Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem wowko hrál dost dlouho, s dlouhýma přestávkama, ale nikdy jsem si nic nekoupil. Nafarmit goldy ve hře nebyl pro mě problém...
    • v podstate ani penize moc nepotrebujes, akorat kdyz si chces zaplatit arena boost nebo koupit nejakej predmet, kterej je ale postradatelnej
  • jó takhle jsem si 2x přilepšil zlatem v LOTRO na serveru Snowbourn. Stačilo zaplatit, osoba tě kontaktovala a poslala ti poštou prašule .... *12*
  • wow je supr akorát pomalu vymírá a hráči nemají smysl pro world pvp, bud porad dokola delaji raidy, nebo delaji arenu. Jenze na to abyste delali pvp ve 4 hracích opravdu nemusíte hrat MMO. Chybí mi hráči kteri by chteli jen tak pro zabavu dobyt Stormwind a zabit co nejvic aliku a kempit tam na namesti.
  • Jak příznačné, za trest lidé hrají WoWko, cítím s nimi, respekt!
  • Hele, nezavedla náhodou EU nějaké kvóty na farmaření? A nevíte, jestli jsou na farmaření třeba ve WoWku nějaké dotace? Dyť je to ekologické zemědlství, plně bio, žádné hnojiva, nic. Třeba by mohl stát zaplatit nějaké vzdělávací kurzy pro naše zbídačené zemědělce. Nebo doktory, kdo ví, kam chtějí jít.
  • WoWko jsem musel po 30 minutách odinstalovat. Když by mě někdo ve vězení ještě nutil hrát WoWko 12 hodin v kuse, tak bych si asi přehodil pásek přes nejbližší trubku a raději natáhl pantofle...
  • JÁ chci do čínskýho vězení *1* *1* celý den se válet a pařit
    • helgi
      ... s odpuštěním... ale ty musíš být kolosální de*il...
      • ... s odpuštěním ... ale ty musíš být mega-kolosální de*il...
      • a ty taky když nepoznáš srandu
  • Teda neviem preco tu kazdy spomina WoW. WoW nieje jedina MMORPG hra aka na svete existuje... V hre Ragnarok online a Runescape tento biznis funguje vo velkom. Tych stranok je uz tolko ze si navzajom konkuruju... No ludia (hraci) to kupuju. Pre niekoho vyhodit 10$ za par milionov v hre nieje problem, pri com nafarmit tolko prachov by mu trvalo 3-5hodin.
    Rozhodne zaujimava sprava. Nikto im bohuzial nemoze nic.. Autorske prava su v Azii nonsens.
  • WOW som skúšal a po pár hodinách som mal pocit že tá príšernosť by našla uplatnenie ako nový prostriedok v Guantaname na mučenie politických vezňov ale ako vidím v tomto smere Čína amíkov spolahlivo predbehla :-)
    • trolololooooololololoooooooo lololoooooo loooooo loololoooooo trololololololololoooo lololooooo
  • U nas uz prace ve vezeni povinna neni, takze s povestnym lepenim pytliku jsi mimo. Vetsina veznu se vali na prdeli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit