Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rád bych doplnil, že předchozí díl Toy Soldiers si můžete zahrát na PC už teď (nejen na konzoli, jak je zde uvedeno). Neni to náhodou vůbec zlý!
  • A komu by se nechtělo pobít hordu pohádkových bytostí, pamatuji jak jsme s oblibou v TERA online masakroval víly a lesní skřítky *1* *1*
    • Jack1947
      Overlord 1-2 :Raising hell...
  • Jack1947
    Pokud nic jiného, tak se aspon člověk trochu pobaví. *4* TWR defense... ? aha tak to obejdu.
  • Blue.Shark
    Nepamatujete si někdo na Airfix Dogfighter? *4*
    • Hral som len demo z levelu..to už je, ale veľa veľa rokov.....no bolo to fajn
    • Já to pařiiim :D. Notebook má slabší grafiku, takže hraju hodně starších věcí.. Kromě toho Airfix Dogfighter je jediná hra, kterou jsem schopen hrát na joysticku :). Je to tak úžasný, že hraju pořád jen 1. level :D
  • RangerCZ
    Popravdě se mi Tower defense do tohodle tématu moc nehodí, to spíše RTS nebo MP FPS hezky po celém baráku.
  • To vypadá správně ujetě.
  • TheGGG
    Hustý, magie vs technologie + příjemné zpracování.
    BTW: pořád víc vkusné než WoW
  • Mě to přijde jako naprostá úchylárna. Nechtěl bych vidět dospělého člověka, který hraje něco takového *4*
  • Tak tady de o hračky..s hračkama můžete dělat různý kombinace :D
  • KIMCID
    TOY SOLDIERS je dobrá hra ale tohle už je dost pitomé *7*
    • Proč by to mělo být pitomé? Mě se to docela líbí z důvodů nostalgie a hodně " bizardnosti"
      • KIMCID
        no ty pony či co to je mě tam přijdou nehezký.když už nostalgie tak Army Men na Playstation 1 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit