blizzu přehnaná byla, na peníze dotyčnému šahat neměli. Diskutabilní je roční zákaz, ale nějaké klepnutí přes prsty zde na místě byl, tedy ten ban je nejsnadnější řešení.

    Co se týče komentátorů, nevím, jak moc jsou v tom zainteresovaní. Prý ho k tomu pobízeli. Každopádně jestli to schválili a nic proti tomu nedělali, je to neprofesionální přístup, tedy něco, co se stát nemělo.

    Co se týče mého banu za napsání názoru na ten ban, když někdo jiný píse to samé, jen proti banu... Je celkem jasné, že je potřeba umlčet jiné názory a nechat převahu na první pohled těch "správných".

  • Marines
    Hmm, čínští komouši mají v Blizz prý jen pět procent, ale je zajímavé, že "moc" mají jako kdyby měli totální většinu....?!. Dvanáct procent v příjmu celé firmy je opravdu hodně, kapitalista by sice za to uřízl i tu ruku, ale komouš hlavu a ne jednu...!!!
  • Morlang

    wtf

  • Ano, jistě, oba jsme si teoretizovali, to je fakt. Samozřejmě si teď Blizzard upletl velmi nepříjemný bič, kterým mu už někdo evidentně napráskal. Cestou pro ně by mohlo být jasné vymezení pravidel co je a není přípustné. Tak jak to má např. FIFA ve fotbale. Propaguješ politiku? Zavřená tribuna, pokuta. Tvrdé, ale účinné. A měřit skutečně všem stejně. Já osobně nejsem zvědavý na to, aby se zábavní scéna změnila na politickou agitku. A to můžu Hong Kongu fandit jak chci.

  • jindra.veliky

    V JA vsechny krome Venezuely, v Asii v podatate vsichni krome Ciny, KLDR a tusim Laosu, ale ted nevim.. 

  • 0011

    Dobře že tě zabanovali 😉😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit